Creative Park
alt text goes here

Creative Park Uygulaması

Şık el yapımı dekorasyonlara, kişiselleştirilmiş tebrik kartlarına, kağıtla yapılan el işlerine ve daha fazlasına ücretsiz ulaşın.

iOS için indirin
Android için indirin

İşleyin. Yaratın. Gösterin.

Ev partileri süslemelerinden günlük iç mekan dekorasyonlarına, basit el işi fikirlerinden origami tarzı 3D modellere kadar farklı seçeneklerle kağıt eğlencesini ailenizle ve arkadaşlarınızla günlük yaşantınıza taşıyın.

Keşfedin

Parti süslemeleri için ilham almak istiyor ya da tembellik yapmak istediğiniz bir öğleden sonra katlanır kağıt modelleriyle eğlenmek istiyorsanız Creative Park uygulamasında aradığınızı bulabilirsiniz.

Explore
Try something new

Yeni yöntemler deneyin

Kolay gezinme işlevi, yeni eklenen yaratıcı kağıt sanatı tasarımları ve yeni el işi fikirleri sayesinde hiç sıkılmayacaksınız. Her sezon yapılan güncellemeleri ve özel etkinlikleri takip edin!

Size özel kılın

Düzenleme işlevi ile eserlerinize kişisel bir dokunuş katın. El işi kağıt şablonlarını özelleştirin, fotoğraf ve metin ekleyerek eserlerinizi size özel hale getirin. Sık kullanılanlarınızı kaydedin ve evden uzaktayken bu eserleri yeniden oluşturun.

Make it your own
Create with ease

Kolayca yaratın

Uygulamadan çıkmadan düzenleme işleminden doğrudan baskı işlemine geçin. İhtiyacınız olan tek şey uyumlu Canon mürekkep püskürtmeli yazıcı ve Creative Park uygulamasıdır. Basit kayıt işlemini tamamlayın* ve dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde kendi projelerinizi oluşturun.

Canon ID oluşturun

Creative Park Uygulaması Uyumluluğu

Desteklenen Canon mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri için şu web sayfasına göz atın: https://ij.start.canon/cpapp-model

Bu uygulama, iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir. iOS 12.0 veya üzeri/Android OS 5.0 veya üzeri işletim sistemleriyle uyumludur.

Diller
İngilizce, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe olarak kullanılabilir.

*Creative Park, yalnızca Canon yazıcı sahiplerine özel ücretsiz bir içerik hizmetidir. Canon ID hesabınızı oluşturun veya bu hesapta oturum açın, Canon yazıcınızı kaydettirin ve düzenleme ve yazdırma işlevlerini kullanmak için Creative Park uygulamasını indirin.

Canon ID oluşturun

Canon ID, Canon hizmetlerine ve uygulamalarına erişmek ve tüm Canon ürünlerinizi kaydetmek için kullanılan kişisel hesabınızdır. Print Rewards, Canon mağazasına erişin ve Canon ID'ye özel içeriğin keyfini çıkarın.

Canon ID oluşturun

İlgili makaleler

Akıllı baskı ipuçları, eğlenceli sanatsal çalışmalar, el işi projeleri ve en sevdiğiniz fotoğrafları en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz pratik yöntemler.

Tüm makaleleri görüntüleyin

Bunlar da ilginizi çekebilir: