Makale

Yeni cihazlarımızın geleceğin iş ortamlarına hazırlanmanız için sağladığı üç yol

Article 7 headline

2020 değişimin yılı mıydı? 2020 kesinlikle benzeri görülmemiş, dünyayı değiştiren olayların yaşandığı bir yıldı. Bununla birlikte, değişimin 2020 yılına has bir özellik olmadığını, ancak tek değişmezimiz haline geldiğini söyleyebiliriz. 2020 iş yerlerinde gelişmekte olan pek çok trendi hızlandırdı. Son yıllarda evden ve mobil çalışma giderek popülerleşirken uzaktan çalışma ihtiyacı, kapanma dönemlerinde ofisleri varsayılan çalışma ortamları olmaktan çıkartarak pek çok seçenekten yalnızca biri haline getirdi. Bu durumun, ofisleri nasıl kullandığımız ve ofis teknolojilerinden neler beklediğimiz üzerinde büyük etkisi oldu. Bu deneyim, aynı zamanda çalışanlarına internete bağlı kalmaları ve her yerden verimli şekilde çalışabilmeleri için gerekli dijital araçları sunmak üzere pek çok işletmeyi mevcut dijital dönüşüm planlarını hızlandırmaya itti.

Dünya çapında daha az kişi, merkezi ofislerde çalışsa da ofisler işletmelerin geleceğinde önemli bir rol üstlenmeye devam edecek. Ama bugünün çalışma ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için ofis cihazlarının zamana uyum sağlaması gerekiyor. Bu nedenle Canon olarak değişen zorluklara uyum sağlamanıza yardımcı olmak üzere portföyümüzü geliştiriyoruz. Son çıkan imageRUNNER ADVANCE DX C5800 ve imagePRESS C170 Serileri bu değişen ortamda büyümeniz için gerekli araçları sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Farklı yerlerdeki ekipleriniz arasında bağlantı kurma

2020'de en belirgin şekilde hızlanan trend, çalışanların artık fiziksel bir konuma bağlı kalmasına ihtiyaç duyulmayan uzaktan, dağıtılmış veya "bağlantısız" çalışma oldu. Pandemiden önce yükselişte olsa da küresel kapanma deneyimleri yeni çalışma şekillerimizdeki bu trendi hızlandırdı ve sağlamlaştırdı. Müşterilerin merkez ofis yazıcılarından beklentileri değiştiği için bu, baskı açısından önemli sonuçlar doğurdu.

Günümüzün hibrit çalışma tarzlarına uyum sağlamaları için cihazların hem basılı hem de dijital iş akışları açısından bir merkez olmalarını sağlayacak yeni özelliklere ihtiyaçları var. Canon'un portföyü etkili bir hibrit çalışma yöntemi düşünülerek tasarlanmıştır. En son belge yakalama ve işleme teknolojileriyle geliştirilen akıllı cihazlarımız, yaygın kullanılan bulut depolama ve iş akışı uygulamalarına dahili gelişmiş bulut bağlantısı özelliğine sahiptir. Böylelikle çalışanlar basılı belgeleri kolaylıkla OneDrive veya Dropbox gibi uygulamalarda depolanabilen veya SAP Concur gibi doğrudan şirket iş akışlarına bağlanan dijital bilgiye dönüştürebilir. Bu gelişmiş bağlantı özelliği, bilgilerin konumlarından bağımsız olarak iş arkadaşları arasında kullanılmasını sağlarken her yerden daha etkili bir biçimde çalışılmasını destekler.

Canon ile geleceğin çalışma ortamını yeniden tanımlama

Ofis ziyaretleri esnasında verimliliği artırma

Sayıları artan uzaktan çalışanlar ofise geldiklerinde muhtemelen evden yapamayacakları özel görevleri burada tamamlayabilirler. Bu görevlerden bir tanesi de baskı alınması veya merkez ofise gelen özellikle büyük hacimlerdeki fiziksel belgelerin dijitalleştirilmesidir. Çalışanların ihtiyacı olan, bu görevleri olası en etkili biçimde tamamlamalarını sağlayacak güvenilir ve verimli cihazlardır. İşte bu nedenle imageRUNNER ADVANCE DX C5800 Serisi için son teknoloji imageRUNNER ADVANCE DNA'mızı kullandık. Bu bizim, en verimli deneyimi sunmak için dakikada 270 sayfa tarama ve 70 sayfa baskı hızını bir araya getiren en hızlı serimiz.

Aynı zamanda, konu pazarlama materyalleri olduğunda çoğu müşterimizin üretim için dış kaynak kullanımına gittiğini biliyoruz. Ancak bu ek gecikmelere neden olabiliyor. imagePRESS C170 ile üçüncü taraflardan kaynaklanan karmaşadan kurtulabilir ve afişlerden broşürlere kadar müşterilere ulaşacak varlıklarınızı, karmaşık sonlandırma özellikleri gerektirdiklerinde bile şirket içinde oluşturabilirsiniz. Bu şekilde çalışanlar, ihtiyaçları olan malzemeleri o anda ve orada üreterek ofiste geçirdikleri zamanı en iyi şekilde kullanabilir.

Yaratıcı iletişimlerle müşterilerin ilgisinin çekilmesi

Bu beceri müşteri deneyimi ortamındaki yeni ihtiyaçların karşılanması için de büyük öneme sahiptir. Geleneksel çalışma alışkanlıklarımızdaki bunca aksama ve müşterilerle yüz yüze iletişim kurma olanaklarındaki düşüş göz önünde bulundurulduğunda işletmeler müşterilerinin ilgisini çekmek için daha etkili yöntemlere ihtiyaç duyuyor. Ama gerçekte yaratıcı iletişimlerin özellikle pandeminin ardından düşük bütçelerle dengelenmesi gerekiyor.

Özellikle üretimde dış kaynaklar kullanıldığında basılı iletişimlerinin etiket fiyatının yükseldiğini anlıyoruz. imagePRESS C170 Serisi tam da bu nedenle bir yandan gündelik ofis ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda daha yaratıcı ve kaliteli dış varlıkları şirket içinde üretmeyi denemenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, yeni etki yaratma yollarını keşfetmenize olanak tanırken bu süreçte dış ortak kullanımından doğan maliyetlerden kaçınmanızı sağlar.

imagePRESS C170 Serisi, standart A4 ve A3 zarf boyutları ve 350 g/m2'ye varan medyalar da dahil olmak üzere farklı formatları işleyebilir ve kapsamlı profesyonel entegre sonlandırma seçeneklerine sahiptir. Farklı formatlarda çıktı sunabilen, daha iyi sonlandırma seçeneklerine ve üstün renklere sahip bir cihaz seçmek rekabet bakımından fark yaratan bir unsur olabilir.

Dönüşüm, kalite ve hız sunma

Sürekli değişen bir ortamda sürekli olarak farklılaşan ihtiyaçlarımıza uygun yeni ürünlerin geliştirilmesine yatırım yapıyoruz. imageRUNNER ADVANCE DX C5800 ve imagePRESS C170 Serileri ile kusursuz belge iş akışı entegrasyonu ve ihtiyaçlarınıza özel akıllı baskı ve tarama teknolojileri alanındaki uzmanlığımızı gösteren iki akıllı cihaz ürettik.

Cihazlarımız dijital dönüşümü mümkün kılmaya devam ediyorlar ve imageRUNNER ADVANCE DX C5800 örneğinde görüldüğü üzere hızlı, güvenilir ve kolay belge dijitalleştirilmesinde rakipsizler. Farklı medyalar kullanarak kurum içinde yüksek kaliteli, yaratıcı çıktı ve müşteri iletişimleri üretmek isteyen işletmeler için imagePRESS C170 ideal bir çözümdür.

En yeni cihazlarımızın dijital dönüşüm yolculuğunuzu nasıl destekleyeceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Profesyonel baskı kapasitenizi artırmak mı istiyorsunuz? imagePRESS C170 Serisinin şirket içerisinde kaliteli çıktılar oluşturmanıza nasıl yardımcı olacağı hakkında fazla bilgi edinin.

İlgili Ürünler ve Çözümler

Daha Fazlasını Keşfedin

 • Makale

  Ödün vermeden yüksek kalite sunma

  Bütçenizi zorlamadan müşterilerinizi şaşırtmanıza yardımcı olur.

  20 Jan 2021

 • MAKALE

  Baskı ile hibrit iş yerlerinin dijital dönüşümü

  Baskıyı hibrit iş ortamı ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dönüştürme.

  20 Jan 2021

 • MAKALE

  Basılı medyayı başarı için gizli silahınız haline getirin.

  Kaliteli basılı medya, yeni normalde müşterilerinizin ilgisini çekmek için gizli silahınız.

  20 Jan 2021

 • İşletmeniz için hangi ürünlerin uygun olduğundan emin değil misiniz?