Compact Digital Cameras

Kompakt Dijital Fotoğraf Makineleri

Uzmanlık seviyeniz ne olursa olsun sizin için yenilikçi Canon teknolojileriyle güçlendirilen, en iyi kompakt fotoğraf makinelerine sahibiz.

Küçük boyut ve iddialı hassasiyet

Günlük kullanıma uygun, taşınabilir ve hafif olan kompakt dijital sabit lensli fotoğraf makineleri; her zaman kullanıma hazır olacak hepsi bir arada fotoğraf makinesi arayışında olanlar için idealdir. Uzman büyük sensörlü kompakt modellerden basit bas-çek özellikli fotoğraf makinelerine kadar Canon serisinde herkese uygun bir ürün mevcut.

En yeni ürünlerimiz

Yeni Kompakt Fotoğraf Makineleri

Uzmanlık seviyeniz ne olursa olsun yenilikçi Canon teknolojileriyle güçlendirilen, en iyi ve en yeni kompakt fotoğraf makinelerimiz arasından size uygun bir model bulabilirsiniz.

Canon PowerShot PX

Canon PowerShot PX

Yüz tanıma özelliğine sahip ve akıllı cihazınıza bağlanabilen bu akıllı fotoğraf makinesiyle hayatın en değerli anlarını otomatik olarak yakalayın.

Daha fazla bilgi edinin

Canon PowerShot PX
Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM

100 mm ve 400 mm1 veya dijital olarak uzatılmış 800 mm'ye ek olarak muhteşem aile veya vahşi yaşam anılarını yakalamak için avuç içi boyutunda PowerShot.

1Belirtilen odak uzaklıkları 35 mm eş değerleridir.

Daha fazla bilgi edinin

CANON PowerShot ZOOM
PowerShot G7 X Mark III

PowerShot G7 X Mark III

Vlogger'lar ve blogger'lar için ideal. Takipçilerinizden büyük beğeni toplayacak mükemmel videolar ve fotoğraflar çekmenizi sağlayan bağlantı özellikli bir fotoğraf makinesi.

Daha fazla bilgi edinin

Kompakt fotoğraf makinesi ürün serisi ve filtresi

Belirli bir şey mi arıyorsunuz? Aramanızı detaylandırın
Filtrele:

canon-camera

Yüz tanıma özelliğine sahip ve akıllı cihazınıza bağlanabilen bu akıllı fotoğraf makinesiyle hayatın en değerli anlarını otomatik olarak yakalayın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Fotoğraf makinesi bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Fotoğraf makinesi seçicimizi kullanın ve size en uygun fotoğraf makinesini bulun.

Fotoğraf makinemi bul

Bağlı kalın

USB video konferans paketi ve EOS Webcam Utility yazılımı sayesinde Canon fotoğraf makinenizi web kamerası olarak kullanabilirsiniz. USB çözümleri, belirli EOS ve PowerShot fotoğraf makinesi serilerimiz için uygundur. Hangi fotoğraf makinesini seçeceğinizi biliyor musunuz? Endişelenmeyin, size en uygun Canon fotoğraf makinesini bulabilmeniz için bir satın alma kılavuzu oluşturduk.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

EOS Webcam Utility Yazılımı hakkında bilgi edinin

Livestreaming Kits

Esinlenin

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

Tüm makaleleri görüntüleyin

Canon PowerShot G5 X Mark II ile daha güzel seyahat fotoğrafları çekin

Aksiyon fotoğrafçısı James North, yeteneklerini sergiliyor ve zengin özelliklerle dolu Canon PowerShot G5 X Mark II'nin neden ideal yol arkadaşı olduğunun nedenlerini paylaşıyor.

Okumaya devam edin

Take better travel shots with the Canon PowerShot G5 X Mark II

İlginizi çekebilir:

İlham alın, hemen kaydolun

Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.

Hemen Kaydolun