Canon Club landscape tutorial by Jack Lodge

Jack Lodge ile mevsimin güzelliklerini yakalamak için Canon Club'a katılın

Manzara ve doğa fotoğrafçısı Jack Lodge, doğadaki muhteşem mevsim değişimlerini yakalama konusunda usta bir sanatçıdır. Canon Club'ın değerli bir üyesi olarak, Jack Lodge'un 26 Nisan 2024 saat 16.00'da (BST) gerçekleşecek eğitimine özel erişim hakkı elde edin.

Son 12 ay içinde satın alınan bir Canon ürününü kaydedin ve eğitime katılmak için davet alın.

Özel avantajlardan yararlanın

İlerledikçe yaratıcılığınızı geliştirip puan kazanarak karşınıza çıkan daha kapsamlı ve daha iyi özel tekliflerin kilidini açın.

 • Canon topluluğuna katılın

  İlham alın ve sizinle benzer fikirlere sahip tutkulu ve yaratıcı kişilerle bir araya gelebileceğiniz bu yeni alanın keyfini çıkarın. Burada hem öğrenip hem de ihtiyaç duyduğunuz desteği alırken dilediğiniz şeyleri keşfetmeye başlayabilir ve dilediğiniz konular üzerinde konuşabilirsiniz.

 • Tutkunuzun peşinden gidin

  Güzel, kusursuz görüntüler yakalamak için gözünüzü geliştirmeye devam edin. Tutkunuzun peşinden gidip başkalarıyla paylaştıkça elde ettiğiniz avantajlar ve hizmet koşulları da o kadar gelişir.

 • Profesyonellerden öğrenin

  Öncü fotoğrafçıların, film yapımcılarının ve yaratıcı kişilerin sunduğu özel içerikler, eğitimler ve uzmanlık dersleriyle sanatınızı geliştirin. Fotoğraf ve baskı oluşturma konusunda bu içeriklerin size sağladığı avantajlardan yararlanın.

 • Üyelere özel fırsatlardan yararlanın

  Kademe atladıkça elçilerden özel içerikler, satın almadan önce deneme, ücretli etkinlikler ve ürün ve kağıt indirimleri gibi özel tekliflere erişebilirsiniz.

Ödüller kazanmaya devam edin

Her bir satın alma, ürün kaydetme, etkinlik rezervasyonu yaptırma veya abonelik kaydı oluşturma işleminde puan kazanarak yeteneğinizi geliştirin. 3 özel kademede ilerlerken faydalandığınız avantajları artırmaya başlayın ve önceki aşamalarda kilidini açtığınız avantajların keyfini çıkarmaya devam edin.

 • 1 - 100

  Keşfetmeye devam edin

  Başlangıç eğitimleri ve ürün indirimleriyle işe koyulun ve Canon'un tüm avantajlarını keşfedin.

 • 101 - 350

  Üretmeye devam edin

  Sektördeki profesyonellerinin sunduğu canlı etkinlikler ve atölye çalışmalarıyla yaratıcılığınızı konuşturmaya devam ederken ve kendinizi de geliştirin.

 • 351+

  Ustalaşmaya devam edin

  Canon elçileriyle 1'e 1 derslere katılarak yeteneklerinizi en üst seviyeye taşıyın ve daha fazla VIP indiriminden yararlanın.

Üye olma

 • Canon ürünü satın alın

  Bu satın alma işleminin son 12 ay içinde yapılmış olması gerekir.

 • Ürününüzü kaydettirin

  Birden fazla ürün satın aldıysanız daha fazla puan kazanmak için tüm ürünlerinizi kaydetmeyi unutmayın.

 • Sunulan avantajların keyfini çıkarmaya başlayın

  Hangi kademede olduğunuzu öğrenin ve Canon Club'ın muhteşem avantajlarından en iyi şekilde yararlanmaya başlayın.