image.canon
Blank-Rect Image

image.canon

Canon fotoğraf makinenizden* otomatik olarak cihazlarınıza ve web hizmetlerine sorunsuz görüntü ve video aktarımının ve ücretsiz bulut depolama alanının keyfini çıkarın.

Daha fazlasını bulun ve indirin

Sorunsuz medya aktarımı ve ücretsiz depolama alanı

Canon fotoğraf makinenizden*, CR3 RAW dosyaları ve 4K dosyalar dahil tüm fotoğraflarınızın ve videolarınızın 30 gün** boyunca güvenli bir şekilde saklandığı ve cihazlarınıza ve web hizmetlerine otomatik olarak aktarıldığı bulut ortamına otomatik bağlanın. Üstelik sosyal medyaya uygun boyutlar ve en önemli orijinal dosyalarınız için 10 GB'lik alan ile kitaplığınızda uzun süreli depolama alanından yararlanın.

Image.canon connects your Canon camera* to your world.

Image.canon, Canon fotoğraf makinenizi* dünyanıza bağlar.

Image.canon'un fotoğraf saklama, işleme ve paylaşma yöntemlerinizi nasıl değiştirebileceğini görün. Kablolar, hantal sürücüler veya kart okuyucular gerekmez. Sadece siz ve fotoğraf makineniz.

Videoyu İzleyin

İnternetin kalbinde

image.canon depolamanın ötesine geçiyor. Wi-Fi özellikli bir Canon fotoğraf makinesinden* otomatik veya manuel olarak gönderilen görüntülerinizi daha sonra kolayca iletebilmeniz için merkezi bir konuma aktarır.

At the heart of the internet

Otomatik aktarımlar

2020'den itibaren piyasaya sunulan Wi-Fi özellikli Canon fotoğraf makineleri* ile internete bağlıyken doğrudan image.canon'a arka planda otomatik aktarım yapabilme özelliğinin keyfini çıkarın.

Automatic transfers

Ücretsiz depolama

CR3 RAW görüntüler ve 4K videolar dahil tüm medyanızı 30 gün** boyunca depolayın. Artık medya dosyalarınızı cihazlarınıza indirmek ve favori hizmetlerinize aktarmak için bol bol zamanınız var! Sosyal medyaya uygun boyutlardaki görüntüler kişisel kitaplığınızda oluşturulur ve saklanır. En önemli medya dosyalarınız için 10 GB uzun süreli depolama alanının keyfini çıkarın.

Free storage

Hızlı bağlantı

İster aile fotoğraflarınız ister profesyonel iş akışınız için bağlantılı bulut depolama alanından yararlanmak istiyor olun; image.canon, favori web hizmetlerinize ve bilgisayarınıza hızlı aktarım olanağı sunar.

Fast connections

Kullanışlı, kolay ve sezgisel

image.canon'un kalbinde kolay, sezgisel ve kullanışlı özellikler var. Görüntüleri dilediğiniz şekilde kolayca sıralayın ve doğrudan sosyal medya veya e-posta üzerinden zahmetsizce paylaşın.

Convenient, simple and intuitive

Sürekli gelişim

Google Fotoğraflar ve Adobe Creative Cloud ortaklığının yanı sıra yaratıcılığınızı destekleyecek düzenli yükseltmelere yönelik heyecan verici planlar ile image.canon, 5G ve yapay zeka özellikli bir dünyaya ayak uydurmanızı sağlayacak araçları sunar.

Continuously evolving

İlgili ürünler

* Tüm Canon fotoğraf makineleri arka planda otomatik aktarımı desteklemez. Diğer uyumlu Wi-Fi özellikli Canon fotoğraf makineleri doğrudan image.canon'a kolay ve manuel aktarım olanağı sunar. Uyumlu fotoğraf makinelerinin tam listesi için lütfen http://image.canon adresini ziyaret edin. Uyumlu fotoğraf makinelerinin Wi-Fi üzerinden internete bağlı olması gerekir.
** Uzun süreli depolama alanına taşınmayan orijinal görüntüler 30 günün sonunda silinir.