CanoScan LiDE 25

İnce, işlevsel ve şaşırtıcı derecede hesaplı olan 1200dpi CanoScan LiDE 25, her türlü yaratıcı ortamın tamamlayıcısıdır. İhtiyacı olan tüm gücü USB bağlantısından alır; güç adaptörü gerektirmez!

Avantajlar

  • Kompakt, ince ve şık
  • USB Veriyolu üzerinden güç
  • 48 bit renk derinliğinde 1200 x 2400dpi¹
  • PDF'ye tarama
  • QARE Level 3 toz/çizik giderme ve arka ışık düzeltmesi
  • Kapsamlı yazılım paketi
  • 3 EZ düğmesi
  • Çoklu fotoğraf modu
  • Kalın belgeleri taramak için Z kapak

Detaylı Özellikler

Canon CanoScan LiDE 25 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Zarif tarayıcı


Sadece 38mm kalınlığında olan, olağanüstü ince CanoScan LiDE 25, masanızda kalabalık yaratmaz. LiDE teknolojisinin son derece küçük güç gereksinimi nedeniyle, ayağınıza takılan güç kablolarına ihtiyacı yoktur; bilgisayarınıza bağlayacağınız tek bir USB kablosu, ihtiyacınız olan yegane bağlantıdır.

Küçük boyutlarına rağmen, LiDE 25'in çözünürlüğü büyüktür. İster belge ister fotoğraf tarayın, 1200 x 2400dpi¹ ve 48 bit renk derinliği, tüm ince ayrıntıları ve belirsiz renk tonlarını aslına sadık şekilde yeniden üretir. Son derece net sonuçlar, büyütme ve tarama sonrası resim düzenleme işlemlerine uygundur.

Doğrudan PDF'ye


'PDF'ye Tarama' işlevi, belgeleri doğrudan PDF belgesine tarayarak, iş akışınızı hızlandırır ve fazladan dönüştürme yazılımı ihtiyacını ortadan kaldırır. İsteğe göre düzenlenebilen ve sıralanabilen PDF sayfalarından oluşan bir kayar palet oluşturulur. Metin, tarama sırasında otomatik olarak PDF sayfalarına gömülerek, düzenleme ve arama yapılmasına olanak verir.

Taramanız gereken her şey uygun boyutlarda olmayacağından, LiDE 25'in yenilikçi çift menteşeli Z kapağı vardır. Kapak, camın üzerine ne koyarsanız koyun, eşit miktarda baskı yapacağından, kalın belgeleri, dergileri ve kitapları, hatta küçük paketleri bile taramak için idealdir.

Canon'un QARE Level 3 teknolojisi, yerleşik fotoğraf baskısı düzeltme sisteminizdir. Toz ve çizikler otomatik olarak algılanıp düzeltilerek, sizi elle saatlerce rötuş yapma derdinden kurtarır. Soluk renkler, aşırı grenler ve kötü pozlama da düzeltilebilir.

Tek taramada birden çok fotoğraf


LiDE 25'in hızlı ve kolay kullanılan Multi-Photo Modu², tek geçişte taranan 10'a kadar fotoğraftan, kartvizitten veya başka orijinal belgeden, otomatik olarak kırpılmış ayrı ayrı dosyalar oluşturur. Hatta resimlere otomatik olarak eğrilik düzeltme uygulayarak, sizi taramadan önce fotoğrafları cama dikkatle yerleştirme zahmetinden kurtarır.

Birlikte verilen yazılımlar, ArcSoft PhotoStudio resim düzenleme uygulaması ve OmniPage SE OCR yazılımıdır. Daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için CanoScan Toolbox, her zaman kullanıma hazır halde masaüstünüzde durur ve üç EZ düğmesini kopyalama, doğrudan e-postaya tarama ve doğrudan PDF'ye tarama gibi sık kullanılan işlevler için özelleştirmenize olanak verir.

¹ Optik çözünürlük, ISO 14473 standardına dayanan en yüksek donanım örneklem çözünürlük ölçüsüdür.
² Orijinaller dikdörtgen şeklinde olmalı ve en az 1cm aralıkla yerleştirilmelidir. Eğrilik düzeltme özelliği, 10 dereceye kadar eğrilikleri düzeltir

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CanoScan LiDE 25, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.