Tüm Lensler

Canon işçiliği ve optik mükemmellik sayesinde olağanüstü kalitede fotoğraflar ve filmler elde edebilirsiniz.
Canon Camera

Tüm Lensler

Tüm çekim koşullarının üstesinden gelin

Canon'un geniş lens serisini keşfedin ve size en uygun lensi bulun.
 • KAPSAMLI ÜRÜN SERİSİ

  DSLR Lensleri

  Hafif EF-S lensler, EF sabit odak uzaklıklı lensler, zum lensleri ve uzman düzeyinde lenslerden oluşan bu geniş seri, DSLR fotoğraf makinelerinde mükemmel görüntüler sunar.

 • EOS R tutan adam

  HIZLI VE SEZGİSEL

  EOS R Lensleri

  EOS R fotoğraf makinesi için optimize edilmiş RF lenslerle yüksek kalite ve hızdan yararlanın. Benzersiz kalite, en yüksek düzeyde sezgisel kontrol sağlar.

 • TAŞINABİLİR VE HAFİF

  EOS M Lensleri

  EOS M fotoğraf makineleri için hafif, taşınabilir lensler. Ultra geniş açılı ve telefoto modellerden küçük pankek lenslere kadar uzanan bu seri, yaratıcılığınızın peşinden koşmanıza yardımcı olur.

 • GENİŞ FORMATTA YARATICILIK

  Sinemaya Özel Lensler

  Canon sinema lensleri, sinematografların en yüksek standartlarını karşılamak için geliştirilmiştir.

 • BİRİNCİ SINIF 4K

  Yayınlara Özel Lensler

  Mükemmellikte öncü. Belgesellerden film prodüksiyonuna kadar tüm ihtiyaçları karşılamak için tasarlandı.

 • Grimsi arka plan ile birden çok Canon EF ve RF lensi.

  UYUMLULUK KILAVUZU

  Lens Uyumluluğu

  Farklı Canon fotoğraf makinesi lens türleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve bunların fotoğraf makinenize uyup uymayacağını nasıl anlayacağınızı öğrenin.

Lenslerimiz ve aksesuarlarımız

Canon'un EOS DSLR ve aynasız fotoğraf makineleri için çok çeşitli değiştirilebilir lens ve aksesuarlarını keşfedin.

Türe göre Canon lensleri keşfedin

Aksiyon sporcunuzu çok uzak mesafeden izole edin. Geniş açılı kadrajınıza manzaraları ve sokak ortamlarını sığdırın. Vahşi yaşam makro fotoğraflarındaki devasa düzeydeki ayrıntıları keşfedin. Lenslerimiz, fotoğrafçılığın her türünü bir üst düzeye taşımanız ve hikayelerinize hayat vermeniz için sizi bekliyor.

Lens bulmakta yardıma mı ihtiyacınız var?

EOS fotoğraf makinenizle sevdiğiniz her şeyi fotoğraflayın. Lens seçici araçlarımızdan birini kullanarak sizin için en uygun lensi bulun.

Esinlenin

Her bir tür hakkında daha fazla bilgi edinmek, istediğiniz çekimleri elde etmenize yardımcı olacak öneriler almak ve bu amaçla kullanılacak ideal lensi keşfetmek için aşağıdaki fotoğraf kategorileri arasından seçim yapın.

 • MÜKEMMEL PROFİLLER

  Portre

  Portre lenslerinin yarattığı farkı keşfedin. Arkadaşlarınızın ve ailenizin fotoğraflarını çekmek için bire bir. Düğünler, etkinlikler ve partiler için ideal.

 • UÇSUZ BUCAKSIZ MANZARALAR

  Manzara

  Manzara fotoğrafçısı olarak doğanın zenginliğini yakalamaya çalışıyorsanız farklı konumlarda kullanacağınız lens seçimleriniz üzerinde ayrıntılı bir şekilde düşünmeniz önemlidir.

 • YOLCULUK İPUÇLARI

  Seyahat

  Bir şehir kaçamağı veya dağ eteklerinde bir tatil mi planlıyorsunuz? Ünlü seyahat fotoğrafçılarından ilham alın ve unutulmaz bir seyahat macerası için işinize yarayacak ipuçları öğrenin.

 • Street photography

  ŞEHİR HİKAYELERİ

  Sokak

  Dışarıda sizi sıra dışı manzaralar, her köşe başında çekebileceğiniz portreler ve şehir hayatından anlık görüntüler bekliyor. Uzmanlık kılavuzları ve ilham verici hikayelerle sokak fotoğrafçılığına dalın ve hayatın başka bir yönünü ortaya çıkarın.

İlginizi çekebilir: