CANON FOTOĞRAF MAKİNESİ VE YAZICI UYGULAMALARI

CANON
CAMERA CONNECT v3

Canon fotoğraf makinenizi akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlayarak çok daha fazla özelliğe ulaşın.

Bağlanın. Kontrol. Yaratın.

Yaratıcı vizyonunuzu geliştirecek özellikler, işlevler ve temel bilgiler sunan bu uygulamayla fotoğraf makinenizi uyumlu bir akıllı telefona veya tablete bağlayıp kontrol edin.

Tek uygulama, birçok avantaj

En yeni ürün yazılımı sürümlerini edinme, fotoğraf indirme, uzaktan fotoğraf çekme ve daha fazlası için yeni Canon Camera Connect v3 uygulamasını yaratıcı iş akışınızın bir parçası haline getirin.

En yeni güncellemeler

 • KAMERA DURUMU EKRANI

  Dokunun ve seçin

  Bir görüntü ve fotoğraf makinenizin takma adıyla uygulamayı kişiselleştirin ve daha fazlasını eklemek için sola veya sağa kaydırın.

 • İŞLEV DÜĞMESİ ALANI

  Kontrol edin ve indirin

  Akıllı cihazınıza bağlanın ve fotoğraf makinenizden aktarılacak görüntüleri veya videoları seçin. Ardından kolaylıkla bunları sosyal medyada veya e-posta üzerinden müşterilerle paylaşın.

 • UYGULAMALAR VE ÜRÜN YAZILIMI

  Uygulamalara kolayca erişin

  En sevdiğiniz uygulamalar için kısayollara sahip olun ve fotoğraf makineniz ile lenslerinizin, genellikle yeni özellikleri beraberinde getiren en yeni ürün yazılımı sürümleriyle mükemmel şekilde çalışmasını sağlayın.

Size daha fazlasını sunan uygulama

Canon Camera Connect'in neden Canon fotoğraf makineniz için temel uygulama olduğunu açıklayan kısa bir video izleyin.

Temel avantajları

 • KADRAJLAYIN VE DEĞİŞTİRİN

  İnce ayar yapın ve ayarları düzenleyin.

  Çekimin kadrajını ayarlayıp telefonunuz üzerinden fotoğraf makinesi ayarları ve pozlama değerleri üzerinde değişiklikler yapın.

 • HAREKET HALİNDEYKEN PAYLAŞIM

  İndirin ve paylaşın

  Akıllı cihazınıza bağlanın ve fotoğraf makinenizden aktarılacak görüntüleri veya videoları seçin. Ardından kolaylıkla bunları sosyal medyada veya e-posta üzerinden müşterilerle paylaşın.

 • ANINDA GÜNCELLEMELER

  Ürün yazılımı güncellemeleriyle bir adım önde olun

  Fotoğraf makinenizin ve lenslerinizin, genellikle yeni özellikleri beraberinde getiren en yeni ürün yazılımı sürümleriyle mükemmel şekilde çalışmasını sağlayın. Ürün yazılımını, hareket halindeyken bilgisayara gerek kalmadan akıllı telefonunuz aracılığıyla veya uzaktan güncelleyin.

 • BLUETOOTH UZAKTAN KUMANDA

  Uzaktan çekim yapın ve kaydedin.

  Kendinizi kadrajın dışında tutun ve kullanımı kolay Bluetooth kumanda işlevi sayesinde uzaktan çekim yapın.

 • KONUM BİLGİSİ

  Çekimlerinize coğrafi konum etiketi ekleyin.

  Fotoğraf makinenizde dahili GPS yoksa telefonunuzun konumlandırma verilerini kullanın ve daha sonra yapacağınız akıllı katalog oluşturma ve açıklama ekleme işlemleri için görüntülerinize konum bilgileri ekleyin.

 • İNCELEME VE ETİKETLEME

  Hareket halindeyken çekimlerinizi kontrol edin.

  Fotoğraf makineniz çantanızdayken fotoğraf makinenize bağlanın ve görüntüleri telefonunuz üzerinden inceleyin. En iyi görüntüleri telefonunuzdan etiketleyip beğenmediklerinizi silerek eve gittiğinizde yapacağınız indirme ve düzenleme işlerini hızlandırın.

 • Canon Camera

  UZAKTAN FOTOĞRAF MAKİNESİ KONTROLÜ

  Uzaktan çekim yapın ve kaydedin.

  Uzaktan kumanda işlevi; ürkek vahşi yaşam çekimleri, uzun pozlamalı manzaralar, sevimli bir selfie ve hatta vlog çekimlerinizde fotoğrafçılığınıza ve videolarınıza yeni yaratıcı seçenekler katar. Fotoğraf makinesinin pek çok ayarını düzenleyebilirken cihazınızdaki Canlı Kontrol ekranını ve sahneyi uzaktan izleyebilirsiniz. Stüdyo ortamlarında ise Speedlite Aktarıcı ST-E10'u kullanarak flaşları uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bulb modunu kullanarak daha da uzun pozlamalar için deklanşörü uygulama üzerinden kontrol ederek fotoğraf makinenizin titremesini engelleyebilirsiniz.

  İNDİR

  İndirin, değerlendirin ve paylaşın.

  Akıllı cihazınızı bağlayıp görüntüleri seçin veya tüm görüntülerinizi otomatik olarak akıllı cihazınıza aktarın. Görüntüleri, düzenlemek için Digital Photo Professional Express veya yazdırmak için Canon Print uygulaması gibi diğer Canon uygulamalarında açmayı seçebilirsiniz. İş akışınızı kolaylaştırmak için kablo ve karmaşa olmadan fotoğraf makinenizden videolarınızı aktarmak da kolaydır. Hareket halinde paylaşımı kolaylaştırmak için filmler yeniden boyutlandırılır. Bir kez akıllı telefonunuzla eşleştirildikten sonra fotoğraf makinesinin gücü kapalı olsa bile fotoğraf makinesindeki görüntüleri akıllı telefonunuz üzerinden kontrol edebilirsiniz. Görüntüler, akıllı telefonunuza orijinal boyutunda veya yeniden boyutlandırılarak aktarılabilir. Bu sayede görüntülerinizi anında sosyal medya akışlarınızda paylaşabilirsiniz.

  Canon Camera
  Canon Camera

  COĞRAFİ KONUM ETİKETİ

  Doğru konum bilgisi

  Akıllı telefonunuzu Canon Camera Connect uygulamasına bağlayarak telefonunuzun GPS işlevinden yararlanabilirsiniz. Canon fotoğraf makinenizde GPS işlevi olmasa bile, nerede olursanız olun yolculuğunuzun haritasını çizebilir ve yolculuğunuzu kaydedebilirsiniz. Hatta farklı saat dilimlerinde bulunan yerlere seyahat ederken fotoğraf makinenizin saatini kolayca ayarlayabilirsiniz!

  ÜRÜN YAZILIMI GÜNCELLEMELERİ

  Fotoğraf makinenizi güncel tutun.

  Yeni güncellemelerle ilgili bildirimleri doğrudan uygulama üzerinden alarak fotoğraf makineniz ve lensleriniz için en yeni ürün yazılımına sahip olduğunuzdan emin olun. Yeni fotoğraf makinesi ürün yazılımını bir bilgisayar olmadan veya kartınızı çıkarmadan telefonunuz üzerinden indirip yükleyin. Bu sayede nerede olursanız olun, en son ürün yazılımı sayesinde fotoğraf makinenizin en yeni özelliklere sahip ve güncel olduğundan emin olabilirsiniz.

  Canon Camera

  Canon Camera Connect v3'ü indirin

  Camera Connect uygulamasını cihazınızdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. App Store'u veya Google Play'i açıp "Canon Camera Connect" uygulamasını aratmanız yeterli.

  Tam uyumluluk için ilgili uygulama sayfasına bakın.

  Uyumluluk bilgileri

  Canon Camera Connect Uygulaması ile kullanıcılar, Canon fotoğraf makinelerinin ürün yazılımını güncelleyebilir. Bu işlev yalnızca EOS-1D X Mark III EOS R5, EOS R6, EOS R3, PowerShot Zoom ve 2022 yılından itibaren duyurulan ürünlerin ürün yazılımı güncellemelerinde çalışır.

  Destek

  Canon ürününüz için bu yazılımı mı arıyorsunuz?
  Bul

  İlgili makaleler