Pixma G3400 lifestyle home enviroment

MegaTank Yazıcılar

PIXMA G doldurulabilir mürekkep tankı serisi ile kolay baskı alın. Yüksek kalitede performans, düşük baskı maliyeti.

MegaTank'in Avantajları

Yüksek Verimlilik

Canon, baskı kalitesini orijinal siyah pigment ve boya bazlı renkli mürekkepleriyle sağlar. Bu mürekkepler, sayfa başına düşük maliyetle olağanüstü yüksek verimlilik için PIXMA G Serisi ile birlikte kullanılacak şekilde geliştirilmiştir.

Entegre Mürekkep Tankları

Yazının önündeki entegre mürekkep tankları, mürekkep seviyelerini takip etmeyi kolaylaştırır. Optimize edilmiş doldurma sistemi ve kolay şişe tutuşu sayesinde mürekkep sorunsuz ve hızlı bir şekilde doldurulur.

Çerçevesiz Baskı

Yüksek kaliteli, boya bazlı renkli mürekkeplerle net ve doğal fotoğraf baskıları alabilir ve 37 saniye gibi kısa bir sürede 4x6 inç çerçevesiz fotoğraflar basabilirsiniz.

g6050-cs-highvolume-ambient

Akıllı ve kullanışlı

iOS ve Android'e yönelik Canon PRINT uygulaması sayesinde akıllı cihazınız üzerinden yazdırın ve PIXMA Cloud Link'i kullanarak buluta bağlanın. Evden çalışanlar veya küçük ofisler için mükemmeldir.

Zahmetsiz yazdırma

Yalnızca AirPrint (iOS), Mopria (Android) veya Windows 10 Mobile kullanarak yazdırmanın ve Ethernet bağlantısıyla yerel ağ üzerinden güvenli, yüksek hızlı bağlantının keyfini çıkarın.*
*Bazı modeller hariç; ayrıntılar için lütfen ürün teknik özelliklerini kontrol edin

Profesyonel sonuçlar

Kaliteden ödün vermeyen yüksek verimlilik. Siyah pigment mürekkep kullanarak aldığınız net belge metinleriyle profesyonelliğinizden ödün vermeyin. Tüm belgeleriniz en az öncekiler kadar canlı olsun.

g6050-sis-mobiledoc-lifestyle

MegaTank Yazıcı Serisi

Örnek Çalışma İncelemeleri

Forever Rose

Forever Rose Örnek Çalışma İncelemesi

MegaTank'in bu uluslararası butikte tüm günlük baskı işlerine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Mini Professors

Mini Professors Örnek Çalışma İncelemesi

MegaTank'in bu hızla büyüyen bayiliğin ihtiyaçlarını karşılamasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Premer Insurance

Premier Insurance Örnek Çalışma İncelemesi

MegaTank'in bu ailenin işlerini farklı bir seviyeye taşımasına nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.

Akıllı, verimli ve düşük maliyetli baskı

MegaTank yazıcıların olağanüstü sayfa verimliliği, yüksek kaliteli baskı ve zahmetsiz bağlantı özelliğini nasıl sunduğunu keşfedin.

Video - PIXMA G4510

Evde

Evinizde kullanım için bakım gerektirmeyen, yüksek hacimli baskı çözümü. Canon'un MegaTank yazıcıları aile kullanımı için idealdir; kurulumu ve doldurması kolaydır ve hem belge yazdırma hem de fotoğraf basma kabiliyetine sahiptir.

PIXMA G6050 at home situ

Ofiste

Küçük ofisler veya ev - ofisler için idealdir. MegaTank yazıcılar, olağanüstü yüksek sayfa verimliliğiyle sık sık mürekkep değiştirmeden daha üretken olmanızı sağlar.

PIXMA G6050 in the office situ

Eğitim

Güvenilir, yüksek hacimli baskı alma özelliğiyle öğrenciler ödevlerini zamanında bitirirken çalıştırma maliyetlerini düşük tutabilir.

pixma_g4510-cs-ambient

Perakende Satış

Perakende satıcılar için ideal olan iş yardımcısı, işinizi çalışır halde tutmak için ihtiyacınız olan her türlü baskıyı almanızı sağlar.

PIXMA G5050

Canon ürünleri bir arada kullanıldığında harikalar yaratır

Canon yazıcınızla orijinal Canon mürekkep ve kağıtları kullandığınızda, her seferinde olağanüstü, profesyonel ve fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskılar elde edersiniz.

Canon G serisi yazıcılara yönelik tüm Keypoint Intelligence güvenilirlik ve kalite testi raporlarını okuyun (yalnızca İngilizce dilinde mevcuttur)
PIXMA TS9050 close up product shot

Farklı bir yazıcıya mı ihtiyacınız var?

Yazıcı ürün serimizi ve yazıcı aksesuarlarımızı keşfedin.

Daha fazla bilgi alın