Industrial sector header image

Endüstriyel ve işlevsel

Duvar kağıdından telefon kılıflarına ve bir günde prototip oluşturmaya – işletmenizin esnek, üretiminizin çok yönlü olması gerekir. Canon çözümleri, rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar.

Neredeyse her şeyi basın

Ürünleriniz günden güne değişiyor. Bu nedenle sadece günlük ihtiyaçları karşılamakla kalmayıp her türlü işin altından kalkabilecek, karmaşık kişiselleştirme ve özelleştirme işlemleriyle baş edebilecek kadar esnek üretim çözümlerine ihtiyacınız var. Canon'un UV düz yatağı ve sonlandırma olanakları sayesinde müşterilerinizin taleplerini karşılayabilir ve kolaylıkla özel ürünler oluşturabilirsiniz.

En son sektör haberlerini alın

Think Creative Guide

Think Creative Kılavuzu

Baskının günümüzde tasarım alanındaki rolünü tanımlayan en yeni içgörüleri ve eğilimleri içeren bir dergi olan Think Creative Kılavuzumuzu okuyun.

Digital print in industry

Endüstride dijital baskı

Baskı sektörü dijital baskı pazarının büyüme döneminde ciddi bir değişim yaşamaktadır. Canon'un baskı hizmeti sağlayıcılara bu yeni ve heyecan verici sektör fırsatını yakalama yönünde nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

Manufacturing your future with digital print

Dijital baskı ile geleceğinizi üretmek

Dijital baskı, hızla büyüyen bir alandır ve üretim alanında müşteri memnuniyeti ve gelir artışı sağlayabilen yenilikçi uygulamalar bulunmaktadır.

Sizin gibi müşterilerin Canon sayesinde neler başardığını öğrenin

İşletmenize en uygun ürünleri keşfedin

Flatbed Printers for Industrial Applications

Endüstriyel Uygulamalar için Düz Yataklı Yazıcılar

Endüstriyel ve Özel baskı uygulamaları, Sergileme Grafikleri pazarı dışındaki üretim odaklı baskı süreçlerini hedefler.

Arizona_6170_XTS_Default.jpg

Arizona 6170 XTS

Kullanımı kolay yüksek hacimli bir düz yataklı yazıcı olan Arizona 6100 Serisi, üretkenlik oranı yüksek sert ortama baskı özelliği sunar ve baskı kalitesi, uygulama çeşitliliği ve güvenilirliğe yönelik yeni standartlar belirler.