eos_760d_lifestyle_9_remote_shooting_1680x1120.jpg
alt text goes here

UYGULAMA ÇEŞİTLERİMİZ İLE
DAHA FAZLASINA SAHİP OLUN

Gittiğiniz her yerde hikayelerinize hayat verin

Uygulama serimiz

Fotoğraf makinenizle daha fazla hikaye yakalayarak baskı ile tarama işlemlerini gerçekleştirmek ve uzaktan çekim yapmak için kablosuz olarak akıllı cihazınıza bağlanın ve kolaylıkla paylaşın.

Uygulama uyumluluğu, diller ve indirmeler

Canon Fotoğraf Rehberi

Özelleştirilmiş, kullanımı kolay içeriklere hızlı erişim sağlayan Fotoğraf Rehberi uygulamamız, hikayelerinize hayat verebilmeniz için fotoğraf makinenizi en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Uyumluluk

Uygulama, şu anda PowerShot G7 X Mark III, PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G1 X Mark III, EOS 4000D, EOS 2000D, EOS 1200D, EOS 1300D, EOS 100D, EOS 250D, EOS 200D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 800D, EOS 850D, EOS 77D, EOS 80D, EOS 90D, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS R, EOS Ra, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS M200, EOS M100, EOS M50, EOS M10, EOS M3, EOS M5, EOS M6 Mark II & EOS M6 fotoğraf makinelerinde özel içeriğe sahiptir. Eski fotoğraf makinesi modellerine sahipseniz uygulamadan yararlanabilmeniz için doğru içerik ile eşleştirilirsiniz.


Diller

Arapça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe dillerinde mevcuttur.

Canon Camera Connect

Uyumluluk

En yeni EOS, PowerShot ve IXUS modelleri de dahil olmak üzere çoğu Wi-Fi özellikli Canon fotoğraf makinesi ile kullanılabilir. iOS 9.3/10.3 veya Android OS 5.0-5.1/6.0/7.0-7.1 işletim sistemleri ile uyumludur


Diller

İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça, Basitleştirilmiş Çince ve İspanyolca dillerinde mevcuttur.

Creative Park Uygulaması Uyumluluğu

Desteklenen Canon mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri için şu web sayfasına göz atın: https://ij.start.canon/cpapp-model

Bu uygulama, iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir. iOS 11.0 veya üzeri/Android OS 5.0 veya üzeri işletim sistemleriyle uyumludur.


Diller

İngilizce, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe olarak kullanılabilir.

Creative Park, yalnızca Canon yazıcı sahiplerine özel ücretsiz bir içerik hizmetidir. Canon ID hesabınızı oluşturun veya bu hesapta oturum açın, Canon yazıcınızı kaydettirin ve düzenleme ve yazdırma işlevlerini kullanmak için Creative Park uygulamasını indirin.

Canon Mini Cam

Uzaktan çekim işleviyle grup selfie'lerinizi çekin, görüntülerinizi Canon IVY REC'ten cihazınıza aktarın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Uyumluluk

Opsiyonel Canon Mini Cam uygulamasını kullanmak için uyumlu cihazın, Bluetooth® ve Wi-Fi® ile Canon IVY REC'e bağlanması gerekir. Canon Mini Cam Uygulaması, App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilir. Ücretsiz Canon Mini Cam uygulamasının indirilme işlemi üzerinden veri ücretleri alınabilir. iOS 11 veya üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlarla ve Android 5.1 veya üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarla uyumludur.


Diller

İngilizce dilinde mevcuttur.

Easy-PhotoPrint Editor

Uyumluluk

Canon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

PIXMA TS serisi, TR serisi, MG serisi, MX serisi, G serisi, E serisi, PRO serisi, MP serisi, iP serisi, iX serisi, MAXIFY MB serisi, iB serisi

*Bazı modeller hariç


Diller

İngilizce, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, Endonezce, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Geleneksel Çince

Digital Photo Professional Express

Uyumluluk

OS sürümü: iOS 11.4

Cihazlar: Tüm iPad Pro modelleri/iPad (6. nesil) /mini4/Air2 (2 GB veya üzeri RAM kapasitesi olan iPad modelleri)

Birinci nesil iPad mini2/mini3/Air modellerine yüklenebilir ancak bu modellerde desteklenmez. Uygulama, yukarıda verilen iPad ve iPhone / iPod touch modellerinin önceki sürümlerine yüklenemez


Diller

Japonca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Çince (Basitleştirilmiş), Rusça, Korece, Türkçe, Brezilya Portekizcesi

SELPHY Photo Layout

Uyumluluk

SELPHY Photo Layout uygulamasını iOS cihazlar için Apple App Store'dan, Android cihazlar içinse Google Play'den ücretsiz indirebilirsiniz.

Canon PRINT uygulaması

Baskı, fotokopi ve tarama yöntemlerinize yepyeni bir yaklaşım getirin ve iOS veya Android cihazları kullanarak bulut hizmetlerine doğrudan erişim sağlayın.

Uyumluluk

Canon'un PRINT uygulaması, Wi-Fi donanımına sahip PIXMA, MAXIFY ve SELPHY yazıcıların çoğuyla kullanılabilir.


Diller

İngilizce, Japonca, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Basitleştirilmiş Çince, Felemenkçe, Portekizce, Lehçe, Rusça, Geleneksel Çince, Korece, Danca, Fince, Norveççe, İsveççe, Çekçe, Tayca, Endonezce.

Kurumsal uygulamalarımız


Zahmetsiz bir şekilde mobil cihazlardan baskı almanıza, mobil cihazlara tarama yapmanıza ve Canon projektörleri uzaktan kontrol etmenize olanak tanıyan uygulamalarla verimliliğinizi artırın.

Uygulama uyumluluğu, diller ve indirmeler

Canon PRINT Business

Uyumluluk

i-SENSYS, imageRUNNER ve imageRUNNER ADVANCE ofis yazıcıları.


Diller

İngilizce, Almanca, Rusça, Portekizce, Korece, Japonca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca ve Çince.

Canon Service Tool for Projectors

Uyumluluk

Wi-Fi özellikli Canon projektörler.


Diller

İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, İsveççe, Rusça, Felemenkçe, Fince, Norveççe, Türkçe, Lehçe, Macarca, Çekçe, Slovakça, Danca, Arapça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Japonca.