mirrorless range
alt text goes here

AYNASIZ
FOTOĞRAF MAKİNELERİ

Her yere taşıyabileceğiniz kompakt Aynasız fotoğraf makinelerimiz ile etrafınızdaki hikayeleri yakalamaya hazır olun.

Kalitesi büyük,
boyutu küçük

Geçtiğimiz her an etrafımızda harika hikayeler yazılıyor.
Hayat karşınıza sürprizler ve iyi hikayeler çıkardığında tek ihtiyacınız olan bir fotoğraf makinesi.

Canon EOS M50

EOS M50

DSLR boyutlu sensörü, 4K video ve kolay bağlantı özellikleri sayesinde unutulmaz hikayeler oluşturmanız için size ilham verecek şık tasarımlı bir klasik.

Şimdi keşfedin

Aynasız fotoğraf makinesi nedir?

Bazen kompakt sistem fotoğraf makineleri olarak da anılan aynasız fotoğraf makinelerinde, ışığı vizöre yansıtmak için bir ayna kullanan DSLR'nin aksine, ayna veya optik vizör bulunmaz. Böylece genellikle DSLR'lerden daha küçük olurlar.

Aynasız fotoğraf makineleri, görüntünüzü oluşturmak için vizör aracılığıyla lens üzerinden bakmak yerine fotoğraf makinenizin arkasındaki bir ekrandan çekiminizin önizlemesini yapmanıza olanak tanır. Tasarımları farklı olsa da aynasız fotoğraf makineleri, DSLR'lerde olduğu gibi yaratıcı lens kullanımına olanak tanır.

eos m10 lifestyle alina

Etkileyici kalite

Aynasız fotoğraf makinelerimiz, düşük ışık koşullarında bile ayrıntılı, renkli ve sahne atmosferini yakalayan, muhteşem kalitede fotoğraflar ve videolar sunmak için en iyi Canon kompakt fotoğraf makinelerini ve DSLR'leri bir araya getirir.

stunning quality

Aynasız ve DSLR

Aynasız fotoğraf makineleri lens değiştirebilme gibi pek çok DSLR avantajının aynısına sahiptir ve ek bir avantaj olarak aynasız fotoğraf makinelerinin fiziksel boyutu çok daha küçüktür.

Ancak, DSLR fotoğraf makineleri yıllardır geliştirilmekte olmanın verdiği avantajla, gelişmiş bir geleneksel vizör kullanma deneyimi ve rahatlığı sunar. Gelişmiş otomatik odaklama sistemlerine sahip olan bu fotoğraf makineleri, en zorlu nesneleri bile yakalayabilir.

Doğru fotoğraf makinesini seçin

eos m10 lifestyle holly
eos m5 cinc lifestyle system

Farklı lensler kullanabilir miyim?

Aynasız fotoğraf makinelerimizle kolayca lensleri değiştirerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Çok yönlü ve kompakt özelliklere sahip özel EF-M lens serisinin yanı sıra, makro ve balık gözü gibi özel lenslerin de aralarında bulunduğu zengin 80 EF-S ve EF lens seçeneklerinden yararlanabilmek için Canon Yuva Adaptörü EF-EOS M'yi de kullanabilirsiniz.

Okumaya devam edin

EF-M Lens nedir?

EF-M lensler, EOS M fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanan taşınabilir ve hafif lenslerdir. Ultra geniş açılı lenslerden telefoto zum ve küçük pankek lenslere kadar uzanan seri yaratıcılığınızı keşfetmenize olanak tanır.

Okumaya devam edin

eos m3 ambient system

DSLR'yi keşfedin

Muhteşem görüntü kalitesi ve gelişmiş performans. DSLR fotoğraf makineleri yaratıcı potansiyelinizi keşfetmenize olanak tanır.

Tüm seriyi görüntüleyin

DSLR'yi keşfedin