Easy-PhotoPrint Editor App

EASY-PHOTOPRINT EDITOR UYGULAMASI

Kullanımı kolay bu ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamasıyla fotoğraflarınızı düzenleyin, kolajlar, kartlar ve diğer kişiselleştirilmiş hediyeler oluşturun.

PIXMA ve MAXIFY yazıcılar için ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması

Canon Easy-PhotoPrint Editor uygulaması en sevdiğiniz fotoğrafları, son derece yaratıcı ve kişiselleştirilmiş şekilde şık baskılara veya benzersiz hediyelere dönüştürmek için basit bir yol sunar. Baskıyı kolaylaştırır ve eğlenceli hale getirir!
 • Kolay baskı almak için sezgisel kullanım özelliği

  Doğrudan cihazınızdan veya image.canon, Dropbox, Facebook, Google Drive, Instagram ve OneDrive üzerinden görüntüler ve belgeler seçin, bunları düzenleyin ve baskı alın.

 • Kullanıma hazır çok sayıda şablon

  Çok sayıdaki kullanışlı şablon arasından seçiminizi yapın ve ücretsiz düzenleyiciyi kullanarak fotoğraf düzenleri, kartlar, kolajlar, takvimler, disk etiketleri, fotoğraflı kimlikler, kartvizitler, çıkartmalar ve posterler oluşturun.

 • Görüntülerinizi düzenleyin ve özelleştirin

  Tam olarak istediğiniz baskıyı oluşturmak için fotoğraflarınızı düzenleyin, kırpın, arka planı değiştirin, metin veya çerçeve ekleyin ve oklar, konuşma baloncukları, hayvanlar, numaralar ve semboller gibi yaratıcı "Damgalar" ekleyin.

 • Kolajlar oluşturun

  İster kendiniz için ister birine hediye etmek amacıyla anılarınızı benzersiz bir albümde bir araya getirin. Basılabilir kaplama kağıdı desenlerinden dilediğinizi seçin ve göz alıcı bir sunum için bunları özelleştirin.

 • İş ve kişisel yönetim

  Posterler oluşturun ve bunları işletmenize uyacak şekilde özelleştirin. Kimlik fotoğrafları bastırın, kendi kartvizitlerinizi tasarlayın veya bir takvim yapın ve disk etiketleri bastırın.

iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir.

Canon Easy-PhotoPrint Editor Uygulamasını indirin.

Mac ve Windows için kullanılabilir.

Canon Easy-PhotoPrint Editor'ün masaüstü sürümünü indirin.

Uyumluluk

Desteklenen yazıcılar için şu web sitesine göz atın.

İlgili makaleler

Bunlar da ilginizi çekebilir: