eos-m50-kit-lifestyle-001

Canon EOS Webcam Utility Yazılımı

Yüksek kaliteli video kitimiz ve Canon EOS Webcam Utility Yazılımımız ile birlikte sınırsız video toplantısı, arama ve konferans için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Canon web kamerası yazılımımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bağlı kalın

Görüntülü arama ve canlı yayın kalitesi artık daha iyi. Canon fotoğraf makinenizi web kamerası olarak kullanarak, video konferanslarınız esnasında profesyonel görüntü kalitesini deneyimleyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ile birlikte toplantılara katılın, arkadaşlarınızla ve ailenizle arayı kapatın ve seyahat ederken bile iletişimde kalın. Başlamak için EOS Webcam Utility Yazılımını indirin.

Başlayalım

Windows ve Mac için Canon EOS Webcam Utility yazılımını indirmek üzere formu doldurun.

Windows için indirin

Mac için indir

Uyumlu ürünler

Premium EOS ve PowerShot fotoğraf makinesi çeşitlerimizi keşfedin. Bu modellerin hepsi Canon EOS Webcam Utility Yazılımı ile uyumludur.


Canon ile Yayın Yapma

Adım adım kılavuzumuz ile canlı yayın ve video konferans yapabilmek için web kameranızı yükseltme hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla bilgi alın

Yardıma mı ihtiyacınız var?

EOS Webcam Utility, belirli EOS ve PowerShot fotoğraf makinesi serilerinde çalışır. Ancak işinizi kolaylaştırmak adına, sizin için doğru Canon fotoğraf makinesini bulmanızı sağlayacak bir satın alma kılavuzu oluşturduk.

Satın Alma Kılavuzu

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle

Bunlar da ilginizi çekebilir:Dünyanın neresinde olursanız olun bağlantıda kalmanızı sağlayan Canon fotoğraf makinesi çeşitlerini ve yazılımlarını keşfedin.