Canon Directional Stereo Microphone DM-E1

Directional Stereo Microphone DM-E1

Kompakt ve hafif tüfek tasarımı ve çok yönlü yönlendirilebilir algılama özellikleri bulunan bu Canon Yönlendirilebilir Stereo Mikrofon ile muhteşem, net seslere sahip filmler çekin.

Avantajlar

  • EOS fotoğraf makineleri için harici yönlendirilebilir stereo mikrofon*
  • Zengin ve ayrıntılı ses için geniş frekans aralığı ve yüksek hassasiyet
  • Çok çeşitli nesneleri yakalamak için üç adet yönlendirilebilir mod
  • Darbe emici ve mikrofon süngeri istenmeyen gürültüyü azaltır
  • Taşıması kolay olan bu tasarım kompakt ve hafiftir

Detaylı Özellikler

Canon Directional Stereo Microphone DM-E1 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Tüfek tasarımlı harici mikrofon


Yönlendirilebilir Stereo Mikrofon DM-E1, tüfek tasarımına sahiptir ve yüksek kaliteli film sesleri sunar. Flaş yuvasına kolaylıkla takılır ve çok sayıda uyumlu EOS fotoğraf makinesinin 3,5 mm'lik mikrofon yuvasına bağlanır*.

Zengin, gerçekçi ses


50 Hz - 16 kHz algılama aralığı ile kemanların ve flütlerin yüksek frekanslarından kontrbasın ve bas gitarın düşük frekanslarına kadar bir müzik performansının tüm ton aralığı gibi zengin ve gerçekçi sesleri yakalayın. -42 dB hassasiyet sayesinde en alçak sesleri bile kaydedebilirsiniz.

Çok yönlü yönlendirme özellikleri


Yönlendirilebilir üç algılama modu sayesinde filminize etkileyici ses boyutu ekleyin. Farklı büyüklükteki mekanlarda yüksek kaliteli stereo ses için 90° ve 120° arasında zahmetsizce geçiş yapın veya tüfek (tek kanallı) modunu kullanarak çevresel parazit olmadan doğrudan fotoğraf makinesine konuşarak nesneleri net biçimde kaydedin.

Yüksek kaliteli film sesleri


Fotoğraf makinesi veya lens kullanımının neden olduğu titreşimleri gideren darbe emici, dış mekandaki rüzgar gürültüsünü önemli ölçüde azaltan ve birlikte verilen mikrofon süngeri ve daha az arka plan paraziti anlamına gelen 66 dB S/N (sinyal/gürültü) oranı sayesinde istenmeyen seslerden kurtularak net, yüksek kaliteli sesler kaydedin.

Taşıması kolay


Kompakt ve hafif tasarımı sayesinde bu mikrofonu nereye giderseniz gidin yanınıza taşımak kolaydır. Fotoğraf makinesi ve lensle bir araya gelerek uzun süre boyunca rahat bir şekilde elde çekim yapmanıza olanak tanıyan sade, tek bir kayıt ünitesi oluşturur. Hafif, düğme tipi lityum pil ağırlığı en aza indirir.

*Mikrofon girişi için manuel ses seviyesi kontrolü bulunmadığından EOS-1D Mark IV ve EOS 550D ile kullanılması önerilmez

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Directional Stereo Microphone DM-E1, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

  • Yönlendirilebilir Stereo Mikrofon DM-E1
  • DM-E1 için mikrofon süngeri
  • Kullanım Kılavuzu
  • Garanti Belgesi