Wi-Fi bağlantısının sunduğu özgürlüğün tadını çıkarın

iOS ve Android için Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulamasıyla akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak baskı, fotokopi ve tarama işlemlerini zahmetsizce gerçekleştirebilir, bulut hizmetlerine doğrudan erişebilir ve hatta yazıcı durumunu, kılavuzu veya gerçek zamanlı mürekkep seviyelerini uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu ücretsiz uygulamayı indirerek baskı, fotokopi ve tarama yöntemlerinizi kökünden değiştirin.


App Store
Google Play

manzara

• İstediğiniz yerden kablosuz olarak baskı alın

• Kolayca tarayın

• Fotokopi sırasında kontrol sizde olsun

• Buluttan kolay baskı ve tarama

• NFC ile zahmetsiz bağlantı


İşlevlerin tümü, bütün ürünlerde mevcut değildir. Lütfen aşağıdaki uyumluluk tablosuna göz atın


İstediğiniz yerden kablosuz olarak baskı alın

Free_download

Ücretsiz indirme

iPhone, iPod, iPad veya Android akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz Canon PRINT inkjet/SELPHY uygulaması sayesinde, akıllı telefonlardan ve tabletlerden baskı almak hiç olmadığı kadar kolay. Uygulama, App Store ve Google Play'den indirilebilir

App Store
Google Play

Wi-Fi ile Kolay Baskı

Uyumlu yazıcılarda ve cihazlarda yerel Wi-Fi ağınızı, dahili erişim noktası modunu veya Wi-Fi Direct özelliğini kullanarak akıllı telefonunuzda ve tabletlerinizde depoladığınız fotoğrafları ve belgeleri zahmetsizce bastırabilirsiniz. Sadece bağlanın, seçin ve bastırın.

Easy_wifi_printing
SettingsAyarlar ve bakım

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak yazıcı durumunu ve mürekkep bilgilerini kontrol edin, çevrimiçi yazıcı kılavuzuna erişin, ayrıca yazıcının bakımını gerçekleştirin.

Birden çok yazıcı kaydedin

Birden çok kullanıcı arasında 10 adet MAXIFY, PIXMA veya SELPHY yazıcıyı sorunsuz bir şekilde paylaşın ve kablosuz olarak baskı alın. Uygulama, Wi-Fi ağında bulunan uyumlu kablosuz yazıcıları otomatik olarak bularak her defasında yazıcıları aratma gereğini ortadan kaldırır. Yazıcılar sıralanabilir, silinebilir, yeniden adlandırılabilir ve yeni yazıcılar yukarıya taşınabilir

Register
Doc_conversion

Kolay belge dönüştürme

Cihazınızda depolanan Office belgelerini, yazdırma işlemi için kolayca PDF dosyasına dönüştürün. iOS8 kullanıcıları, cihazlarından veya buluttan belgeleri yazdırmanın yanı sıra başka uygulamalarda depolanan PDF'leri de seçip yazdırabilirler.

Kolayca tarayın

Mobil cihazlara tarama

Mobil cihazınıza tarayın

Belgelerinizi ve fotoğraflarınızı tarayarak akıllı telefonunuza veya tablet cihazınıza çeşitli formatlarda kaydedin

E-postaya tarama

E-postaya tarayın

E-postaya tarama özelliği sayesinde taramalarınızı seçili e-posta adreslerine e-posta olarak gönderin.*


*Buluta tarama ve e-postaya tarama, yalnızca orijinal Canon mürekkebi kullanıcıları için mevcuttur

Buluttan kolay baskı ve tarama

Yazıcınızdan daha fazla yararlanın. Canon inkjet/SELPHY uygulaması, bulut uyumlu yazıcılar için hareket halindeyken buluta erişme olanağı tanır. Böylece internet üzerinden yazıcınıza uzaktan kolayca erişebilir, popüler bulut hizmetlerini kullanarak baskı alabilir ve tarama yapabilirsiniz.*

*Buluta tarama ve e-postaya tarama, yalnızca orijinal Canon mürekkebi kullanıcıları için mevcuttur

Zahmetsiz bağlantı

Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulaması sayesinde dahili NFC özelliğine sahip yazıcılara hızlı ve kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz. NFC özelliğinin etkin olduğu Android cihazınızı yazıcıya dokundurmanız yeterlidir.

Baskı ve tarama için dokunun

Bastırmak istediğiniz içeriği seçerek ve cihazınız ile yazıcınıza dokunarak NFC uyumlu Android cihazınızdan hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf ve belge bastırabilirsiniz

NFC teknolojisi, cihazınız ve yazıcı arasında anında bağlantı kurarak yazıcıyı kaydeder ve sizin yerinize verileri aktarır. Sürücü veya parola gerekmez.

Touch_to_print

Sıkça Sorulan Sorular

Bu uygulama sahip olduğum yazıcıyla çalışır mı?

Uygulamamızın yazıcınızla çalışıp çalışmadığını öğrenmek için lütfen yukarıdaki uyumluluk listesine göz atın

Baskı, fotokopi, tarama, bulut gibi işlevlerin tamamı, tüm yazıcılarda mevcut mu?

Hayır, işlevlerin tümü her modelde mevcut değildir. Yazıcınızda hangi özelliklerin çalıştığını öğrenmek için lütfen yukarıdaki uyumluluk listesine göz atın

Uygulamayı yükledikten sonra nasıl yazıcı eklerim?

Hem yazıcının hem de akıllı cihazın aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun. Sayfanın sol üst köşesindeki "Yazıcı Ekle" simgesini, ardından "Yazıcıyı Kaydet" öğesini seçin.

Uygulama, cihazınızla aynı Wi-Fi ağında bulunan yazıcıları arayacaktır. Cihaz bulunduktan sonra yazıcıyı seçebilir ve ona özel bir isim atayabilirsiniz.

İnternet bağlantısı olmadan baskı/fotokopi/tarama işlemleri için uygulamayı kullanabilir miyim?

Evet, yazıcınız/cihazınız destekliyorsa "Erişim Noktası Modu" veya "Wi-Fi Direct" seçeneğini kullanarak internet bağlantısı olmaksızın uygulama üzerinden baskı alabilirsiniz.

PIXMA Cloud Link'i kullanarak nasıl baskı alırım?

Aşağıdaki adımları izleyerek yazıcınızı ve cihazınızı PIXMA Cloud Link'e kaydedebilirsiniz.


1. Adım: Ekranın üst kısmındaki model seri numaranızı içeren yazıcı simgesini seçin

2. Adım: "Yazıcı Bilgileri" öğesini seçin

3. Adım: "Aç" seçeneğini belirleyin

4. Adım: Kimlik doğrulaması için kullanıcı adı ve parola girin. Kullanıcı adı = ADMIN Parola = canon

5. Adım: "IJ Cloud Printing Centre Kurulumu" öğesini seçin

6. Adım: "Bu hizmete kaydol" seçeneğini belirleyin


PIXMA Cloud Link hesabı oluşturmak ve kaydolmak için ekrandaki talimatları izleyin.

(Kurulumu tamamlamak için geçerli bir e-posta adresine erişmeniz gerekecektir)

NFC, sahip olduğum kamerayla çalışır mı?

Grup NFC'yi destekleyen yazıcılar Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulaması yoluyla yalnızca NFC özellikli bir akıllı cihazdan baskı almanıza izin verir.

Uygulamaya nasıl başka bir yazıcı kaydederim?

Hem yazıcının hem de akıllı cihazın aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun. Sayfanın sol üst köşesindeki "Yazıcı Ekle" simgesini, ardından "Yazıcıyı Kaydet" öğesini seçin.

Baskı için hangi dosya formatları desteklenir?

Akıllı cihazınızda depolanan çeşitli belgelerin ve görüntülerin baskısını alabilirsiniz. Desteklenen dosya türlerinden bazıları: JPEG, PDF, MS Office Belgeleri

Yazıcıyı nasıl kaldırırım?

iOS cihazlarda, ana menüdeki "Yazıcı ekle" simgesini seçin ve sağ üst kısımda bulunan DÜZENLE öğesine tıklayın. Her bir yazıcının yanında bulunan kırmızı renkteki sil simgesini seçerek yazıcıları silebilirsiniz

Android cihazlarda, ana menüdeki "Yazıcı ekle" simgesini seçin ve silmek istediğiniz yazıcının yanında bulunan X işaretine tıklayın.

Niçin akıllı telefonumdan Easy-PhotoPrint+ uygulamasına erişemiyorum?

Easy-PhotoPrint+ uygulamasına sadece tablet üzerinden erişilebilir. Akıllı telefon desteği yoktur.

Nasıl geribildirim sağlayabilirim?

Uygulama ile ilgili iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyor olacağız. Uygulamayı geliştirmeye ilişkin önerilerinizi duymaktan da memnuniyet duyacağız.