eos-m50-kit-lifestyle-001

Canon EOS Webcam Utility Yazılımı

Yüksek kaliteli video kitimiz ve Canon EOS Webcam Utility Yazılımımız ile birlikte sınırsız video toplantısı, arama ve konferans için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Canon web kamerası yazılımımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bağlı kalın

Görüntülü arama ve canlı yayın kalitesi artık daha iyi. Canon fotoğraf makinenizi web kamerası olarak kullanarak, video konferanslarınız esnasında profesyonel görüntü kalitesini deneyimleyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ile birlikte toplantılara katılın, arkadaşlarınızla ve ailenizle arayı kapatın ve seyahat ederken bile iletişimde kalın. Başlamak için EOS Webcam Utility Yazılımını indirin.

Başlayalım

Windows ve Mac için Canon EOS Webcam Utility yazılımını indirmek üzere formu doldurun.

Windows için indirin

Mac için indir

Canon'dan İpuçları: EOS Webcam Utility Yazılımının Kullanımı

  • Bilgisayarınızda EOS Webcam Utility Beta yazılımı yüklüyse EOS Webcam Utility yazılımını bilgisayarınıza yüklemeye çalışmadan önce lütfen Beta sürümünü kaldırın.
  • Fotoğraf makinesi, yalnızca bilgisayarınızdaki tek bir uygulama ile aynı anda çalışabilir. Kullanmak istediğiniz video konferans veya yayın uygulaması fotoğraf makinenizden video akışı alamıyorsa bilgisayarınızda fotoğraf makinesiyle bağlantı kurabilecek diğer tüm uygulamaları kapatın.
  • EOS Webcam Utility yazılımını Firefox tarayıcısında Messenger ile birlikte kullanırken EOS Webcam Utility, cihazınızda işlev olarak listelenmez. Messenger uygulamasının masaüstü sürümünü veya farklı bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.
  • EOS Webcam Utility yazılımının, piyasadaki tüm video konferans ve/veya yayın uygulamaları ile uyumluluğunu garanti edemeyiz. Sorun yaşıyorsanız alternatif bir video konferans veya yayın uygulaması ve/veya tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Uyumlu ürünler

Premium EOS ve PowerShot fotoğraf makinesi çeşitlerimizi keşfedin. Bu modellerin hepsi Canon EOS Webcam Utility Yazılımı ile uyumludur.


Canon ile Yayın Yapma

Adım adım kılavuzumuz ile canlı yayın ve video konferans yapabilmek için web kameranızı yükseltme hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla bilgi alın

Yardıma mı ihtiyacınız var?

EOS Webcam Utility, belirli EOS ve PowerShot fotoğraf makinesi serilerinde çalışır. Ancak işinizi kolaylaştırmak adına, sizin için doğru Canon fotoğraf makinesini bulmanızı sağlayacak bir satın alma kılavuzu oluşturduk.

Satın Alma Kılavuzu

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle
ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

Canon PowerShot G7 X Mark III

Vlogger'lar, canlı yayıncılar, video konferanslar ve blogger'lar için idealdir. Takipçilerinizden büyük beğeni toplayacak mükemmel videolar ve fotoğraflar çekmenizi sağlayan bağlantı özellikli bir fotoğraf makinesi.

Ayrıntıları görüntüleyin

G7X MK III Vlogging

Takipçilerinizin bayılacağı videolar çekin

Manzaraları 4K netliğinde yakalayın. 120 kare/sn'ye varan yüksek kare hızlarıyla ağır çekimde spor görüntüleri kaydedin. Seyahat vlog çekimlerinizde olağanüstü netlikte ses kaydı için harici bir mikrofon bağlayın. Oyun oynarken etkileyici kalitede canlı yayın yapın ve iş video konferans görüşmeleriniz için daha üstün bir web kamerasına sahip olun. PowerShot G7 X Mark III ile olasılıklar sınırsız.

Yazının tamamını buradan okuyun

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Dünyanın neresinde olursanız olun bağlantıda kalmanızı sağlayan Canon fotoğraf makinesi çeşitlerini ve yazılımlarını keşfedin.

Windows, Microsoft, Teams; Microsoft Corporation'ın ABD ve/veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır
Google Chrome™, Google Inc. şirketinin ticari markasıdır.
Messenger, Facebook'un ticari markasıdır
Firefox, Mozilla Foundation'ın ticari markasıdır