Print app
alt text goes here

Canon

PRINT uygulaması

Akıllı cihazınızın kontrolünü elinize alın ve baskı, fotokopi ve tarama yöntemlerinize özgürlük kazandırın

App Store'dan indirin
Google Play'den indirin

Sorunsuz ve akıllı işlevler

Canon PRINT uygulaması ile akıllı cihazınızdan yazıcıya sorunsuz bağlantının keyfini çıkarın. Akıllı cihazlarınızdan zahmetsizce baskı alın, fotokopi çekin ve tarama yapın, yazıcınızın durumunu kontrol edin ve buluta bağlanın*.

*Tüm işlevler her üründe bulunmamaktadır.

Modern ve mobil

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Canon PRINT uygulaması, baskı alırken size büyük kolaylık sağlar. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi Wi-Fi, dahili erişim noktası veya Wi-Fi Direct üzerinden yazıcınıza bağlayın ve hemen yazdırın. Bakım işlemleri de kontrolünüz altında olsun. Yazıcınızın durumunu ve mürekkep seviyelerini kontrol edin ve bakım görevlerini akıllı cihazınız üzerinden uzaktan gerçekleştirin.

Capture and create

Basit tarama

Uygulamayla tarama işlemlerinizi kolaylaştırın. Belgelerinizi ve fotoğraflarınızı tarayın, çeşitli formatlarda kaydedin ve doğrudan akıllı telefonunuza veya tabletinize gönderin. Ayrıca taramalarınızı doğrudan e-posta adresinize gönderebilir veya buluta yüklemek için PIXMA Cloud Link'i kullanabilirsiniz*.

*Bulut ve e-posta üzerinden tarama özelliklerinden yalnızca orijinal Canon mürekkebi kullanıcıları yararlanabilir

Simple scanning

Bulut bağlantıları

Yazıcınızla daha fazlasını yapın ve hareket halindeyken buluta bağlanın. PIXMA Cloud Link'i kullanarak Dropbox, Google Drive ve OneDrive dahil olmak üzere popüler bulutlara * tarama gönderin veya bu bulutlardan belge yazdırın. Ayrıca en sevdiğiniz fotoğraflarınızı, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarından da doğrudan yazdırabilirsiniz.

*Bulut ve e-posta üzerinden tarama özelliklerinden yalnızca orijinal Canon mürekkebi kullanıcıları yararlanabilir

Cloud connections

Akıllı telefonunuzu tarayıcı olarak kullanın

Canon PRINT uygulamasında bulunan Akıllı Telefon Üzerinden Fotoğraf Çekme ve Fotokopi işlevlerini kullanarak akıllı telefonunuzun kamerasından faydalanıp kolayca ve hızlıca fotokopi çekebilirsiniz. Doğrudan telefonunuzdan yazdırabilir, kaydedebilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

Use your smartphone as a scanner

Canon PRINT uygulamasıyla uyumluluk

Canon PRINT uygulaması, en yeni PIXMA, MAXIFY ve SELPHY modelleri de dahil olmak üzere Wi-Fi özelliğine sahip çoğu yazıcıyla kullanılabilir. Bu uygulama, iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir. iOS 11.0 - 12.0 veya Android OS 4.4 - 9.0 işletim sistemleriyle uyumludur.

Desteklenen diller: İngilizce, Türkçe, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Felemenkçe, Portekizce, Lehçe, Rusça, Danca, Fince, Norveççe, İsveççe, Çekçe

Avucunuzdan gelen güç

Canon uygulamalarıyla akıllı cihazınızı gelişmiş bir baskı aracına dönüştürün