Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Hikayeler

Canon EOS 90D ile güçlü ve hızlı vahşi yaşam fotoğrafları

Markus Varesvuo, göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşen vahşi yaşam anlarının fotoğraflarını çekerken kullandığı hızlı Canon EOS 90D modelini çok sevdi. Çekiminin olağanüstü sonuçlarını görün.

Okumaya devam edin

canon-get-inspired-wildlife-canon-eos-90d-1-555x555-7ed5cbbd-b8ce-11e9-957d-f8bc126f6b0a

Hikayelerimiz

Önde gelen fotoğrafçılarla yapılan röportajlar, tutkulu insanların ilham verici hikayeleri ve farklı yaratıcı tarzlara bilgilendirici bir bakış. Tüm bunları hikayelerimizde bulacaksınız.

Belirli bir şey mi arıyorsunuz? Aramanızı detaylandırın
Şuna göre filtrele:

children stand on stool in kitchen

Caroline Holt ile aile fotoğrafçılığı dünyasındaki yolculuğu üzerine sohbet ettik. Günlük yaşamın içindeki güzelliği nasıl yakaladığını ve aileyle iletişim kurmanın anılarını yakalama konusunda neden önemli olduğunu öğrenmek istiyorduk.

Okumaya devam edin

busy road in Cuba

Çoğumuz için yedi yıl boyunca tüm dünyayı dolaşarak fotoğraf çekme fikri yalnızca bir hayal gibidir. Yaptığı yolculuk, dünyayı dolaşmak ve daha önce bir "ölüm fabrikası" olarak kullanılan binadaki sergisi hakkında Jeroen ile konuştuk.

Okumaya devam edin

couple ride through town on scooter

İlginç fotoğraflar çekmenin zor olduğunu herkes biliyor, bu nedenle konfor alanınızdan çıkmanız çok önemli. Şehir fotoğrafçısı Emmanuel Cole ile Londra'nın en ilginç karakter ve manzaralarını keşfettiği çalışmaları hakkında sohbet ediyoruz.

Okumaya devam edin

snowboarder performs jump on slope of mountain

Lorenz Holder, mesleğini konuşmak üzere CPN yazarı Steve Fairclough ile yaptığı özel röportajda fotoğraf çekmeye olan yaklaşımından ve neden Canon EOS DSLR'ler ve EF lensleriyle çalışmaktan keyif aldığını anlattı.

Okumaya devam edin

cars driving in rain

Sarah Caron, Parisli Fransız bir foto muhabirdir. Küba'da yakaladığımız Sarah, EOS M5'i denemek ve kariyeri ile mükemmel fotoğraflar çekmeye olan yaklaşımı hakkında konuşmak için yoğun bir moda çekimi arasında bize zaman ayırdı.

Okumaya devam edin

shadows cast on wall

Fotoğrafçılığı kendi kendine öğrenen foto muhabiri Christopher Anderson, Kanada'da doğdu, Teksas'ta büyüdü ve hayatının çoğunda New York'u evi olarak bildi. Kendisiyle iletişime geçtik ve bize kendi ev konseptini yakalamak için etrafındaki yeni şeyleri nasıl keşfettiğini açıkladı.

Okumaya devam edin

young girl plays in ocean

Norveçli fotoğrafçı Johnny Haglund'un vahşi, ıssız ve mistik yerlere karşı her zaman bir tutkusu olmuştur. Burada bazı fotoğraflarının ardındaki düşünceleri ve fotoğraflarda insana yer vermenin nasıl yeni bir dinamiklik katabileceğini anlatıyor.

Okumaya devam edin

scuba diver swimming with shark

Canon Kaşifi ve ödüllü vahşi yaşam fotoğrafçısı olan Franco Banfi, su altı fotoğrafçılığına olan sevgisini ve mavi köpek balıklarıyla çevrelenmiş bir haldeyken mükemmel fotoğrafı yakalamaya çalışmanın nasıl bir şey olduğunu anlattı.

Okumaya devam edin

RNLI worker

Clive Booth, doğal ve mevcut ışıkta seçici odaktan oluşan farklı tarzıyla biliniyor. Bu tarz, onun işlerine atmosferik ve ruhani bir kalite katıyor. Ona ışığın fotoğrafçılığını nasıl şekillendirdiğini sorduk.

Okumaya devam edin

Belirli bir türe mi ilgi duyuyorsunuz?

İpuçları ve Teknikler sayfamıza göz atın

Denemek mi istiyorsunuz? Hemen yeni bir yaratıcı tekniği denemek için uzman rehberlerimizden yardım alın

İPUÇLARI VE TEKNİKLERE GÖZ AT

Canon fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek için şehir merkezinde, yolun kenarında bulunan köprünün altında duran bir adam.

Bültenimize kaydolun

En güncel haberleri ve ürün bilgilerini alın

ŞİMDİ KAYDOLUN