EOS DSLR Fotoğraf Makineleri

Uzmanlık seviyeniz ne olursa olsun, EOS serimiz size olağanüstü görüntü kalitesi sunar.
Bomen aan een beekje in het bos

Ayrıntıları keşfedin

Canon'un DSLR fotoğraf makineleri; vurgulardaki ve gölgelerdeki ayrıntıları koruyan geniş dinamik aralık, çekim sırasında doğrudan elde edebileceğiniz düşük kumlanmaya sahip görüntüler ve olağanüstü portreler için sığ alan derinliği sunar. Her çekimde profesyonel sonuçlar sunması için tasarlanmıştır.
En yeni ürünlerimiz

Mükemmel Canon fotoğraf makinenizi bulmanıza yardımcı olalım

Fotoğraf makinesi bulma aracımız fotoğraf makinesi modellerimiz konusunda rehberlik sağlar ve sizin için ideal modeli bulmanıza yardımcı olur.

Yeni DSLR fotoğraf makineleri

Görüntü kalitesinde yeni standartların keyfini çıkarın. Yeni DSLR fotoğraf makinelerimiz, her anı olağanüstü ayrıntıyla yakalamanız için Canon'un en yeni optik teknolojisi ve yenilikçi tasarım özelliklerine sahiptir.

EOS 90D

EOS 90D; ayrıntılara daha da yakınlaşmanıza, daha hızlı çekim yapmanıza ve 32,5 megapikselli olağanüstü fotoğraflar yakalayabilmenize imkan tanıyan tam özellikli bir DSLR'dır.

EOS 90D

DSLR fotoğraf makinesi ürün serisi ve filtresi

9 Ürünler

  9 Ürünler

  Uygulanan Filtreler

  • DSLR Fotoğraf Makineleri

   EOS 2000D

   Üstün 24,1 megapiksel fotoğrafların ve Full HD videoların tadına varın. Bu eğlenceli ve kullanımı kolay DSLR ile yaratıcılığınızı geliştirin.

  • DSLR Fotoğraf Makineleri

   EOS 250D

   Hareket edebilen ekranı1, Canon DIGIC 8 işlemcisi, 4K film ve Yaratıcı Asistan özellikleriyle dünyanın en hafif DSLR'si.

  • DSLR Fotoğraf Makineleri

   EOS 4000D

   Yaratıcı DSLR kalitesindeki fotoğrafların ve Full HD filmlerin keyfini bu kolay ve sezgisel 18 Megapiksel EOS ile çıkarın.

  • DSLR Fotoğraf Makineleri

   EOS 77D

   Yaratıcılığı parmaklarınızın ucuna getiren bir DSLR fotoğraf makinesiyle fotoğraflarda kontrolü elinize alın

  • DSLR Fotoğraf Makineleri

   EOS 850D

   İlham veren ve ödüllendiren hafif ve bağlantı özellikli DSLR ile güzel detaylara sahip fotoğraflar ve göz alıcı 4K videolar çekerek yaratıcı kontrolde bir sonraki adımı atın.

  • DSLR Fotoğraf Makineleri

   EOS 90D

   32,5 megapiksellik olağanüstü fotoğraflar yakalayabilen, ayrıntılara daha da yakınlaşmanıza ve daha hızlı çekim yapmanıza imkan tanıyan tam özellikli DSLR.

  • DSLR Fotoğraf Makineleri

   EOS 5D Mark IV

   Ne çekerseniz çekin, benzersiz bir görüntü kalitesi ve baştan sona profesyonel bir performans alacağınızdan emin olabilirsiniz.

  • DSLR Fotoğraf Makineleri

   EOS 6D Mark II

   EOS 6D Mark II, daha iddialı projeler çekmek veya profesyonel fotoğrafçılığa geçiş yapmak isteyenlere, bu heyecan verici adımı atmaları için ihtiyaç duydukları her şeyi sunar.

  • DSLR Fotoğraf Makineleri

   EOS-1D X Mark III

   Hayat bir kez yaşanan anlarla doludur. O anları EOS-1D X Mark III ile yakalayın ve hikayenizi görüntülerle dünyaya anlatın.

  9 / 9 sonuç

  Canon EOS Webcam Utility Yazılımı

  EOS Webcam Utility Yazılımımızı yükleyerek Canon fotoğraf makinenizi yüksek kaliteli web kamerası olarak kullanın.

  Esinlenin

  İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

  Canon EOS 90D ile güçlü ve hızlı vahşi yaşam fotoğrafları

  Markus Varesvuo, göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşen vahşi yaşam anlarının fotoğraflarını çekerken kullandığı hızlı Canon EOS 90D modelini çok sevdi. Çekiminin olağanüstü sonuçlarını görün.

  Okumaya devam edin
  EOS 90D

  İlginizi çekebilir:

  BÜLTEN

  İlham alın, hemen kaydolun

  Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.