Canon imageFORMULA DR-3010C

imageFORMULA DR-3010C

imageFORMULA DR-3010C, yoğun ofis ortamları için Canon’un üst model iş grubu tarayıcısıdır. Kompakt yapısı ve son derece kolay kullanımıyla en büyük iş yüklerinizin üstesinden gelir.

Avantajlar

  • Yüksek hız: Dakikada tekyüz 40 sayfa, çiftyüz 80 görüntü
  • Ağır iş yükleri için dayanıklılık
  • CaptureOnTouch ile zahmetsiz, kolay tarama
  • Çok çeşitli ortamlarda kullanabilmek için kolay taşıma
  • Sınıfında lider enerji verimliliği
  • Anında kullanım için birlikte gelen güçlü yazılımlar

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA DR-3010C hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Üstün hızlar

Günümüzün talepkar çalışma ortamlarında kullanmak için tasarlanan DR-3010C, çok önemli ve günlük tarama işlerini, 40 sayfa/dakika (200 ve 300 dpi) siyah beyaz ve 30 sayfa/dakika renkli (200 dpi) tarama hızıyla gerçekleştirir.

Sağlam performans

Günde 3.000'e kadar tarama yapabilme kapasitesiyle DR-3010C büyük iş yüklerinin altından kolayca kalkar. 50 yapraklık belge besleyicisi büyük dosya yığınlarını hızlı şekilde tamamlayabilir ve size büyük zaman kazandırır. DR-3010C ciltli ve hassas belgelerin taranması için İsteğe Bağlı Düz Yatak Tarama Birimi 101'e USB kablosu ile bağlanabilir.

Kolay tarama

Kompakt ve modern DR-3010C her ofise kolayca uyum sağlar. Dokuz adet programlanabilen iş düğmesi ve kullanıcı dostu CaptureOnTouch yazılımı sayesinde, günlük işler tek dokunuşla kolayca yapılır ve kullanıcının verimliliği en üst düzeye ulaşır. Otomatik Renk Algılama, Otomatik Metin Yönü Tanıma ve Boş Sayfa Atlama gibi birçok özellik sayesinde belgelerinizi taramadan önce düzenleme için zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Yalnızca yükleyin ve gerisini DR-3010C'ye bırakın. 600 dpi optik çözünürlük ve en son görüntü işleme özellikleri her zaman olağanüstü kalitede sonuçlar almanızı sağlar.

Güvenilir tarama

Eğimli bir kağıt yolu ve Canon’un Yavaşlatıcı Silindir Teknolojisi çok çeşitli ortam türlerinde olağanüstü güvenilirlik sağlar. Ultrasonik Çift Besleme Algılama sistemi sayesinde yanlış besleme sorunları çabucak çözülür. Hassas belgelerden kalın kartlara ve kabartmalı ortamlara kadar her şeyi tarayabilirsiniz. A3 boyutundaki belgeleri Folyo modunda tarayabilme özelliğiyle bu tip tarayıcılar arasında benzersizdir. Boyu 3 metreye kadar olan belgeleri tarama kapasitesi ile uzun kağıt tarama da desteklenmektedir.

Çevre dostu

DR-3010C benzer tarayıcılara oranla %50 daha fazla enerji verimliliği sağlar ve bağlı olduğu bilgisayar ile uyumlu olarak açılıp kapatılabilir.

Kapsamlı yazılım

DR-3010C bir çok güçlü destek yazılımına sahiptir, bunların arasında CaptureOnTouch, CapturePerfect, Kofax VRS, eCopy PDF Pro Office, OmniPage, PaperPort ve BizCard Reader yazılımları yer alır. Ayrıca hızlı belge yığını ayırma işlemlerini gerçekleştirebilmesi için Düzeltme Kodu sürücüsü ve Barkod Seçeneği de dahildir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA DR-3010C, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.