Canon fotoğraf kağıdı

Sergilemek için kullanacağınız profesyonel kalitede stüdyo baskıları alırken veya yaratıcı projelerle çocuklarınızı eğlendirirken, size uygun Canon mürekkep püskürtmeli baskı kağıdını bulun.
Üzerinde durdukları masaya yayılmış farklı boyutlardaki fotoğraflarla çevrili olan bir yazıcı ve fotoğraf makinesinin yukarıdan görünümü.

Gereksinimleriniz için doğru Canon fotoğraf kağıdını bulun

Kağıt serimiz; PIXMA, PIXMA PRO serisi, MAXIFY yazıcılar ve imagePROGRAF PRO serimizle uyumludur.* A2, A3+, A3, A4 ve kartpostal boyutlarında yüksek kaliteli parlak, yarı parlak, mat ve lustre fotoğraf kağıdımız mevcuttur.*

Güzel Sanatlar

Profesyoneller ve fotoğraf tutkunları düşünülerek üretilen bu birinci kalite kağıtlar, her baskıda galeri kalitesinde sonuçlar sunar.
Koyu renkte bir duvara asılmış olan birçok geniş formatlı görüntü.

Sanat eserinizin baskısını alın.

Glossy, lustre ve matte seçeneklerle, yaratıcı çalışmalarınıza uygun kağıdı bulmak çok kolay.

 • GÜZEL SANATLAR

  Premium Fine Art Rough

  Görüntü derinliğini ifade etmek ve üç boyutlu bir dokunuş eklemek için premium fine art rough kağıdı.

 • HAFİF

  Pro Luster LU-101

  Evinizde yaratabileceğiniz fotoğraf stüdyosu görünümü için parlak dokulu profesyonel bir fotoğraf kağıdı olan Pro Luster Fotoğraf Kağıdı ile canlı renkler ve muhteşem siyah-beyaz fotoğraf baskısı elde edin.

 • SOLMAYA KARŞI DAYANIKLI

  Pro Platinum PT-101

  Olağanüstü kalite ve solmaya karşı direnç sunan, profesyonel stüdyo kalitesinde fotoğraf kağıdı. Geniş renk üretimi ile bu parlak ağır kağıt, fotoğrafçıların yaratıcılık potansiyellerini artırır.

 • SANATSAL BASKILAR

  Pro Premium Matte

  Siyah-beyaz ve renkli fotoğrafların yanı sıra sanatsal baskılar için ideal olan, sıcak beyaz tonlu bu pürüzsüz kağıt, yansıtıcı parlaklık olmadan güzel bir şekilde oluşturulmuş baskılar için mükemmeldir.

 • GÜZEL SANATLAR

  Premium Fine Art Smooth

  Koyu alanlarda üstün siyah yoğunluğu ve hassas tonlar ile geniş renk gamı sağlayan profesyonel, yüksek kaliteli fine art kağıt.

 • Galeri Kalitesi

  Sonuçların titizliğinden ve doğruluğundan emin olmak için doğrudan yazıcı profilleri tarafından desteklenen üçüncü taraf güzel sanatlar kağıdını keşfedin.

  Bilgisayar ekranında kullanılan ICC Profilleri.

  ICC Profilleri

  Canon profesyonel fotoğraf yazıcınız tarafından desteklenen fotoğraf kağıdı ürün serisini genişletmek ve son görüntülerinize etkileyici bir görünüm kazandırmak için ek ICC Profilleri yükleyin.

  Evde fotoğraf baskısı

  Yazıcınızın tüm potansiyelini ortaya çıkarın ve evinizde hızlı, fotoğraf stüdyosu kalitesinde fotoğraf baskısı deneyimi yaşayın.
  Diğer görüntüler önündeki masaya yayılmış olan ve renkli bir görüntü baskısı alan Canon yazıcı.

  Anılarınızın baskısını alın.

  Canlı renklere sahip tatil veya aile fotoğraflarınızı yeniden oluşturmak için glossy, semi-gloss veya matte kağıdı seçin.

 • YUMUŞAK YÜZEY

  Plus Semi-gloss SG-201

  Bu saten yüzeyli kağıt gerçek fotoğraf kağıdı dokusuna sahiptir. Yüksek kaliteli kağıt, daha yumuşak bir görünüm için azaltılmış parlaklığıyla canlı fotoğraflar elde etmenizi sağlar.

 • KALİTELİ ANILAR

  Günlük Kullanım İçin Glossy

  Fotoğraf stüdyosu kalitesinde günlük baskılar için ideal olan bu fotoğraf kağıdı, evde parlak yüzeyli tatil fotoğrafları basmak için idealdir.

 • KAĞITLA YAPILAN YARATICI EL İŞLERİ

  Mat Fotoğraf Kağıdı MP-101

  Matte Fotoğraf Kağıdı, mat görüntüye sahip yüksek kaliteli fotoğraf, grafik ve metin baskıları almak için idealdir. Ayrıca, tebrik kartları, görsel sunumlar ve kağıtla yapılan el işleri gibi yaratıcı kullanımlar için uygundur.

 • DİJİTAL FOTOĞRAFLAR VE YENİDEN BASKILAR

  Plus Glossy II PP-201

  Üstün kalitede parlak yüzeyli çıktılar için mükemmel bir fotoğraf kağıdı. Dijital fotoğraflar ve tüm yeniden baskılarınız için mükemmel yüzey sağlar.

 • Yaratıcı projeler

  Canon'un yaratıcı kağıdı yaratıcılığınıza yeni bir yön verir.
  Bir aile görseli baskısı yapan Canon yazıcı. Masa üzerine yayılmış diğer fotoğraflar ve çıktılar ile basılı görüntüyü gösteren bir telefon ekranı ve Happy (Mutlu) kelimesini oluşturan renkli harflere sahip bir afiş üzerinde çalışan eller.

  Eğlenceli aktivitelerinizin baskısını alın.

  Mıknatıslı fotoğraflar, tişört aktarımları ve iş sunumu kağıtlarından tebrik kartları, takvimler ve muhteşem 3D kağıt el işleri için ideal olan mat kağıtlara kadar birçok ürün arasından seçim yapın.

 • FOTOĞRAF DEPOLAMA

  Photo Cube

  En sevdiğiniz kare fotoğrafları saklamak için mükemmel hatıra kutusu.

 • MIKNATISLI KAĞIT

  Mıknatıslı Fotoğraf Kağıdı

  Canon'un Manyetik Fotoğraf Kağıdı MG-101 ile ev-ofisinizdeki mürekkep püskürtmeli yazıcınızı süsleyin ve kendi yaratıcı, interaktif fotoğraf serginizi oluşturun.

 • KAĞITLA YAPILAN YARATICI EL İŞLERİ

  Mat Fotoğraf Kağıdı MP-101

  Matte Fotoğraf Kağıdı, mat görüntüye sahip yüksek kaliteli fotoğraf, grafik ve metin baskıları almak için idealdir. Ayrıca, tebrik kartları, görsel sunumlar ve kağıtla yapılan el işleri gibi yaratıcı kullanımlar için uygundur.

 • KAĞITLA YAPILAN YARATICI EL İŞLERİ

  Canon Çift Taraflı Mat Kağıt MP-101D

  Bu çok yönlü medya ile fikirlerinizi gerçeğe dönüştürün. Hobi sahipleri ve el sanatlarıyla ilgilenenler için ideal olan bu kağıt, tebrik kartı tasarımlarınız, albümünüze yapacağınız eklemeler veya Creative Park ile hazırlayacağınız el işi projeleri için mükemmel bir seçimdir.

 • YÜKSEK KALİTELİ SUNUMLAR

  Yüksek Çözünürlüklü Kağıt

  Bu kuşe kağıt, parlak renklerle net ve canlı görüntüler üretmek için tasarlanmıştır. Fotoğraf ve grafik içeren yüksek kaliteli belgelerin, elektronik tabloların ve sunuların baskısını almak için idealdir.

 • Rafta duran farklı boyutta ve renkte bir mürekkep kartuşu kağıt ambalajı.

  PIXMA mürekkep kartuşları

  Orijinal Canon mürekkepleriyle PIXMA yazıcınızdan etkileyici ve uzun ömürlü fotoğraf baskıları alın.

  İlgili makaleler

 • BASKI

  Baskıda: Profesyoneller hangi kağıdı kullanıyor?

  Bir sergiye hazırlanıyorsanız veya sınırlı sayıda kitap hazırlıyorsanız baskı kalitesi önemlidir. Manzara fotoğrafçısı Antonio Gaudencio'yla tercihleri hakkında sohbet ettik.

 • BASKIYLA İLGİLİ İPUÇLARI

  Yazıcı, mürekkep ve kağıt ile ilgili SSS

  Canon uzmanı Suhaib Hussain yazıcı teknolojisi, mürekkep ve kağıt hakkında sık sorulan soruları yanıtlıyor.

 • YARATICI BASKI

  Listeleri, planları ve hedefleri yazdırma

  Canon PIXMA yazıcı ile yaratıcılığınızı konuşturun ve yıl boyu organize ve farkındalık sahibi olmaya devam edin.

 • ARTICLE

  How to pick the right paper for your fine art prints

  Want exhibition-level fine art prints but not sure which paper to choose? A Canon Ambassador and two experts share their advice.