Instant Cameras and Pocket Printers

Şipşak Fotoğraf Makineleri ve Cep Boyu Yazıcılar

Şık ve taşınabilir olan bu cep boyu modeller çektiğiniz fotoğrafları hemen bastırmanızı sağlar. Özel anları yakalayıp, hemen paylaşılabilir fotoğraflar oluşturmak için mükemmel.

Hemen fotoğraf çekin ve paylaşın

Cebinize sığabilen bu yazıcı ile fotoğraf çekin ve baskı alın. Fotoğraf makinesi özelliği ile kullanışlı selfie aynasına sahip 2'si 1 arada modeller veya akıllı cihazınıza bağlanabilen şık taşınabilir yazıcılar arasında seçim yapın ve anında baskı almanın eğlencesini dilediğiniz yere taşıyın

Canon Zoemini S2

Canon Zoemini S2

Ayna, halka ışığı, uzaktan deklanşör ve canlı kontrol özelliklerine sahip cep boyutundaki fotoğraf makinesi ve yazıcıyla selfie'lerinizi ileri seviyeye taşıyın.

Daha Fazla Göster

Canon Zoemini S2
Zoemini

Canon Zoemini

İnce bir tasarıma sahip olan, anında baskı özellikli Canon Zoemini modelinin akıllı telefon bağlantı özelliği ve Canon Mini Print uygulaması, hareket halindeyken baskı almadan önce çektiğiniz fotoğrafı telefonunuzda düzenlemenize imkan tanır

Daha Fazla Göster

Canon Zoemini

Cep boyu modellerle çekim yapın, mürekkepsiz fotoğraflar bastırıp yapıştırın

Mürekkepsiz baskı teknolojisi, 10 yapraklık kağıt kapasitesi, ince ve hafif gövde yapısıyla bu şipşak fotoğraf makineleri ve cep boyu yazıcılar, fotoğraf çekmeyi çok seven arkadaş grupları için idealdir

Canon Zoemini S

• Selfie Aynası ve Micro SD kart yuvası yalnızca Canon Zoemini S2 ile sunulur

 canon-zoemini

Görün, çekin ve baskısını alın

Hem şipşak fotoğraf makinesi hem de cep boyu yazıcı olan bu cihaz ile eğlenceyi yanınızda taşıyın

Videoyu İzleyin

Şipşak fotoğraf çekme

Akıllı bağlantı özelliklerinden faydalanın ve Canon Zoemini kullanarak akıllı telefonunuzdan şipşak baskı alın. Canon Zoemini S2 modelindeki dahili kamera ve selfie aynası sayesinde hem fotoğraf hem baskı ihtiyaçlarınızı karşılayan 2'si 1 arada bir cihaza sahip olabilirsiniz.

Instant capture

Yaratıcı özelleştirme

Fotoğraflarınıza yaratıcılık katmak için Canon Zoemini ve Canon Zoemini S2 ile Canon Mini Print uygulamasını kullanın. Filtreler, çerçeveler, AR efektler ve yazılar ekleyin veya özel baskılar için fotoğraflarınıza kolaj efektleri verin ya da karolu posterlere dönüştürün.

Creative customisation
Canon Zoemini

Keşfedin

Anılarınızı hareket halindeyken bastırın ve paylaşın

Videoyu İzleyin

Connect Canon Zoemini to your phone

Canon Mini Print uygulaması

App Store ve Google Play mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen Canon Mini Print uygulamasını kullanarak Canon Zoemini yazıcınızı cep telefonunuza veya tabletinize bağlayın. İster kendi fotoğraflarınızı çekin isterseniz doğrudan Facebook, Instagram, Google Fotoğraflar, Dropbox veya iCloud hesaplarınızdaki fotoğrafları indirin. Ardından tamamen kişiselleştirilmiş bir görüntü elde etmek için fotoğraflarınıza filtre, AR, biçim değişikliği, çizim veya yazı metni ekleyin. 

App Store'dan indirin
Google Play'den indirin

Canon ZINK™ Fotoğraf Kağıdı

ZINK kağıdının yüzeyinde, ısıtıldığında tepkimeye giren mikro kristaller bulunur ve bu kristaller mürekkep kullanmadan leke bırakmaz, yırtılmaz, suya dayanıklı fotoğraflar ortaya çıkarır.

20 yaprak satın alın

50 yaprak satın alın

Smudge-Proof, Tear-Proof and Water Resistant Images

#FreeYourStory

Cesur olun. Kendinizi ifade edin. Orijinal olun. Bize hayatı kendi bakış açınızdan gösterin. Fotoğraf, baskı veya video aracılığıyla, dünyayı sizin benzersiz bakış açınız ile yakaladığınız şekliyle görmek istiyoruz.

Daha fazla bilgi alın

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

İlgili ürünler

İlham alın, hemen kaydolun

Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.

Hemen Kaydolun