LEGRIA VİDEO KAMERALAR

4K Video Kameralar

İster değerli anılarınızı yakalamak ister yaratıcılığınızı geliştirmek için kullanın, size en uygun Canon video kamerayı bulabilirsiniz.
Canon Camera

Canon LEGRIA 4K Video Kameraları

LEGRIA HF G serisi, ileri teknolojiyi ve pek çok yaratıcı kontrolü kolay, tripodsuz kullanılabilen bir video kamerada birleştirir. Vlogger'lar, YouTuber'lar, belgesel ve indie film çekimi yapanlar için idealdir.

Eksiksiz Canon LEGRIA video kamera serisi

Gelişmiş LEGRIA HF G serisini kullanarak hikaye tutkunuzu yansıtacak olağanüstü filmler çekin.

İleri teknoloji

1,0 Tipi 4K CMOS veya HD CMOS PRO sensör, dahili ND filtresi, 5 Eksenli Görüntü Sabitleme, Motorlu IS ve geniş DA gibi özellikleri sayesinde zorlu ışık koşullarında bile son derece net ve canlı videolar çekin.

Canon Camera
Canon Camera

Rahat ve yaratıcı çekim

Profesyonel zum salıncağı, eğilebilir vizör ve sezgisel dokunmatik ekran ile tripod kullanmadan kolaylıkla çekim yapın. Özelleştirilebilir işlev düğmeleriyle kadran sayesinde kontrolü ele alarak işlemleri hızlandırın, yüksek ses kalitesi için mikrofon ve kulaklık takın.

Doğrudan internette paylaşım

Basit bir kurulum yaptıktan sonra internete bağlanmaya gerek kalmadan filmlerinizi doğrudan yükleyebilirsiniz. Bunun için video kameranızı ev Wi-Fi ağınıza* bağlamanız yeterlidir. Böylece, filmlerinizi YouTube'da, Facebook'ta, Twitter'da ve e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz.

Canon Camera
Canon Camera

Wi-Fi uzaktan kumanda

LEGRIA Wi-Fi video kameranızın ayarlarını akıllı telefon veya tablet aracılığıyla uzaktan Canlı Kontrol etmenin keyfini çıkarın. Kameranın kolaylıkla ulaşılamadığı durumlarda çekim yapmak için idealdir.

YARDIMA HAZIRIZ

Yardım ve Destek

Sorularınızı yanıtlamak, sorunlarınızı çözmek ve bir ürününüzün onarılması gerekiyorsa sizi yönlendirmek için buradayız.
Destek
  1. USB üzerinden ses çıkışı desteklenmez

    * Doğrudan İnternet paylaşımı ve Sunucu üzerinden gönderme özellikleri için bir image.canon hesabı gerekir. image.canon, bazı ülkelerde veya bölgelerde desteklenmeyebilir. Daha fazla bilgi için lütfen www.canon-europe.com/cig adresini ziyaret edin.