UYGULAMA

Canon Content Transfer Mobile

Kameradaki görüntülerin FTP sunucusuna sorunsuzca aktarılması için XF605 ile iPhone arasında bağlantı kuran bir iOS uygulaması.

Abonelik ücretleri uygulanır

Daha hızlı ve daha kolay haber iş akışları

Content Transfer Mobile (CTM), haber görüntülerinin iPhone'a indirilmesine ve 4G/5G veya Wi-Fi üzerinden doğrudan yayın istasyonundaki FTP sunucusuna yüklenmesine imkan tanıyan bir iOS uygulamasıdır. Ayrıca gelişmiş meta veri yönetimi de sunar.

XF605

Kameradan telefona içerik indirin

Wi-Fi veya uyumlu bir USB-C kablosu üzerinden XF605'i bir iPhone'a bağlamak için CTM'yi kullanın ve iPhone'a MP4, XML, Meta Veri ve Ses Proxy dosyalarını indirin.

Telefondan FTP sunucusuna içerik yükleyin

FTP sunucusuna yüklenen yerel olarak depolanan dosyaların yönetilmesinin yanı sıra CTM, daha verimli bir iş akışı sağlamak için kameradan içerik indirilmesini ve tek bir işlemle anında sunucuya aktarılmasını mümkün kılar.

XF605
XF605

Haber meta verilerini düzenleme

CTM, görüntüler çekildikten önce ve sonra meta verilerin düzenlenmesine ve içe aktarılmasına imkan tanıyarak büyük bir avantaj sunar. NewsML-G2 standardını destekleyerek yayın akışı ve dosya yönetimine yönelik tutarlılık ve entegrasyon kolaylığı sunar. XML dosyaları, CTM'de düzenlenebilir ve kameraya yazılabilir. Alternatif olarak kameraya kaydedilen meta veriler de CTM'de modifiye edilebilir. Böylece kullanıcılar, içerik bilgilerini sunucuya yüklenmeden güncelleyebilir.

İlgili ürünler

 • Profesyonel Video Kameralar

  XF605

  Yayın kalitesi sunan çok yönlü 4K kamera, zorlu prodüksiyon ortamları için gelişmiş AF, bağlantı ve canlı yayın özellikleri sunar.
 1. Desteklenen Diller

  İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe ve Portekizce dillerinde mevcuttur.

  Uyumluluk - Canon XF605*

  *Bu fotoğraflarda ve video içeriklerinde gösterilen Canon XF605 kameraların görüntüsü satışa sunulan üründen farklı olabilir.