image.canon 1.5.0

CANON FOTOĞRAF MAKİNESİ VE YAZICI UYGULAMALARI

IMAGE.CANON

Canon fotoğraf makinenizden1 otomatik olarak cihazlarınıza ve web hizmetlerine sorunsuz görüntü ve video aktarımının keyfini çıkarın.

Sorunsuz medya aktarımı ve ücretsiz depolama alanı

Canon fotoğraf makinenizden1, RAW dosyaları ve 4K dosyalar dahil tüm fotoğraflarınız ve videolarınızın 30 gün2 boyunca güvenli bir şekilde saklandığı ve cihazlarınız ve web hizmetlerine otomatik olarak aktarıldığı bulut ortamına otomatik bağlanın.

Depolamanın ötesinde

image.canon, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kusursuz bir şekilde yakalar ve hikayelerinizi arkadaşlarınıza, ailenize veya daha geniş bir kitleye anlatmanıza yardımcı olmak için ihtiyacınız olan yerlere yerleştirir.

En yeni özellikler

Tüm Google fotoğraf hesapları da dahil olmak üzere çeşitli iş akışlarıyla kolay entegrasyon için görüntülerinizi ve videolarınızı ihtiyacınız olan yerde tutmak üzere her zaman daha fazla özellik ekliyoruz.

 • Frame.io desteği

  Fotoğraf makineleriyle çekilen fotoğrafları ve videoları otomatik olarak Frame.io aracılığıyla Adobe Premiere Pro gibi doğrusal olmayan düzenleme yazılımlarına aktarın.

 • Adobe Photoshop Lightroom video desteği

  Kısa videolarınızı fotoğraflarınızla birlikte Lightroom'a aktarın.

 • Adobe Lightroom kurumsal kullanıcılarını destekleyin

  image.canon ile sorunsuz entegrasyon için Lightroom kurumsal hesabınızı kullanın.

Image.canon, Canon fotoğraf makinenizi1 dünyanıza bağlar.

Image.canon'un fotoğraf saklama, işleme ve paylaşma yöntemlerinizi nasıl değiştirebileceğini görün. Kablolar, hantal sürücüler veya kart okuyucular gerekmez. Sadece siz ve fotoğraf makineniz.

image.canon depolama ve paylaşım

Buluta sorunsuz yükleme, hikaye anlatma yolculuğunuzun sadece başlangıcıdır.

 • Sorunsuz yükleme

  Fotoğraf makinesinden buluta otomatik aktarım.1

 • 30 günlük sınırsız depolama

  Uzun süreli depolamaya geçene kadar her şeyi saklayın.

 • Otomatik indirin

  Görüntüler üzerinde yerel olarak çalışmak için onları otomatik olarak indirin.

 • Görüntüleri otomatik iletin

  Adobe, Frame.io, Flickr veya Google platformunuza iletin.

An LCD screen of a Canon camera showing transfer of images to image.canon.

Otomatik aktarımlar

2020'den itibaren piyasaya sunulan Wi-Fi özellikli Canon fotoğraf makineleri1 ile bulut depolama veya bulut düzenleme çözümünüzle bağlantı kurmanızı sağlayan image.canon'a doğrudan, otomatik ve arka planda aktarımın keyfini çıkarın.

İnternetin kalbinde

image.canon depolamanın ötesine geçiyor. Wi-Fi özellikli bir Canon fotoğraf makinesinden1 otomatik veya manuel olarak gönderilen görüntülerinizi daha sonra kolayca iletebilmeniz için merkezi bir konuma aktarır.

A man is sitting at the desk with a laptop showing image.canon with pictures on the screen. Below there is a smartphone with the same images on the screen. In the background there is a Canon camera and in foreground Canon SELPHY QX10 compact printer.
Image.canon app is shown on a smartphone. Next to it a man is tapping the option on the Canon camera LCD.

Hızlı bağlantı

İster aile fotoğraflarınız ister profesyonel iş akışınız için bağlantılı bulut depolama alanından yararlanmak istiyor olun; image.canon, favori web hizmetlerinize ve bilgisayarınıza hızlı aktarım olanağı sunar.

Ücretsiz depolama

RAW görüntüler ve 4K videolar dahil tüm medyanızı 30 gün2 boyunca depolayın. Artık medya dosyalarınızı cihazlarınıza indirmek ve favori hizmetlerinize aktarmak için bol bol zamanınız var. Sosyal medyaya uygun boyutlardaki görüntüler kişisel kitaplığınızda oluşturulur ve saklanır.

Seascape image on a smartphone shown on image.canon app. Canon camera is seen in the background.
Bir elinde akıllı telefon ve diğer elinde Canon fotoğraf makinesi tutarken fotoğraf makinesinin LCD ekranına bakan bir adam.

Kullanışlı, kolay ve sezgisel

image.canon'un kalbinde kolay, sezgisel ve kullanışlı özellikler var. Görüntüleri dilediğiniz şekilde kolayca sıralayın ve doğrudan sosyal medya veya e-posta üzerinden zahmetsizce paylaşın.

Canon fotoğraf makineleriyle uyumluluk

Buradan image.canon'a bağlanabilen Canon fotoğraf makinelerinin tam listesini keşfedin.

Abonelik hizmetleri

Nöral ağ görüntü işleme özelliği için Canon'un abonelik hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Destek

Canon ürününüz için bu yazılımı mı arıyorsunuz?

İlgili ürünler

 • Canon Camera Connect

  Uzaktan çekim yapmak ve fotoğrafları kolayca paylaşmak için Canon fotoğraf makinenizi Apple veya Android cihazınıza bağlayın.

 • Digital Photo Professional

  Canon .CR3 RAW, HEIF veya JPEG dosyalarını içe aktarmanızı, düzenlemenizi ve bunlara göz atmanızı sağlayan bu özel Canon düzenleme yazılımıyla görüntülerinizi işleyin.

 • Canon PRINT uygulaması

  Wi-Fi bağlantısı dünyasına açılarak baskı, fotokopi ve tarama yöntemlerinize yepyeni bir yaklaşım getirin.

 • Google Drive, Google Photos, Google One ve YouTube, Google LLC şirketinin ticari markalarıdır. Adobe, Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, Frame.io ve bu hizmetlerin logoları, Adobe'nin ABD'de ve/veya başka ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Wi-Fi®, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. Adı geçen diğer şirket adları, ürünler ve hizmetler, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.
  1. Tüm Canon fotoğraf makineleri arka planda otomatik aktarımı desteklemez. Diğer uyumlu Wi-Fi özellikli Canon fotoğraf makineleri doğrudan image.canon'a kolay ve manuel aktarım olanağı sunar. Uyumlu fotoğraf makinelerinin tam listesi için lütfen https://image.canon/st/en/connectable-models.html adresini ziyaret edin. Uyumlu fotoğraf makinelerinin Wi-Fi üzerinden internete bağlı olması gerekir.
  2. Uzun süreli depolama alanına taşınmayan orijinal görüntüler 30 günün sonunda silinir