Expertise sector header image

Uzmanlık

Bir üretim veya bir geniş format yazıcı satın almanın çok ciddi bir yatırım olduğunun farkındayız. Canon uzmanları, doğru kararları almanızı sağlayacak uçtan uca müşteri desteğini sağlayacaktır.

Başlangıçtan sonlandırmaya kadar yanınızda

Faaliyet yürüttüğünüz sektörü, taleplerini ve gerekliliklerini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle bir Canon iş ortağı olduğunuzda işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için en etkili çözümleri tespit edip sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Sürecin her aşamasında rekabet edebilmenizi ve daha akıllı iş yapma yöntemleri geliştirmenizi sağlayacak kapsamlı uzmanlık, destek ve danışmanlık hizmeti sunacağız.

En son sektör haberlerini alın

Think Retail Guide

Think Retail Kılavuzu

Baskının günümüzde perakende satış alanındaki rolünü tanımlayan en yeni içgörüleri ve eğilimleri içeren bir dergi olan Think Retail Kılavuzumuzu okuyun.

Think Packaging Guide

Think Packaging Kılavuzu

Baskının günümüzde ambalaj alanındaki rolünü tanımlayan en yeni içgörüleri ve eğilimleri içeren bir dergi olan Think Packaging Kılavuzumuzu okuyun.

Think Creative Guide

Think Creative Kılavuzu

Baskının günümüzde tasarım alanındaki rolünü tanımlayan en yeni içgörüleri ve eğilimleri içeren bir dergi olan Think Creative Kılavuzumuzu okuyun.

Think Build Guide

Think Build Kılavuzu

Günümüz inşaat sektöründe baskının rolünü tanımlayan inşaat sektörüne dair en yeni içgörüleri ve trendleri bulabileceğiniz bir dergi olan Think Build Kılavuzumuzu okuyun.

Think Décor Guide

Think Décor Kılavuzu

Günümüz dekorasyon sektöründe dijital baskının rolünü tanımlayan Avrupa dekorasyon sektörüne dair en yeni içgörüleri ve trendleri bulabileceğiniz bir dergi olan Think Décor Kılavuzumuzu okuyun.

Think Personal Guide

Think Personal Kılavuzu

Kişiselleştirme trendine dair içgörüleri ve baskının bu değerli hizmete kattığı olanakları bulabileceğiniz bir dergi olan Think Personal Kılavuzumuzu okuyun.

İşletmenize en uygun ürünleri keşfedin

Choosing the right UV Flatbed Printer

Doğru UV Düz Yataklı Yazıcıyı seçme (pdf)

İşiniz için en uygun UV Düz YataklıYazıcıyı seçmenize yardımcı olan kılavuz

THINK Guides

THINK Kılavuzları

Bu içgörü kılavuzları; Perakende Satış, Tasarım ve Ambalaj pazarlarının mevcut durumunu ve baskı dünyasının bu hızla gelişen pazarlardan nasıl yararlanabileceği gibi konuları ele alır.

Business Bytes

İş Haberleri

Business Bytes, Canon tarafından düzenlenen ve yönetilen, tarafsız ticari uzmanlık bilgisi sunan Avrupa çapında faaliyet yürüten bir merkezdir. İçerikler, Canon içinden ve dışından sektör uzmanları tarafından hazırlanmakta olup Avrupa'nın her yerinden kurumsal liderlere ve öncülere ulaşmaktadır.