CanoScan LiDE 200

Fotokopi, Tarama, E-posta gönderme ve PDF oluşturma için dört EZ düğmesine sahip sezgisel LiDE tarayıcı. Yüksek kaliteli 4800 dpi çözünürlük ve 48 bit renk sunarken A4 için 300 dpi tarama hızı yalnızca 14 saniyedir.

Avantajlar

  • Kompakt, kullanışlı tasarım
  • 4800x4800 dpi A4 tarama
  • Hızlı 300 dpi A4 tarama
  • Fotokopi, Tarama, E-posta gönderme ve PDF oluşturma için EZ düğmeleri
  • Toz ve çizik azaltma
  • Otomatik Tarama Modu
  • Tek USB bağlantısı

Detaylı Özellikler

Canon CanoScan LiDE 200 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Ayrıntılı tarama


Yüksek kaliteli belge ve fotoğraf tarama işlemi 4800x4800 dpi çözünürlükle gerçekleştirilir. Tarayıcı, aynı zamanda yüksek düzeyde fotoğraf ayrıntısının yakalanmasına ve doğru renk üretimiyle orijinallerinizin her zaman en iyi sonuçları vermesine olanak tanıyan 48 bit dahili renk derinliği sağlar.

Yaklaşık 14 saniyede gerçekleşen 300 dpi taramalarla yüksek hızda A4 tarama yapılabilir.

Kullanışlı stil


Tarayıcı kompakt bir tasarıma sahiptir ve dik tarama olanağı sağlayan bir klipsli ayakla birlikte verilir. Böylece, hem güzel görünür hem de masada mümkün olan en az alanı kaplar. Çift menteşe tasarımlı gelişmiş Z kapak sayesinde, kalın belgeler ve hatta kitaplar tarayabilirsiniz.

Tarayıcıda, kullanıcının ihtiyaç duyabileceği en genel işlevleri sağlayan dört EZ düğmesi vardır. Bu düğmeler Fotokopi, Tarama, E-posta gönderme ve PDF oluşturma içindir ve her bir işlev tek bir düğmeye basılarak gerçekleştirilebilir.

Tarayıcı tek bir USB kablosuyla bağlandığı için kurulumu ve kullanımı kolaydır. USB kablo bağlantısı sayesinde, tarayıcıya güç sağlamak için AC adaptörüne de gerek kalmaz.

Yaratıcı özellikler


Aralarında Otomatik Tarama Modu'nun da bulunduğu bir dizi özellik, kullanıcıya gelişmiş bir deneyim sunar. Bu mod tarayıcıya yerleştirdiğiniz orijinalin türünü (belge veya fotoğraf olabilir) otomatik olarak algılar ve ardından uygun ayarları kullanarak malzemeyi tarayıp kaydeder. Otomatik Tarama Modu, tek tıklatmayla gerçekleştirilen son derece basit bir işlemdir.

Fotoğraflarınıza yönelik toz ve çizik giderme özelliği de görüntülerinizi geliştirmenize ve iyileştirmenize olanak verir. Bu, hem toz ve çizikleri otomatik olarak azaltır hem de eski fotoğraflardaki solmuş renkleri ilk hallerine döndürmenize yardımcı olur.

Yazılım


Tarayıcıyla birlikte verilen yazılımlar arasında ArcSoft PhotoStudio ve ScanGear bulunur. MP Navigator EX yazılımı, tarayıcınızın kolay çalıştırılmasını ve PC'nizden veya Mac'inizden en karmaşık tarama uygulamalarını yapmanızı sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CanoScan LiDE 200, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.