Canon Connect Station CS100

Fotoğraf ve filmlerinizi tek bir yerde depolamak, görüntülemek ve paylaşmak için kolay bir yol

Fotoğraflarınızı ve filmlerinizi evde saklamanın, paylaşmanın ve onların keyfini çıkarmanın kolay yolunu keşfedin. NFC özellikli fotoğraf makinenize tek bir dokunuşla en son maceralarınızı aktarın veya Connect Station uygulaması aracılığıyla görüntüleri akıllı cihazınızdan kolay bir şekilde yükleyin ve indirin. Ardından görüntülerin keyfini HDTV'nizde çıkarın veya görüntüleri arkadaşlarınız ve ailenizle çevrimiçi olarak paylaşın.

0%

  Canon ile bağlanın

  İÇE AKTARIN

  Import

  Görüntülerinizi birden fazla cihazdan kolayca içe aktarın

  Connect Station NFC ve Wi-Fi bağlantısı, Connect Station akıllı cihaz uygulaması, USB bağlantı özelliği ve hafıza kartı yuvaları sayesinde görüntüleri birden fazla cihazdan aktarmak kolaydır. HDMI çıkışı sayesinde TV'nizde Full HD görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz. .

  DEPOLAYIN

  Store

  Farklı cihazlarınızdaki fotoğraf ve filmlerin keyfini tek bir yerden çıkarın

  Fotoğraf makineniz ve bilgisayarınızdaki fotoğraf ve filmlerin yanı sıra, akıllı telefonunuz veya diğer cihazlarınızdaki fotoğraf ve filmleri Connection Station'ın 1 TB sabit sürücüsünde depolayın.

  PAYLAŞIN

  Sosyal medya, bulut veya diğer bir Connect Station'da görüntü paylaşın

  Full HD görüntülerin keyfini çıkarın ve ardından sosyal medya, bulut veya diğer bir Connect Station'da hızlı ve kolay bir şekilde paylaşın.

  Share

  Kolay görüntü aktarımı

  NFC özellikli fotoğraf makinesi, PC, hafıza kartları ve USB cihazlarınızdan görüntüleri hızlı bir şekilde içe aktarın

  NFC ve Wi-Fi teknolojisi, en son çektiğiniz fotoğrafları ve filmleri bir Canon NFC özellikli fotoğraf makinesinden veya video kameradan tek bir dokunuşla Connect Station'a aktarmanızı sağlar. Evinizdeki Wi-Fi ağı ile mevcut görüntüleri PC'nizdeki kütüphaneden kablosuz olarak içe aktarın veya en yeni eserlerinizi birden fazla cihazdan içe aktarmak için hafıza kartı yuvalarını ve USB bağlantısını kullanın. Böylelikle çok kısa bir süre içerisinde evinizdeki büyük ekranınızda değerli anların keyfini çıkarabilirsiniz.

  Özel akıllı cihaz uygulaması

  Akıllı cihazlarınızdan hızlı ve basit dosya indirme ve yükleme

  iOS ve Android cihazlar için ücretsiz Connect Station uygulamasını indirin ve akıllı cihazınıza otomatik olarak bağlanarak dosyalara hızlı ve kolay bir şekilde göz atın, aktarın ve paylaşın. Görüntüleri ve filmleri* zahmetsizce indirmenin veya yüklemenin yanı sıra hem tablet hem de telefon için optimize edilmiş kullanımı kolay arabirim ile Connect Station'da görüntüleyebilir ve organize edebilirsiniz.

  Her şeyi tek bir yerde saklayın

  Farklı cihazlarınızdaki fotoğraf ve filmleri tek bir yerde depolayın

  Connect Station'ın 1 TB'lık sabit sürücüsü ile birden fazla cihaz ile bağlantı sayesinde tüm fotoğraflarınızı ve filmlerinizi tek bir yerde toplayın. Kullanımı kolay arabirimle fotoğraflardan kolayca albüm düzenleyebilir, fotoğraf ve filmlerinizi görüntüleyebilirsiniz. 1 TB'lık harici sürücüye yedekleyerek içinizin rahat etmesini sağlayın.

  one-place

  Zahmetsiz paylaşım

  Sosyal medya, bulut veya diğer bir Connect Station'da görüntü paylaşın
  Fotoğraflarınızı ve filmlerinizi sosyal ağlarınızda veya diğer bir Connect Station'da hızla ve kolayca paylaşın. İçeriğinizi kolayca yedeklemek ve paylaşmak için Flickr®, Facebook™ ve Google™ gibi sosyal medya sitelerine veya bulut hizmetlerine yükleyebilirsiniz. HDMI çıkışı sayesinde TV'nizde Full HD görüntülerin keyfini ailenizle ve arkadaşlarınızla çıkarabilirsiniz.

  share-to-connect

  Kablo olmadan bastırın

  Connect Station'ınızdan doğrudan kablosuz yazıcınızda bastırın

  Tarayın. Seçin. Bastırın. Connect Station, kablosuz yazıcınıza bağlanarak görüntülerinizi özgürce evinizin duvarına asmanızı sağlayacak şekilde bastırmanızı veya ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar. Fotoğraflarınızı TV'nizde keşfedin ve bastıracağınız favori fotoğraflarınızı seçin.  * Connect Station uygulaması ile film paylaşımı özelliği İlkbahar 2017'de kullanıma sunulacak

  wireless-printers

  Teknik Özellikler

  Connect Station CS100'ün özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Wi-Fi ve NFC aracılığıyla fotoğraf ve filmleri içe aktarın

  Wi-Fi ve NFC aracılığıyla fotoğraf ve filmleri içe aktarın

  Gönder ve Al

  Diğer Connect Station'lardan Gönderin ve Alın

  Tamamen bağlı

  Tamamen bağlı

  1 TB depolama

  1 TB depolama

  Tam teknik özellikleri görüntüleyin

  Sizin için seçtiklerimiz

  Uyumlu Ürünler

  İlginizi çekebilecek ürünler...

  eosbeginners

  Yeni Başlayanlar için EOS

  DSLR fotoğrafçılığına adım atarak kullanımı kolay ve harika görünen fotoğraflar ve videolar sunan bir fotoğraf makinesiyle daha yaratıcı kontrolün keyfini çıkarın.

  03

  Ürününüzü kaydettirin

  Ürününüzü kaydettirerek Canon ürünlerinizin her zaman güncel olduğundan ve desteklendiğinden emin olun.