imaging-for-empowerment

Imaging for Good

Olumlu değişimleri mümkün kılmak amacıyla insanları görsel hikaye anlatımının gücünü kullanabilmeleri için hazırlıyoruz.

Yeni nesil için
hikaye anlatımı

Küresel görüntüleme işletmesi olarak gençlerin becerilerini geliştirmelerine yardım ederek, görüntüleme tutkularını ateşleyerek ve görsel hikaye anlatımının gücüyle onlara ilham vererek yeni nesli güçlendirme sorumluluğuna sahibiz.


Onlara hikayelerini dünyayla paylaşmaları ve hem kendilerine hem de topluluklarındaki diğer kişilere yeni fırsatlar yaratmaları için ihtiyaç duydukları beceriler, araçlar ve platformlar sunuyoruz.

En yeni hikayeler

Gençleri güçlendirme

Görüntüler son derece güçlü olabilir. Kitlelerle bağ kurmanıza ve insanları dünyanıza almanıza olanak tanır. Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Gelişim Hedefleri (SDG'ler) hakkında konuşmak için gençlere görsel bir söz hakkı tanıyan Gençlik Programı ve Afrika'daki genç yetişkinlerin becerilerini geliştirerek profesyonel fotoğrafçılık ve baskı sektörü alanlarında iş kurulmasını destekleyen Miraisha hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki videoları izleyin.

young-people-programme

Imaging for Good Galerisi

Canon'un uluslararası atölyeleri aracılığıyla ortaya çıkan güçlü fotoğrafların bazılarına göz atın.

Fotoğrafları görüntüleyin

Etkinlik TakvimiCanon etkinlikleri, hayatlarını ve topluluklarını iyileştirmeye yardımcı olabilecek hikayeleri oluşturan ve paylaşan, dünyanın dört bir yanındaki insanları güçlendirir.

Geleceğin foto muhabirlerini yetiştirmek ve onlara ilham vermek için önemli hikayeler ile bu hikayeleri anlatan kişilerin bir araya geldiği ve kutlandığı, dünyanın öncü foto muhabirliği programlarıyla ortalık başlattık.

canon-pro-visa

Visa pour l'image

Canon, 30 yılı aşkın süredir dünyanın öncü foto muhabirlik festivallerinden biri olan Visa pour l'image'ı destekliyor. Karmaşa ve doğadan, insan ve çevreye kadar her konuyu ele alan hikayeler anlatmalarına yardımcı olmak için Avrupa çapındaki medya öğrencilerine bir haftalık eğitim kursları veriyoruz.

Okumaya devam edin

opening-world-press-photo

World Press Photo

Canon, 26 yıldır World Press Photo'ya destek veriyor. Bunun 25 yılında ise yetenekli görsel hikaye anlatıcılarını keşfetmek için Joop Swart Masterclass'a sponsorluk yaptık. Değişime katkıda bulunmak üzere en güçlü hikayeleri anlatanlara bir yıllık elçilik vermek için de fırsatlar sunuyoruz.

Okumaya devam edin