mirrorless range
alt text goes here

EOS M aynasız fotoğraf makineleri

Her an yanınızda bulundurabileceğiniz kompakt aynasız fotoğraf makinelerimiz ile karşınıza çıkacak hikayeler için her zaman hazır olun.

Kalitesi büyük,
boyutu küçük

Geçtiğimiz her an etrafımızda harika hikayeler yazılıyor.
Hayat karşınıza sürprizler ve iyi hikayeler çıkardığında tek ihtiyacınız olan bir fotoğraf makinesi.

Canon EOS M50

EOS M50

DSLR boyutlu sensörü, 4K video ve kolay bağlantı özellikleri sayesinde unutulmaz hikayeler oluşturmanız için size ilham verecek şık tasarımlı bir klasik.

Şimdi keşfedin

Aynasız fotoğraf makinesi nedir?

Bazen kompakt sistem fotoğraf makineleri olarak da anılan aynasız fotoğraf makinelerinde, ışığı vizöre yansıtmak için bir ayna kullanan DSLR'nin aksine, ayna veya optik vizör bulunmaz. Böylece genellikle DSLR'lerden daha küçük olurlar.

Aynasız fotoğraf makineleri, fotoğraf kompozisyonunuzu oluşturmanız için optik vizör ile lensten bakmanızı gerektirmez; bunun yerine çekiminizi ön izlemenize olanak sağlamak için elektronik vizör veya LCD kullanır. Tasarımları farklı olsa da aynasız fotoğraf makineleri, DSLR'lerde olduğu gibi yaratıcı lens kullanımına olanak tanır.

eos m10 lifestyle alina

Olağanüstü kalite

Aynasız fotoğraf makinelerimiz, düşük ışık koşullarında bile ayrıntılı, renkli ve sahne atmosferini yakalayan, muhteşem kalitede fotoğraflar ve videolar sunmak için en iyi Canon kompakt fotoğraf makinelerini ve DSLR'leri bir araya getirir.

stunning quality

EF-M lensler

EOS M fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanan taşınabilir ve hafif lensler. Ultra geniş açılı lenslerden telefoto zum ve küçük pankek lenslere kadar uzanan bu seri yaratıcılığınızı keşfetmenize olanak tanır.

Daha fazla bilgi edinin

Close up of man with dreadlocks shot on the Canon EOS M50
eos m5 cinc lifestyle system

Başka lensler kullanabilir miyim?

Aynasız fotoğraf makinelerimizle kolayca lensleri değiştirerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Çok yönlü ve kompakt özelliklere sahip özel EF-M lens serisinin yanı sıra, makro ve balık gözü gibi özel lenslerin de aralarında bulunduğu zengin 80 EF-S ve EF lens seçeneklerinden yararlanabilmek için Canon Yuva Adaptörü EF-EOS M'yi de kullanabilirsiniz.

Okumaya devam edin

Bana en uygun EOS Sistemi hangisi?

Fotoğraf ve film tarzınıza mükemmel uyum sağlayacak fotoğraf makinesini bulun. Canon, düşük ışık uzmanlarından hızlı aksiyonu seven süper kahramanlara kadar herkes için mükemmel çözüme sahiptir.

Daha fazlasını keşfedin

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Fotoğraf makinesi bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Fotoğraf makinesi seçicimizi kullanın ve size en uygun fotoğraf makinesini bulun.

Fotoğraf makinemi bul

EOS 7d Mark II

İlginizi çekebilir: