CanoScan LiDE 90

Bu orta düzey fotoğraf ve belge tarayıcı, yüksek kalite fotoğraf ve belge taramalarına sıklıkla ihtiyaç duyan kimseler için idealdir. İnanılmaz derecede küçük boyutu alandan kazandırır, böylece asla elinize dolaşmaz.

Avantajlar

  • Dikey tutacak ayağıyla sınıfında dünyanın en küçüğü
  • USB Güç, ayrı güç kaynağına ihtiyaç duymaz
  • 2400x4800dpi*; 48 bit renk derinliği
  • 300dpi'da bir A4 sayfasını yaklaşık14 saniyede tarar.
  • PC'ye, e-postaya ve PDF dosyasına tarama
  • 4 EZ düğmesi
  • Otomatik görüntü düzeltme
  • Kapsamlı yazılım

Detaylı Özellikler

Canon CanoScan LiDE 90 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kalite


Bir 2400x4800dpi* sensörü, büyütmeye ve yüksek çözünürlüklü baskıya uygun canlı görüntüler sağlayarak ince ayrıntıları yakalar. 48-bit renk derinliği, olağanüstü derecede kesin renk baskıları sağlar.

Hız


300dpi'da bir A4 sayfasını yaklaşık14 saniyede tarar. USB2.0 Yüksek Hızlı arayüzü, PC'nize hızlı görüntü aktarımı sağlar.

Tasarım


Sınıfında dünyanın en küçük tarayıcısıdır - sadece 25 x 36,4 x 4cm - böylece asla elinize dolaşmaz. Klipsli ayak, daha fazla alan sağlayarak pratik dikey taramaya izin verir.

Ustaca yapılmış çift menteşeli Z kapak, kitapların, dergilerin ve diğer küçük 3D nesnelerinin kolaylıkla taranmasına izin verir.

İşlevler


Belgeleri ve fotoğrafları doğrudan PC'ye, e-postaya veya PDF dosyasına tarayın. Hızlı metin aramayla birlikte çoklu sayfa PDF belgeleri yaratabilirsiniz.

Kesin Optik Karakter Tanıma yazılımı, basılı metinleri düzenlenebilir elektronik belgelere dönüştürerek yeniden yazma derdini ortadan kaldırır.

Kolay kullanım


Dört EZ tarama düğmesi basit, tek dokunuşlu kullanım sunar. Kopyalama, tarama, PDF veya e-postaya gönderme gibi en sık kullandığınız işlerin üstesinden gelmek üzere yapılandırılmıştır.

Çoklu fotoğraf modu


10 ayrı görüntüyü tek geçişte tarayıp her birini ayrı dosyalayın. Çoklu Fotoğraf modu, zamandan ve zahmetten kazandırarak çoklu görüntüleri otomatik olarak tanır, kırpar ve düzeltir.

Otomatik görüntü düzeltme


QARE Level 3 teknolojisi çizilmiş, hasara uğramış veya solmuş fotoğraflarınızı, elle rötuşlamaya harcayacağınız zamanı size kazandırarak, otomatik olarak düzeltir.

ScanGear yazılımı, arka ışık telafisini sağlar ve grenleşmeyi azaltır.

USB gücü


Bu akıllı tarayıcı, daha fazla kullanışlılık ve daha az kablo anlamına gelen tek bir USB bağlantısından, ihtiyaç duyduğu tüm gücü alır. Her yerde kullanabilmeniz için ultra hafif ve portatiftir.

Yazılım


ArcSoft PhotoStudio, OmniPage ve Presto! dahili yazılımlar arasındadır. PageManager (yalnızca PC). MP Navigator EX, tarayıcınızın kolay çalışmasını ve PC'nizden en karmaşık tarama uygulamalarını yapmanızı sağlar.

* Teknik özelliklere bakın

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CanoScan LiDE 90, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.