CINE LENSES

Sinema Lensleri

Sinematografların yüksek standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

TÜM DÜNYAYA SİNEMATİK BİR PERSPEKTİFLE BAKIN

Canon Sinema Lensleri, film prodüksiyonlarına ilişkin gereklilikleri karşılamak için olağanüstü optik performans, sağlam üretim kalitesi ve çok yönlülük sunar. Geniş formatlı 35 mm ve Süper 35 mm fotoğraf makinelerini kapsayacak şekilde tasarlanan seri; Zoom ve Sabit Lenslerin yanı sıra PL, EF ve RF yuvası gibi geniş lens yuvası seçeneklerini içerir. İster hevesli bir film yapımcısı ister deneyimli bir profesyonel ya da ikisinin arasında biri olun, Canon'un sizin için uygun bir çözümü vardır.
Cine Primes

Sabit Sinema Lensleri

Üst düzey film yapımlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış Tam Kare sinema sabit lens serisi. PL, EF ve RF yuvalarında, seri genelinde geniş T-Stop'lar ve Odak Uzunluklarıyla sunulan bu lensler; sanatsal ifadenizi geliştirmek için farklı optik özellikler sunar.

Flex Zoom Lensler

Tüm zoom aralığında T2,4 (FF) ve T1,7 (S35) değerinde sabit hızlı diyafram açıklığına sahip birinci sınıf zoom lensler. Sinema ve sanal prodüksiyonlar için tasarlanan Tam Kare ve Süper 35 fotoğraf makineleri için uyarlanabilir.

Flex Zooms
Cine Servo

Servo Sinema Lensi

Etkileyici 4K optik kalitesini yayını kolaylaştıran özelliklerle bir araya getiren Canon Cine Servo lensler, servo kontrolün gerekli olduğu yayın ve elde kullanım uygulamaları için çok yönlü bir seçenek sunar.

Kompakt Servo Sinema Lensi

4K Süper 35 mm fotoğraf makineleri için tasarlanan bu lens; dahili servo kontrolü, otomatik odaklama ve görüntü sabitleme özelliklerine sahiptir. Bu EF yuvalı güçlü lensler, elde veya omuzda kullanım için idealdir.

Compact Cine Servo
 RF 24-105MM F2.8L IS USM Z

Hibrit RF

Hem fotoğraflar hem de video prodüksiyonları için ideal olan profesyonel özellikler ve işlevlerle tasarlanmıştır. Opsiyonel servo/güçlü zoom adaptörleri, birden fazla ENG, yayın ve stüdyo uygulamasına uygun bağlantı ve kontrol seçenekleriyle akıcı zoom ve uzaktan zoom kontrolü sağlar.

Üst Düzey Zoom Lensleri

EF ve PL yuvalı Süper 35mm fotoğraf makineleri için tasarlanan bu lensler, yüksek kaliteli film prodüksiyonları için olağanüstü 4K görüntü kalitesi sunar.

Top End Zoom
Compact Zoom

Kompakt Zoom Lensler

EF ve PL yuvalı Süper 35 mm fotoğraf makineleri için tasarlanan bu lensler, kompakt ve hafif bir tasarımda yüksek kaliteli film prodüksiyonları için olağanüstü 4K görüntü kalitesi sunar.

Canon Profesyonel Videoyu keşfedin ve video ile neler yapabileceğinizi yeniden düşünün

İster etkileyici bağımsız belgeseller ister sürükleyici kapalı dekor drama dizisi veya ödüllü sinema filmleri çekiyor olun, yaratıcılığınızı yeni seviyelere taşıyabilecek bir Canon Profesyonel Video ürünü bulunuyor.

Discover Canon Pro Video