Home Printers

Ev Yazıcıları

Muhteşem netlikte belgeler ve fotoğraflar için en iyi ev yazıcılarını keşfedin.

Şık çözümler

Hayal gücünüzü açığa çıkarın ve evinizde çalıştığınız ortamı bir ofise çevirin. İster evden eğitim alıyor, ister çalışıyor, isterseniz de yaratıcı çalışmalar yapıyor olun; Canon yazıcılar yaşam stilinize uygun şekilde tasarlanmıştır.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Ev Yazıcısı filtresi

Belirli bir şey mi arıyorsunuz? Aramanızı detaylandırın
Şuna göre filtrele:

PIXMA TS8350 Series

Çok çeşitli ortamlarla yaratıcılığınızı konuşturun ve FINE teknolojisi ve 6 ayrı mürekkep sayesinde daha zengin, daha canlı fotoğraf çıktılarının keyfini çıkarın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

PIXMA TS9551C

Kompakt boyut, kablosuz bağlantı özelliği, A3 baskı imkanı ve multimedya yönetiminin yaratıcılığınızı nasıl ortaya çıkaracağını keşfedin.

Daha Fazla Bilgi Edinin

PIXMA MG6450

Gelişmiş Wi-Fi bağlantısı ve akıllı cihazlar ve buluttan doğrudan yazdırma sunan 5 mürekkepli Fotoğraf Hepsi Bir Arada. Şık, kompakt ve kullanımı kolay bu yazıcı üstün kaliteli baskılar sunar.

Daha Fazla Bilgi Edinin

PIXMA MG6650

Yaratıcılığınızı ifade etmenize yardım etmek için tasarlanmış bu yüksek performanslı, 5 mürekkepli Fotoğraf Hepsi Bir Arada üstün kaliteli baskı sunar. Üstelik gelişmiş Wi-Fi ile doğrudan akıllı cihazlardan ve buluttan baskı almak kolaylaşır.

Daha Fazla Bilgi Edinin

PIXMA MG7150

Evde profesyonel sonuçlar için üstün 6 mürekkepli Fotoğraf Hepsi Bir Arada. Sezgisel dokunmatik kontrole sahip bu şık ve kullanımı kolay yazıcı akıllı cihazlardan ve doğrudan buluttan baskı için gelişmiş bağlantı sunar.

Daha Fazla Bilgi Edinin

PIXMA MG7550

Çarpıcı baskılarla fotoğrafçılığa olan tutkunuzu gösterme fırsatını yaşayın. Akıllı cihazlara ve buluta kolayca ve doğrudan bağlanın, bu üstün 6 mürekkepli Wi-Fi Hepsi Bir Arada yazıcı ile sezgisel dokunmatik kontrolün tadını çıkarın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

PIXMA MG7700 Series

Premium Hepsi Bir Arada, hız veya kaliteden ödün vermeden mükemmel fotoğraflar basmak için 6 mürekkepli bir sistem kullanır. Sezgisel dokunmatik kontroller aracılığıyla akıllı cihazlara ve buluta bağlanın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

PIXMA G1410

Yeniden doldurulabilir yazıcıyla basit ve düşük maliyetli baskılar, A4 boyutuna kadar ulaşan canlı fotoğraflar ve net belgeler alarak tasarruf edin.

Daha Fazla Bilgi Edinin

PIXMA G2410

Bu düşük maliyetli, yeniden doldurulabilen, çok işlevli ve yüksek sayfa verimliliği sunan yazıcıyla kaliteli baskılar alabilir, fotokopi çekebilir ve tarama yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Edinin

PIXMA G3410

Bu Wi-Fi özellikli Hepsi Bir Arada sayesinde verimliliği artırın, uygun fiyata akıllı cihazlardan ve buluttan baskı almanın keyfini sürün.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon Zoemini C

Cebinize sığabilen bir yazıcı ile anılarınızı hareket halindeyken bile anında ölümsüzleştirin. Arkadaşlarınızla fotoğraf çekin ve selfie'lerinizi değiş tokuş edin.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon Zoemini S

En iyi selfie'yi çekin: Selfie aynası, halka ışık ve uzaktan çekim ile hareket halinde fotoğraf çekme, kişiselleştirme ve baskı alma özellikleri avucunuzun içinde

Daha Fazla Bilgi Edinin

MAXIFY MB2050

Bu kompakt Hepsi Bir Arada, ev - ofislerde verimli, iş kalitesinde renkli baskı yapılmasını sağlar ve Wi-Fi, Otomatik Belge Besleyici ve iki taraflı baskının yanında Buluta Tarama işlevi sunar.

Daha Fazla Bilgi Edinin

MAXIFY MB2150

Mobil cihazlar ve bulut hizmetleri için baskı ve tarama desteği sunan, 19 ipm siyah beyaz baskı hızına ve çeşitli ağ özelliklerine sahip olağanüstü çok işlevli mürekkep püskürtmeli renkli yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi ve faks.

Daha Fazla Bilgi Edinin

MAXIFY MB2350

Ev - ofislere iş kalitesinde renkli baskı sunan hızlı ve verimli Hepsi Bir Arada. Wi-Fi ve Ethernet, dokunmatik ekran kullanımının yanında akıllı telefon ve bulut bağlantısı sunar.

Daha Fazla Bilgi Edinin

MAXIFY MB2750

Ev - ofisler için mürekkep püskürtmeli renkli Hepsi Bir Arada. Mobil baskı ve bulut entegrasyonu işlevlerine sahip Canon MAXIFY MB2750 Serisi, 500 yapraklık kağıt kapasitesi ve 24 ipm siyah beyaz baskı düzeyindeki yüksek baskı hızıyla üretkenliği en üst düzeye taşır.

Daha Fazla Bilgi Edinin

MAXIFY MB5450

24 ipm siyah beyaz ve 15,5 ipm renkli baskı hızında baskı alan Hepsi Bir Arada renkli yazıcı, faks, tarayıcı ve fotokopi makinesi. Üretkenlik için geliştirilen yüksek performanslı Canon MAXIFY MB5450 Serisi performanstan, kaliteden veya güvenilirlikten ödün vermez

Daha Fazla Bilgi Edinin

PIXMA GM4040

18.000 sayfa verimi, 35 yapraklık ADF ve 350 yapraklık geniş düz kağıt yükleme kapasitesiyle iş yüklerini hızla takip edin ve sayfa başına maliyeti azaltın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

PIXMA MP230

Şık Hepsi-Bir-Arada yüksek kaliteli baskı, tarama ve fotokopi işlevi sunuyor. Kullanımı kolay yazılımla web'den baskı işlemlerinizin kontrolünü elinize alın ve fotoğraflarınızı düzenleyerek basın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

SELPHY CP1300

Uyumlu akıllı cihazlardan ve fotoğraf makinelerinden muhteşem kablosuz baskılar ve vesikalık fotoğraflar alabileceğiniz şık ve taşınabilir yazıcı.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Do you need help finding a printer?

Yazıcı bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Yazıcı seçme aracımızı kullanarak sizin için mükemmel yazıcıyı bulun.

ÜRÜNÜNÜZÜ SEÇİN

Canon yazıcınız için destek

Canon yazıcınız için sürücü, ürün yazılımı ve kullanma kılavuzlarını indirin ve çevrimiçi teknik desteğe, kaynaklara ve sorun giderme bilgilerine erişin.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Bunlar da ilginizi çekebilir: