Canon fotoğraf kağıdı

Sergilemek için kullanacağınız profesyonel kalitede stüdyo baskıları alırken veya yaratıcı projelerle çocuklarınızı eğlendirirken, size uygun Canon mürekkep püskürtmeli baskı kağıdını bulun.
Üzerinde durdukları masaya yayılmış farklı boyutlardaki fotoğraflarla çevrili olan bir yazıcı ve fotoğraf makinesinin yukarıdan görünümü.

Canon fotoğraf kağıdı

Gereksinimleriniz için doğru Canon fotoğraf kağıdını bulun

Kağıt serimiz; PIXMA, PIXMA PRO serisi, MAXIFY yazıcılar ve imagePROGRAF PRO serimizle uyumludur.* A2, A3+, A3, A4 ve kartpostal boyutlarında yüksek kaliteli parlak, yarı parlak, mat ve lustre fotoğraf kağıdımız mevcuttur.*

Güzel Sanatlar

Profesyoneller ve fotoğraf tutkunları düşünülerek üretilen bu birinci kalite kağıtlar, her baskıda galeri kalitesinde sonuçlar sunar.
Koyu renkte bir duvara asılmış olan birçok geniş formatlı görüntü.

Sanat eserinizin baskısını alın.

Glossy, lustre ve matte seçeneklerle, yaratıcı çalışmalarınıza uygun kağıdı bulmak çok kolay.

 • Premium Fine Art Rough kağıt ambalajı.

  GÜZEL SANATLAR

  Premium Fine Art Rough

  Görüntü derinliğini ifade etmek ve üç boyutlu bir dokunuş eklemek için premium fine art rough kağıdı.

 • Pro Luster LU-101 kağıt ambalajı.

  HAFİF

  Pro Luster LU-101

  Evinizde yaratabileceğiniz fotoğraf stüdyosu görünümü için parlak dokulu profesyonel bir fotoğraf kağıdı olan Pro Luster Fotoğraf Kağıdı ile canlı renkler ve muhteşem siyah-beyaz fotoğraf baskısı elde edin.

 • Pro Platinum PT-101 kağıt ambalajı.

  SOLMAYA KARŞI DAYANIKLI

  Pro Platinum PT-101

  Olağanüstü kalite ve solmaya karşı direnç sunan, profesyonel stüdyo kalitesinde fotoğraf kağıdı. Geniş renk üretimi ile bu parlak ağır kağıt, fotoğrafçıların yaratıcılık potansiyellerini artırır.

 • Pro Premium Mat kağıt ambalajı.

  SANATSAL BASKILAR

  Pro Premium Matte

  Siyah-beyaz ve renkli fotoğrafların yanı sıra sanatsal baskılar için ideal olan, sıcak beyaz tonlu bu pürüzsüz kağıt, yansıtıcı parlaklık olmadan güzel bir şekilde oluşturulmuş baskılar için mükemmeldir.

 • Premium Fine Art Smooth kağıt ambalajı.

  GÜZEL SANATLAR

  Premium Fine Art Smooth

  Koyu alanlarda üstün siyah yoğunluğu ve hassas tonlar ile geniş renk gamı sağlayan profesyonel, yüksek kaliteli fine art kağıt.

 • Galeri Kalitesi

  Sonuçların titizliğinden ve doğruluğundan emin olmak için doğrudan yazıcı profilleri tarafından desteklenen üçüncü taraf güzel sanatlar kağıdını keşfedin.

  Bilgisayar ekranında kullanılan ICC Profilleri.

  ICC Profilleri

  Canon profesyonel fotoğraf yazıcınız tarafından desteklenen fotoğraf kağıdı ürün serisini genişletmek ve son görüntülerinize etkileyici bir görünüm kazandırmak için ek ICC Profilleri yükleyin.

  Evde fotoğraf baskısı

  Yazıcınızın tüm potansiyelini ortaya çıkarın ve evinizde hızlı, fotoğraf stüdyosu kalitesinde fotoğraf baskısı deneyimi yaşayın.
  Diğer görüntüler önündeki masaya yayılmış olan ve renkli bir görüntü baskısı alan Canon yazıcı.

  Anılarınızın baskısını alın.

  Canlı renklere sahip tatil veya aile fotoğraflarınızı yeniden oluşturmak için glossy, semi-gloss veya matte kağıdı seçin.

 • Plus Semi-gloss SG-201 kağıt ambalajı.

  YUMUŞAK YÜZEY

  Plus Semi-gloss SG-201

  Bu saten yüzeyli kağıt gerçek fotoğraf kağıdı dokusuna sahiptir. Yüksek kaliteli kağıt, daha yumuşak bir görünüm için azaltılmış parlaklığıyla canlı fotoğraflar elde etmenizi sağlar.

 • Günlük Kullanım İçin Parlak kağıt ambalajı.

  KALİTELİ ANILAR

  Günlük Kullanım İçin Glossy

  Fotoğraf stüdyosu kalitesinde günlük baskılar için ideal olan bu fotoğraf kağıdı, evde parlak yüzeyli tatil fotoğrafları basmak için idealdir.

 • Mat Fotoğraf Kağıdı MP-101 ambalajı.

  KAĞITLA YAPILAN YARATICI EL İŞLERİ

  Mat Fotoğraf Kağıdı MP-101

  Matte Fotoğraf Kağıdı, mat görüntüye sahip yüksek kaliteli fotoğraf, grafik ve metin baskıları almak için idealdir. Ayrıca, tebrik kartları, görsel sunumlar ve kağıtla yapılan el işleri gibi yaratıcı kullanımlar için uygundur.

 • Plus Glossy 11 PP-201 kağıt ambalajı.

  DİJİTAL FOTOĞRAFLAR VE YENİDEN BASKILAR

  Plus Glossy 11 PP-201

  Üstün kalitede parlak yüzeyli çıktılar için mükemmel bir fotoğraf kağıdı. Dijital fotoğraflar ve tüm yeniden baskılarınız için mükemmel yüzey sağlar.

 • Yaratıcı projeler

  Canon'un yaratıcı kağıdı yaratıcılığınıza yeni bir yön verir.
  Bir aile görseli baskısı yapan Canon yazıcı. Masa üzerine yayılmış diğer fotoğraflar ve çıktılar ile basılı görüntüyü gösteren bir telefon ekranı ve Happy (Mutlu) kelimesini oluşturan renkli harflere sahip bir afiş üzerinde çalışan eller.

  Eğlenceli aktivitelerinizin baskısını alın.

  Mıknatıslı fotoğraflar, tişört aktarımları ve iş sunumu kağıtlarından tebrik kartları, takvimler ve muhteşem 3D kağıt el işleri için ideal olan mat kağıtlara kadar birçok ürün arasından seçim yapın.

 • Mıknatıslı Fotoğraf Kağıdı ambalajı.

  MIKNATISLI KAĞIT

  Mıknatıslı Fotoğraf Kağıdı

  Canon'un Manyetik Fotoğraf Kağıdı MG-101 ile ev-ofisinizdeki mürekkep püskürtmeli yazıcınızı süsleyin ve kendi yaratıcı, interaktif fotoğraf serginizi oluşturun.

 • Mat Fotoğraf Kağıdı MP-101 ambalajı.

  KAĞITLA YAPILAN YARATICI EL İŞLERİ

  Mat Fotoğraf Kağıdı MP-101

  Matte Fotoğraf Kağıdı, mat görüntüye sahip yüksek kaliteli fotoğraf, grafik ve metin baskıları almak için idealdir. Ayrıca, tebrik kartları, görsel sunumlar ve kağıtla yapılan el işleri gibi yaratıcı kullanımlar için uygundur.

 • Açık Renkli Kumaş Üzerine Ütülü Aktarım kağıdı ambalajı.

  KUMAŞ ÜZERİNE AKTARIM

  Açık Renkli Kumaş Üzerine Ütü

  Canon'un özellikle açık renkli kumaşlar için tasarlanmış, kullanıcı dostu ütülü aktarımları ile içinizdeki modacıyı ortaya çıkarın.

 • Koyu Renkli Kumaş Üzerine Ütülü Aktarım kağıdı ambalajı.

  KUMAŞ ÜZERİNE AKTARIM

  Koyu Renkli Kumaş Üzerine Ütü

  Canon'un kullanımı kolay ütülü aktarımlarıyla içinizdeki stilisti ortaya çıkarın. Daha koyu kumaşlar için özel olarak tasarlanan bu aktarımlarla fotoğraflarınızı ve görsellerinizi kullanarak kıyafet, çanta ve diğer aksesuarlarınıza hızlıca yeni bir görünü kazandırın.

 • Canon Çift Taraflı Mat Kağıt MP-101D ambalajı.

  KAĞITLA YAPILAN YARATICI EL İŞLERİ

  Canon Çift Taraflı Mat Kağıt MP-101D

  Bu çok yönlü medya ile fikirlerinizi gerçeğe dönüştürün. Hobi sahipleri ve el sanatlarıyla ilgilenenler için ideal olan bu kağıt, tebrik kartı tasarımlarınız, albümünüze yapacağınız eklemeler veya Creative Park ile hazırlayacağınız el işi projeleri için mükemmel bir seçimdir.

 • Yüksek Çözünürlüklü Kağıt ambalajı.

  YÜKSEK KALİTELİ SUNUMLAR

  Yüksek Çözünürlüklü Kağıt

  Bu kuşe kağıt, parlak renklerle net ve canlı görüntüler üretmek için tasarlanmıştır. Fotoğraf ve grafik içeren yüksek kaliteli belgelerin, elektronik tabloların ve sunuların baskısını almak için idealdir.

 • Baskısı Alınabilir Tırnak Çıkartmaları kağıdı ambalajı.

  YARATICI MANİKÜR

  Basılabilir Tırnak Çıkartmaları

  Canon'un Basılabilir Tırnak Çıkartmaları ile yaratıcı tırnak tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürün ve iOS ile Android'e yönelik tırnak çıkartması uygulamasından faydalanarak tırnaklarınızı o anki ruh haliniz, kıyafetiniz veya katıldığınız etkinlikle uyumlu hale getirin.

 • Rafta duran farklı boyutta ve renkte bir mürekkep kartuşu kağıt ambalajı.

  PIXMA mürekkep kartuşları

  Orijinal Canon mürekkepleriyle PIXMA yazıcınızdan etkileyici ve uzun ömürlü fotoğraf baskıları alın.

  İlgili makaleler

 • Canon yazıcının ayar çubuğunda gösterilen mürekkep seviyeleri.

  BASKIYLA İLGİLİ İPUÇLARI

  Yazıcı, mürekkep ve kağıt ile ilgili SSS

  Canon uzmanı Suhaib Hussain yazıcı teknolojisi, mürekkep ve kağıt hakkında sık sorulan soruları yanıtlıyor.

 • Bir masada Canon yazıcının yanında duran el yapımı tebrik kartları destesi.

  YARATICI BASKI

  Özel tebrik kartları

  Biraz kağıdınız ve bir yazıcınız varsa ve yaratıcılığınızı konuşturmayı seviyorsanız evde kağıt el işleri yapmayı deneyin.

 • Canon PIXMA G6050 yazıcı ve Canon Mıknatıslı Fotoğraf Kağıdı; dinozorlu dönence, tek boynuzlu at kafası ve kedi çıkartmalarından oluşan kağıt el işi eserlerle bir masada yan yana durmaktadır.

  YARATICI BASKI

  Şık ev dekorları yapın

  Evinizi Creative Park ve PIXMA G6040 yazıcıyla süsleyerek hünerinizi sergileyin.

 • Fine art photographs mounted on the walls of a gallery.

  ARTICLE

  How to pick the right paper for your fine art prints

  Want exhibition-level fine art prints but not sure which paper to choose? A Canon Ambassador and two experts share their advice.