EOS DSLR Lensleri

Mükemmel görüntü kalitesi, esneklik ve hızın karışımını sunar.
Canon Camera

Aksiyona hazır

Canon DSLR lens serisi; kompakt, geniş diyafram açıklığına sahip sabit lensler ve esnek kadrajlama için zum lenslerden balık gözü, makro ve eğme kaydırma lensleri gibi uzman düzeyinde lensler ve rakipsiz optik performansa sahip profesyonel kalitedeki L-Serisi lenslere kadar geniş bir yelpazede yaratıcı seçenekler sunar.

EF Lens filtresi

Canon'un öne çıkan lensleri

Canon lensleri, ince işçilik ve en yeni optik teknolojilerini aynı potada eriterek olağanüstü kalitede fotoğraflar ve filmler ortaya çıkarır. DSLR'niz için en yeni geniş açılı, telefoto ve makro lenslerimize göz atın.

İlginizi çekebilir:

 • EOS DSLR Fotoğraf Makineleri

  Uzmanlık seviyeniz ne olursa olsun, DSLR fotoğraf makinelerine yönelik EOS serimiz size olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

 • Lens seçici

  Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

 • Speedlite Serisi

  Speedlite flaş serimizle ışığı fotoğraf makinesinden ve harici olarak kontrol edin.

 • Değiştirilebilir Lensli Fotoğraf Makineleri

  Canon'un Değiştirilebilir Lensli Fotoğraf Makinelerini keşfedin ve nesnenizi fotoğraflamanın yeni yaratıcı yollarını deneyin.

  Daha fazlasını keşfedin

 • Tüm Fotoğraf Makineleri

  Kompakt dijital fotoğraf makinelerinden güçlü, çok yönlü DSLR ve aynasız fotoğraf makinelerine kadar Canon fotoğraf makinesi serisinin tamamını keşfedin.

 • EOS M Fotoğraf Makineleri

  Kompakt APS-C aynasız fotoğraf makinesi gövdesinde DSLR gücü.