EOS R Sistemi

EOS R SİSTEMİ

Akıllı AF teknolojimizin ve muhteşem RF lens serimizin yer aldığı ödüllü EOS R Sistemi, fotoğraf ve video çekimine oldukça sezgisel bir yaklaşım getirir ve size kusursuzca uyum sağlayarak konunuza ve çalışmanıza odaklanmanıza olanak tanır.

"EOS R ile yaratıcılığa odaklanmam daha kolay."

Brent Stirton, Canon Elçisi
EOS R by Brent Stirton, Canon Ambassador

Sizi düşünerek, sizin için geliştirildi.

 • Çünkü sizi anlıyoruz

  Kendi dünyanızı yansıtmanıza yardımcı olacak çevik ve duyarlı görüntüleme teknolojileri üretip geliştiriyoruz.

 • Başarınıza destek olan teknoloji

  Akıllı, derin öğrenme teknolojisi ve optik tasarım ile kontrol sizin elinizde.

 • Geleceğe hazır. Bir adım önde.

  Yalnızca bugün değil, gelecekte de yaratıcı ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir sistem.

The new EOS generation

Yeni nesil EOS. Başlangıçtan günümüze.

Canon mühendislerinin EOS R serisini ve daha geniş çapa, kısa arka odağa ve daha yüksek iletişim hızına sahip çığır açan lens yuvasını geliştirme hikayesini keşfedin. Ayrıca mekanik, elektrik, optik tasarımları en iyi şekilde dengeleyip sınırları ortadan kaldıran bu benzersiz sistemin sahne arkasını keşfedin.
Hikayenin tamamını okuyun

Sınırları zorlayan çığır açıcı teknoloji

EOS R Sisteminin temel avantajlarını öğrenin ve Canon'un öncü teknolojisinin imkansızı gerçekleştirip sıra dışı ayrıntıları nasıl yakaladığını keşfedin.

 • Çarpıcı optik üstünlük

  Yalnızca Canon'un üretebileceği yeni nesil lensler.

 • Hızlı ve güvenilir odaklama

  AF, Dual Pixel CMOS AF II sayesinde hiç olmadığı kadar başarılı.

 • Güçlü optik ve dahili Görüntü Sabitleyiciler

  Hareketlerinizi, nefes alışınızı ve hatta dünyanın dönüşünü bile çekimlerde telafi edebilecek olağanüstü sabitleme.

 • Sezgisel ve ergonomik tasarım

  Sınıfında lider mükemmel ergonomi.

Çarpıcı optik üstünlük

RF lensler optik mükemmellik, olağanüstü tasarım ve her koşulda güvenilir performans sunar.

Stunning optical RF Lenses
RF 70-200mm F2.8L IS USM

RF 70-200mm F2.8L IS USM: Olağanüstü görüntü kalitesine sahip eşsiz tasarım. Diğer tüm profesyonel 70-200 mm lenslerden daha küçük olan, kompakt gövde. Kimse bunu yapabileceğimizi düşünmüyordu ama başardık. Bunu RF yuvasının sunduğu avantajlara borçluyuz.

RF600mm ve 800mm F11 IS USM lensler

RF600mm ve 800mm F11 IS USM lensler: Yüksek büyütme oranıyla yaratıcılığınızı ortaya çıkaran, kompakt ve hafif f/11 telefoto lensler. RF tasarımı ve Dual Pixel CMOS AF teknolojili EOS R Sistemi fotoğraf makineleri sayesinde fotoğraf ve video çekimleri için yeni fırsatlar sunuyoruz.

RF 50mm F1.2L USM

RF 50mm F1.2L USM: Üst düzey netlik, ekstra yaratıcı kontrol ve olağanüstü bir düşük ışık performansı sunan RF lens, optik mühendislikte yeni standartlar belirliyor.

RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE: RF yuvası ve kısa arka odak tasarımı sayesinde geliştirilen bu çığır açıcı L serisi lens ile dünyayı çarpıcı 8K sanal gerçeklik ortamına sığdırın.

Hızlı ve güvenilir odaklama

EOS R serisi fotoğraf makineleri, hassas ve akıllı AF teknolojisi sayesinde konunuzu her koşulda yakalar. Derin öğrenime sahip yapay zeka insanlar, araçlar ve hayvanları tanımanın yanı sıra odağı konuların gözlerine, yüzüne, başına veya gövdesine kilitleyecek şekilde programlanmıştır.

Fast dependable focusing
Canon EOS R - Low Light

Düşük ışık

Işık seviyesi düştüğünde bile kareyi kaçırma veya flaş kullanıp çekimin havasını bozma gibi endişeleriniz olmasın. Canon'un görüntü sabitleme sistemi, en karanlık koşullarda olağanüstü performans sunar.

Video ve fotoğraflar

Canon, on yıldan uzun bir süre önce DSLR'de Full HD video teknolojisine öncülük etti. Şimdi ise EOS R Sistemi, çığır açan teknolojilerimizden en iyi şekilde yararlanan Hibrit fotoğraf makineleri sayesinde 8K video ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar üreterek yepyeni standartlar belirliyor.

Canon EOS R - Video and Stills 8K
Canon EOS R - Fast moving subjects

Hızlı hareket eden konular

EOS R sistemi, otomatik odaklama özelliğiyle sınırların dışına çıkıyor. Konu takibi teknolojimiz, olağanüstü bir odak hassasiyeti sunan sürekli AF ile standartları yeniden belirliyor.

Vladimir Rys

"Tek yapmanız gereken, lensi doğru yöne doğrultmak. Gerisini fotoğraf makinesi sizin için halleder."

Vladimir Rys, Canon Elçisi

Güçlü Optik ve Dahili Görüntü Sabitleyiciler

Canon'un Optik ve Dahili görüntü sabitleme teknolojileriyle ideal olmayan koşullarda bile güvenle çekim yapın.

Powerful Optical and In-body image stabliser
Sure and stable video

Hareket halindeyken son derece net sonuçlar

Elde çekim yaparken uzun pozlama sizi endişelendirmesin. Canon'un Dahili Görüntü Sabitleyici (IBIS) teknolojisine sahip fotoğraf makineleri, uyumlu RF lenslerle birlikte çalışarak 8 stop'a kadar sabitleme sunar*.

Rock Steady results on the move

Net ve sabit videolar

Movie Digital IS ile ideal olmayan koşullarda bile güvenle çekim yapın. Bu ekstra özellik, Canon'un Optik ve Dahili Görüntü Sabitleme teknolojileriyle bir araya geldiğinde videolarınızın daha akıcı olmasını sağlar.

Sezgisel ve ergonomik tasarım

Görüntü yakalama süreci sezgisel olmalıdır. Canon'un EOS R serisi fotoğraf makineleri, vücudunuza uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Dünyaca ünlü ergonomimiz, öncü yeni yöntemlerle fotoğraf makinesini vücut ile bir araya getirir.

Intuitive, ergonomic design

Elinize rahatça sığan fotoğraf makineleri: Canon mühendisleri, fotoğraf makinelerimizi mümkün olduğunca kompakt hale getirmek için çalışıyor. Tüm bunlar, birçok farklı prototiple geliştirilerek ellerinize rahatça sığan bir tasarımla başlıyor.

Dikkatinizi dağıtmayan sezgisel kontroller: Zahmetsiz kontrollerle ayarlama yaptığınızın farkında bile olmayacaksınız. Fotoğraf makinelerimizin akıllı tasarımı, ayarlama yaparken bile odağınızın konuda olmasını sağlar.

Lens Kontrol Halkası ile hareket halindeyken ayarlama: RF lenslerin tasarımı ve fotoğraf makinesiyle daha hızlı, daha dinamik bir şekilde iletişim kurma özelliği sayesinde lensteki özelleştirilebilir Kontrol Halkası, çekim yaparken fotoğraf makinesi üzerinde daha fazla ince ayar yapmanızı sağlar.

Sade menülerle net bakış: Benzer ayar grupları ve ayarlama seçeneklerini koruyacak şekilde titizlikle yenilenen EOS menü sisteminde kolayca gezinin.

Fotoğraf makinenizi kişiselleştirin ve kendi tarzınızı gösterin: Çekim stilinizi fotoğraf makinenize göre özelleştirin ve daha hızlı, daha iyi bir şekilde çalışmanıza yardımcı olması için ihtiyaç duyduğunuz ince ayarları yapın.

Mükemmel Canon fotoğraf makinenizi bulmanıza yardımcı olalım

Fotoğraf makinesi bulma aracımız fotoğraf makinesi modellerimiz konusunda rehberlik sağlar ve sizin için ideal modeli bulmanıza yardımcı olur.
Seçmeme yardım et

Büyük fotoğraf makinelerini tercih edenlere. Tam kare EOS R fotoğraf makineleri

Canon'un hareket halindeki fotoğrafçılar için tasarlanan tam kare EOS R aynasız fotoğraf makinesi serisi, olağanüstü görüntü kalitesi sunar ve en iyi sonuçları elde etmeniz için en iyi teknolojilerden yararlanır. Çünkü beklentilerinizi önemsiyoruz.

 • Aynasız Fotoğraf Makineleri

  EOS R1

  Geliştirme aşamasında: EOS R1 Yeni DIGIC Accelerator görüntü işleme teknolojisinin yanı sıra gelişmiş konu algılama ve takip etme özelliklerine sahiptir
  Ayrıntıları görüntüle EOS R1
 • Aynasız Fotoğraf Makineleri

  EOS R8

  Tam kare fotoğrafçılığa ve videoya geçerek yaratıcılık hedeflerinizi gerçekleştirin.
 • Aynasız Fotoğraf Makineleri

  EOS R6 Mark II

  Fotoğraf veya video, aksiyon veya portre çekimlerinde performans ve görüntü kalitesini bir araya getiren EOS R6 Mark II, yaratıcılığınızın gelişmesine olanak tanır
 • Aynasız Fotoğraf Makineleri

  EOS R3

  Hız üstüne kurulu bu aynasız kamera, profesyonel spor, haber ve vahşi yaşam fotoğrafçılarının beklediği çözümü sunuyor.
 • Aynasız Fotoğraf Makineleri

  EOS R5

  Aynasız fotoğraf makineleri hakkında bildiklerinizi bir kez daha gözden geçirin. EOS R5'in ödün vermeyen performansı, fotoğraf ve video çekimlerinize yepyeni bir yaklaşım getirecek.
 • Cinema EOS Sistemi

  EOS R5 C

  Her duruma uyum sağlayan en küçük Cinema EOS kameramızla nefes kesici 8K videolar ve 45 MP fotoğraflar çekin.
 • Aynasız Fotoğraf Makineleri

  EOS R6

  Dilediğiniz konuyla ve dilediğiniz teknikle çekimler yapın. EOS R6, yaratıcılığınızı hiç olmadığı kadar iyi kullanmanızı sağlar.
 • Aynasız Fotoğraf Makineleri

  EOS R

  Fotoğrafçılar ve film yapımcıları için yeni yaratıcı fırsatların kapısını açan tam kare bir aynasız fotoğraf makinesi.
 • Aynasız Fotoğraf Makineleri

  EOS RP

  Seyahat fotoğrafları ve günlük çekimler için tasarlanmış küçük, hafif ve sezgisel tam kare aynasız fotoğraf makinesi.
 • Menzilinizi genişletin. APS-C avantajı

  Özellikle yaratıcılığını keşfetmek isteyen herkese EOS R teknolojisini küçük boyutlu bir fotoğraf makinesinde sunmanın yanı sıra APS-C formatının pek çok avantajı vardır.

  RF lensler

  RF lensler her koşulda optik üstünlük ve dinamik performans sağlarken EF-EOS R adaptörleri, EF-S ve EF lenslerin EOS R fotoğraf makineleriyle kullanılmasına olanak tanır
  Tüm lensleri görüntüleyin Tüm adaptörleri görüntüleyin

  Profesyonellerin ellerinde

  EOS R Sisteminin profesyonel fotoğrafçılar ve film yapımcılarının elinde neler yapabildiğini görün.

 • MAKALE

  Canon EOS R3 ile araziye çıkma

  Motor sporları fotoğrafçısı Vladimir Rys, Canon EOS R3'ün yarış arabası takipli çığır açan AF özelliğini, ilk elektrikli ralli arabası çekiminde deniyor.

 • MAKALE

  Canon EOS R5'in ilk çekimleri: doğayı göz alıcı ayrıntılarla yakalama

  Ulla Lohmann ve Robert Marc Lehmann, Canon EOS R5'in 45 MP sensörünün ve göz takipli AF özelliğinin olağanüstü dış mekan çekimleri yapmalarına nasıl yardımcı olduğunu anlatıyor.

 • MAKALE

  EOS R5 C ile sinematik bir seyahat filmi çekme

  Film yapımcısı Kevin Clerc, Canon'un tam özellikli hibrit fotoğraf makinesiyle Maderia'nın eşsiz manzaralarını yakalıyor.

 • MAKALE

  Işıkla dans: Canon EOS R6 ile çekim yapma

  Canon Elçisi Wanda Martin, sanattan ilham alan moda çekiminde. İlk fotoğraflar Canon EOS R6 ile çekilmiş.

 • MAKALE

  Canon EOS R'nin düşük ışık özelliklerini test etme

  Foto muhabir Daniel Etter, tam kare aynasız Canon EOS R sistemini kullanarak Romanya'nın kömür madenlerinin karanlık, kadim yanını fotoğraflıyor.

 • MAKALE

  EOS RP ile macera fotoğrafçılığı

  Dış mekan yaşam tarzı ve aksiyon fotoğrafçısı Jake Baggaley, hafif Canon EOS RP'nin çekimlerine nasıl yaratıcılık kattığını açıklıyor.

 • İlgili Ürünler

  Canon'un diğer fotoğraf makinesi serilerini keşfedin

  1. *CIPA standardına göre ve kullanılan lense bağlı olarak 8 stop.