Fotoğraf ve filmlerinizi tek bir yerde depolamak, görüntülemek ve paylaşmak için kolay bir yol

Fotoğraflarınızı ve filmlerinizi evde saklamanın, paylaşmanın ve onların keyfini çıkarmanın kolay yolunu keşfedin. NFC özellikli fotoğraf makinenize tek bir dokunuşla en son maceralarınızı aktarın veya Connect Station uygulaması aracılığıyla görüntüleri akıllı cihazınızdan kolay bir şekilde yükleyin ve indirin. Ardından görüntülerin keyfini HDTV'nizde çıkarın veya görüntüleri arkadaşlarınız ve ailenizle çevrimiçi olarak paylaşın.

Canon ile bağlanın

manzara

Canon ile bağlanın

Mükemmel şekilde birbirlerine bağlı fotoğraf makinelerimiz, yazıcılarımız ve Connect Station CS100'ün fotoğraf ve filmlerinizi paylaşma, bastırma ve yedekleme işlemlerini nasıl kolay hale getirdiğini keşfedin.

Video görüntüleme

Kolay görüntü aktarımı

NFC özellikli fotoğraf makinesi, PC, hafıza kartları ve USB cihazlarınızdan görüntüleri hızlı bir şekilde içe aktarın

NFC ve Wi-Fi teknolojisi, en son çektiğiniz fotoğrafları ve filmleri bir Canon NFC özellikli fotoğraf makinesinden veya video kameradan tek bir dokunuşla Connect Station'a aktarmanızı sağlar. Evinizdeki Wi-Fi ağı ile mevcut görüntüleri PC'nizdeki kütüphaneden kablosuz olarak içe aktarın veya en yeni eserlerinizi birden fazla cihazdan içe aktarmak için hafıza kartı yuvalarını ve USB bağlantısını kullanın. Böylelikle çok kısa bir süre içerisinde evinizdeki büyük ekranınızda değerli anların keyfini çıkarabilirsiniz.

USB-WI-FI

Özel akıllı cihaz uygulaması

Akıllı cihazlarınızdan hızlı ve basit dosya indirme ve yükleme

iOS ve Android cihazlar için ücretsiz Connect Station uygulamasını indirin ve akıllı cihazınıza otomatik olarak bağlanarak dosyalara hızlı ve kolay bir şekilde göz atın, aktarın ve paylaşın. Görüntüleri ve filmleri* zahmetsizce indirmenin veya yüklemenin yanı sıra hem tablet hem de telefon için optimize edilmiş kullanımı kolay arabirim ile Connect Station'da görüntüleyebilir ve organize edebilirsiniz.

Her şeyi tek bir yerde saklayın

Farklı cihazlarınızdaki fotoğraf ve filmleri tek bir yerde depolayın

Connect Station'ın 1 TB'lık sabit sürücüsü ile birden fazla cihaz ile bağlantı sayesinde tüm fotoğraflarınızı ve filmlerinizi tek bir yerde toplayın. Kullanımı kolay arabirimle fotoğraflardan kolayca albüm düzenleyebilir, fotoğraf ve filmlerinizi görüntüleyebilirsiniz. 1 TB'lık harici sürücüye yedekleyerek içinizin rahat etmesini sağlayın.

Fotoğraf makinesi kılıfı resmi

Zahmetsiz paylaşım

GPS gösterimi

Sosyal medya, bulut veya diğer bir Connect Station'da görüntü paylaşın

Fotoğraflarınızı ve filmlerinizi sosyal ağlarınızda veya diğer bir Connect Station'da hızla ve kolayca paylaşın. İçeriği kolayca yedeklemek ve paylaşmak için Flickr®, Facebook™, Google™ ve irista gibi bulut hizmetlerine veya sosyal medyaya yükleyebilirsiniz. HDMI çıkışı sayesinde TV'nizde Full HD görüntülerin keyfini ailenizle ve arkadaşlarınızla çıkarabilirsiniz.

Kablo olmadan bastırın

Connect Station'ınızdan doğrudan kablosuz yazıcınızda bastırın

Tarayın. Seçin. Bastırın. Connect Station, kablosuz yazıcınıza bağlanarak görüntülerinizi özgürce evinizin duvarına asmanızı sağlayacak şekilde bastırmanızı veya ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar. Fotoğraflarınızı TV'nizde keşfedin ve bastıracağınız favori fotoğraflarınızı seçin.

kablosuz yazıcılar

* Connect Station uygulaması ile film paylaşımı özelliği İlkbahar 2017'de kullanıma sunulacak

Teknik Özellikler

Connect Station CS100'ün özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Wi-Fi ve NFC aracılığıyla fotoğraf ve filmleri içe aktarın

Wi-Fi ve NFC aracılığıyla fotoğraf ve filmleri içe aktarın

Gönder ve Al

Diğer Connect Station'lardan Gönderin ve Alın

Tamamen bağlı

Tamamen bağlı

1 TB depolama

1 TB depolama

Tam teknik özellikleri görüntüleyin

Öğrenin ve Keşfedin

Connect Station CS100 nasıl kurulur?

Connect Station CS100 nasıl kurulur ve kullanılır?

Bu videolar serisi size değerli anılarınızın kurulumu, bağlantısı, aktarımı, görüntülenmesi, paylaşımı ve yedeklenmesi adımlarında rehberlik edecektir.

Videoları görüntüleme

Sizin için seçtiklerimiz

Uyumlu Ürünler