pixma g3520 office ambient

Canon PIXMA G serisi yazıcılar

Düşük maliyet, yüksek verimlilik ve her zamankinden daha fazla güvenilirlik sunan bu doldurulabilir mürekkep tankı serisi ile kolayca baskı alın.

MegaTank'in Avantajları

Yüksek Verimlilik

Canon, baskı kalitesini orijinal siyah pigment ve boya bazlı renkli mürekkepleriyle sağlar. Bu mürekkepler, sayfa başına düşük maliyetle olağanüstü yüksek verimlilik için PIXMA G Serisi ile birlikte kullanılacak şekilde geliştirilmiştir.

Entegre Mürekkep Tankları

Öne bakan entegre mürekkep tankları, mürekkep seviyelerini takip etmeyi kolaylaştırır. Benzersiz anahtar tipi püskürtme uçlarına sahip, kullanımı kolay şişeler her bir mürekkep şişesinin yalnızca eşleşen tankı doldurabilmesini sağlar.

Kenarlıksız Baskı

Yüksek kaliteli, boya bazlı renkli mürekkeplerle net ve doğal fotoğraf baskıları alabilir ve 37 saniye gibi kısa bir sürede 4x6 inç kenarlıksız fotoğraflar basabilirsiniz.

pixma-g3520-office-lifestyle

Kolayca Bağlanın

Canon PRINT uygulaması ve PIXMA Cloud Link aracılığıyla bulut fotokopi, baskı, buluta tarama ve bağlanma işlemlerini gerçekleştirin. Ayrıca AirPrint (iOS) ve Mopria (Android) ile doğrudan akıllı cihazlardan baskı alın.

Hız Önemlidir

Çok net metinler sunan pigmentli siyah mürekkep ve canlı renklere sahip fotoğraflar sağlayan boya bazlı renkli mürekkepler ile yüksek hızda baskı alın.

Kolay Bakım

Güvenilir ve tutarlı performans sağlayan, kullanıcı tarafından değiştirilebilir bakım kartuşuyla1 kesinti sürelerini en aza indirin.

pixma-g3520-student-lifestyle

MegaTank Yazıcı Serisi

Örnek Çalışma İncelemeleri

Forever Rose

Forever Rose Örnek Çalışma İncelemesi

MegaTank'in bu uluslararası butikte tüm günlük baskı işlerine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Mini Professors

Mini Professors Örnek Çalışma İncelemesi

MegaTank'in bu hızla büyüyen bayiliğin ihtiyaçlarını karşılamasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Premer Insurance

Premier Insurance Örnek Çalışma İncelemesi

MegaTank'in bu ailenin işlerini farklı bir seviyeye taşımasına nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.

Akıllı, verimli ve düşük maliyetli baskı

MegaTank yazıcıların olağanüstü sayfa verimliliği, yüksek kaliteli baskı ve zahmetsiz bağlantı özelliğini nasıl sunduğunu keşfedin.

Video

Evde

Evinizde kullanım için bakım gerektirmeyen, yüksek hacimli baskı çözümü. Canon'un MegaTank yazıcıları aile kullanımı için idealdir; kurulumu ve doldurması kolaydır ve hem belge yazdırma hem de fotoğraf basma kabiliyetine sahiptir.

PIXMA G6050 at home situ

Ofiste

Küçük ofisler veya ev - ofisler için idealdir. MegaTank yazıcılar, olağanüstü yüksek sayfa verimliliğiyle sık sık mürekkep değiştirmeden daha üretken olmanızı sağlar.

PIXMA G6050 in the office situ

Eğitim

Güvenilir, yüksek hacimli baskı alma özelliğiyle öğrenciler ödevlerini zamanında bitirirken çalıştırma maliyetlerini düşük tutabilir.

pixma_g4510-cs-ambient

Perakende Satış

Perakende satıcılar için ideal olan iş yardımcısı, işinizi çalışır halde tutmak için ihtiyacınız olan her türlü baskıyı almanızı sağlar.

PIXMA G5050

Canon ürünleri bir arada kullanıldığında harikalar yaratır

Canon yazıcınızla orijinal Canon mürekkep ve kağıtları kullandığınızda, her seferinde olağanüstü, profesyonel ve fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskılar elde edersiniz.

Canon G serisi yazıcılara yönelik tüm Keypoint Intelligence güvenilirlik ve kalite testi raporlarını okuyun (yalnızca İngilizce dilinde mevcuttur)
PIXMA TS9050 close up product shot

Farklı bir yazıcıya mı ihtiyacınız var?

Yazıcı ürün serimizi ve yazıcı aksesuarlarımızı keşfedin.

Daha fazla bilgi alın

1 User-replaceable maintenance cartridge is only applicable to G3560, G3520, G2560, G2520 and G1520

1 Kullanıcı tarafından değiştirilebilir bakım kartuşları yalnızca G3460, G3420, G2460, G2420 ve G1420 modelleriyle uyumludur