EOS M Lensleri

EOS M fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanan taşınabilir ve hafif lensler.
Canon Camera

Tıpkı sizin gibi çok yönlü

EOS M aynasız fotoğraf makinelerimizle kolayca lensleri değiştirerek dünyaya farklı bir açıdan bakabilirsiniz. Çok yönlü ve kompakt özelliklere sahip özel EF-M lens serisinin yanı sıra, makro ve balık gözü gibi özel lenslerin de aralarında bulunduğu zengin 80 EF-S ve EF lens seçeneklerinden yararlanabilmek için Canon Yuva Adaptörü EF-EOS M'yi de kullanabilirsiniz.
 • TAŞINABİLİR VE HAFİF

  EF-M Lensler

  EOS M fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanan taşınabilir ve hafif lensler. Ultra geniş açılı ve telefoto zumlardan küçük pankek lenslere kadar uzanan bu seri yaratıcılığınızı keşfetmenize olanak tanır.

 • Lensinizi geliştirin

  EOS M Adaptörü

  Mevcut EF ve EF-S lenslerinizi performans kaybı olmadan EOS M fotoğraf makinenize tam uyumlu şekilde takmak için hafif Canon Yuva Adaptörü EF-EOS M'yi kullanabilirsiniz.

 • SABİT VE ESNEK

  EF Lensler

  DSLR fotoğraf makineleri için mükemmel görüntüler sunan, makro ve balık gözü gibi çok çeşitli sabit odak uzaklıklı lensler, zum lensleri ve uzman düzeyinde lensler EOS-M adaptörüyle kullanılabilir.

EOS M Lens filtresi

7 Ürünler

  7 Ürünler

  Uygulanan Filtreler

  7 / 7 sonuç

  Canon'un öne çıkan lensleri

  Canon lensleri, ince işçilik ve en yeni optik teknolojilerini aynı potada eriterek olağanüstü kalitede fotoğraflar ve filmler ortaya çıkarır. EOS M fotoğraf makineniz için en yeni taşınabilir ve hafif, geniş açılı ve telefoto lenslere göz atın.

  İlginizi çekebilir:

 • EOS M Fotoğraf Makineleri

  Kompakt APS-C aynasız fotoğraf makinesi gövdesinde DSLR gücü.

 • Lens seçici

  Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

 • Speedlite Serisi

  Speedlite flaş serimizle ışığı fotoğraf makinesinden ve harici olarak kontrol edin.

 • Tüm Fotoğraf Makineleri

  Kompakt dijital fotoğraf makinelerinden güçlü, çok yönlü DSLR ve aynasız fotoğraf makinelerine kadar Canon fotoğraf makinesi serisinin tamamını keşfedin.

 • EOS DSLR Fotoğraf Makineleri

  Uzmanlık seviyeniz ne olursa olsun, DSLR fotoğraf makinelerine yönelik EOS serimiz size olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

 • EOS R Sistemi

  EOS R Sistemi lens yuvası, her anı yakalamanız için daha yaratıcı olanaklar sunar.