Lenses for EOS R

EOS R Lensleri

Optik mükemmellik için tasarlanan yeni nesil EOS R Sistemi lens serisini keşfedin.

Tüm olanakları keşfedin

Fotoğrafçılar ve film yapımcıları, Canon EOS R ile çok sayıda yeni yaratıcı çekim olanağını keşfedebilir. Yenilikçi RF lensler, olağanüstü optik kalitenin yanı sıra süper hızlı odaklama sağlar. EOS R adaptörleri, mevcut EF ve EF-S lenslere performans kaybı olmadan sorunsuz erişim sağlar.

EOS R Lens filtresi

EF ve EF-S lenslerin EOS R sistemiyle kullanılması için tam uyumluluk sunan ve performans kaybı olmayan bir EOS R yuva adaptörü gerekir.

Belirli bir RF lensi mi arıyorsunuz? Aramanızı detaylandırın
Şuna göre filtrele:

canon-camera

Geniş f/1,8 diyafram açıklığına sahip kompakt, sessiz ve hafif 50 mm RF sabit lens, yaratıcılığınızı çalışmalarınıza dökmek için idealdir.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM Lenses

L serisinin optik kalitesi ve 5 kademeli görüntü sabitleme özelliği sayesinde dar alanlarda bile dinamik açılar için ultra geniş açılı ve son derece net

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Tam kare aynasız fotoğraf makinesi tutkunları için ideal günlük lens. Kullanım kolaylığı, hafiflik ve kompakt boyut sunan RF 24-105mm F4-7.1 IS STM sayesinde fotoğrafçılığınızı bir adım öteye taşıyın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Hızlı diyafram açıklığına ve 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğine sahip 24-70 mm zum ile tam kare aynasız fotoğraf çekimlerinize profesyonellik katın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

rf800mm-f11-is-stm-side_800x800-bd5f2b9a-6910-11ea-a071-b083fea007f2

En yüksek menzile ihtiyaç duyan vahşi yaşam fotoğraf tutkunları düşünülerek tasarlanmış kompakt, hafif ve güçlü bir süper telefoto lens.

Daha Fazla Bilgi Edinin

RF 85mm F1.2L USM

RF 85mm F1.2L USM, portrelerde netlikten taviz vermeden olağanüstü bir düşük ışık performansı ve yaratıcılık potansiyeli sunuyor.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM

Usta işi telefoto sıkıştırma ve 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğine sahip RF 85mm F2 MACRO IS STM, kompakt ve hafif bir gövdede yakınlaştırma için çok yönlülük sunar.

Daha Fazla Bilgi Edinin

EOS R RF Yuva Uyumluluğu

EOS R Sistemi, EOS sisteminin sunduğu tüm avantajlara sahiptir ve kendi lens serisinin yanı sıra adaptörler aracılığıyla hem mevcut EF ve EF-S optik donanımları hem de Speedlite flaş ve aksesuar serisi ile tam uyumluluk sunar.

Makaleyi Görüntüle

EOS R RF Mount Compatibility

Lens bulmakta yardıma mı ihtiyacınız var?

EOS fotoğraf makinenizle sevdiğiniz her şeyi fotoğraflayın. Lens seçici araçlarımızdan birini kullanarak sizin için en uygun lensi bulun.

İlginizi çekebilir: