Eos R System

Canon EOS R Sistemi

Geleceği Yakalayın

Günümüzün teknolojisiyle, geleceğe yönelik tasarlanmış bir sistem.

Otuz yıldan uzun süredir kesintisiz devam eden EOS yeniliğine dayanarak oluşturulan EOS R Sistemi, daha çok yaratıcı olasılık ve her anı yakalamak için daha fazla dinamik yöntem sunan öncü bir lens yuvası etrafında geliştirilmiştir. Sistem, fotoğrafçılık ve film yapımcılığının sınırlarını yeniden tanımlar.

EOS R the front

Entegre edin ve genişletin

EOS R Sistemi, yaratıcılığınızı tamamlamak ve geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Sezgisel bir fotoğraf çekme yöntemi sunan sistem, mevcut EOS sisteminize kolayca yerleştirilebilir ve hem olağanüstü RF lensleri hem de EF ve EF-S serisiyle olan uyumluluğu sayesinde bir fotoğrafçı veya film yapımcısı olarak sizler için yeni ufuklar açabilir.

Özel bir lens serisi

Dünyaya yepyeni bir açıdan bakın

Canon'un değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinden oluşan ürün serisi, farklı yeteneklere sahip fotoğrafçılar ve film yapımcılarına en iyi sonuçları sunacak şekilde tasarlanmıştır. EOS R Sistemi sayesinde Canon ürün serisi artık kapsamlı ve herkese açıktır.

EOS R Aynasız Tam Kare

EOS R Sistemi, benzer kullanıma ve ergonomiye sahip EOS DSLR örnek alınarak geliştirilmiştir ancak buna kıyasla daha küçük ve daha hafiftir. Bu sistem, öncü teknolojiler ile fotoğrafçılık ve film yapımcılığında yeni dünyaların kapılarını aralar.

EOS R Full-Frame Mirrorless

EOS DSLR

DSLR'lar, lense bakarken nesneyi çıplak gözle görmeniz için refleks ayna sistemi ve prizma aracılığıyla optik vizör sunar. Geleneksel kullanım ve birçok seçime olanak tanıyan en geniş lens serisi ile profesyonel fotoğrafçılık ve film yapımcılığı için bir yol haritası çizilebilir.

Daha fazla bilgi edinin

EOS DSLR

EOS M Aynasız

Alan sizin için çok değerliyse ve DSLR sisteminin ağırlığını dezavantaj olarak görüyorsanız Canon EOS M aynasız fotoğraf makinesi serisi tam size göre. Bu seri, hem filmlerde hem de fotoğraflarda esneklik, kolaylık ve yüksek görüntü kalitesi sunar.

Daha fazla bilgi edinin

EOS M Mirrorless

Size en uygun sistemi bulun

30 yılı aşkın süredir efsanevi EOS sistemi, fotoğrafçılara ve film yapımcılarına gelişmiş teknoloji sunuyor. Fotoğraf makinesi ve lens serimizle daha fazla yaratıcılığa giden yol hiç bu kadar kolay olmamıştı.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Yaratıcı vizyonunuza hayat verin

EOS R Sistemi, EOS sisteminin sunduğu tüm avantajlara sahiptir ve kendi lens serisinin yanı sıra adaptörler aracılığıyla hem mevcut EF ve EF-S optik donanımları hem de Speedlite flaş ve aksesuar serisi ile tam uyumluluk sunar.

Daha fazla bilgi edinin

Realise your creative vision

İlgili Ürünler

Profesyonellerin ellerindeProfesyonel fotoğrafçıların ve film yapımcılarının EOS R Sistemi ile hikayelerine nasıl daha yüksek kalite ve ayrıntı kattıklarını öğrenin.

Tüm makaleleri görüntüleyin