EOS 800D

Canon EOS 800D

Kullanımı kolay şık bir DSLR ile fotoğraflarınızın kalitesini artırın.

Yeni modele göz atın

Karmaşık olmayan, yeni nesil DSLR teknolojisi

Muhteşem kaliteye sahip fotoğrafçılığı hiç olmadığı kadar kolaylaştıran EOS 800D ile hayatınızdaki önemli anların harika fotoğraf ve filmlerini çekebilirsiniz. Ayrıca, DSLR'lerde bulunan parlak vizör sayesinde dünyayı gerçekte olduğu gibi görebilirsiniz.

Tüm teknik özelliklere bakın

EOS 800D

Fotoğraflarınızın hak ettiği kalite

APS-C boyutlu, yeni nesil 24,2 megapiksel sensör, zorlu koşullarda bile muhteşem ayrıntılar yakalar.

Spontane olun. Yaratıcı olun

EOS 800D'nin kullanımı, saniyede 6 kare hızında sürekli çekim ve dünyayı gerçek zamanlı olarak gösteren parlak optik vizör ile son derece hızlıdır. Fotoğraf makinesinin çok açılı ekranında resimlerinizin kompozisyonunu oluştururken dünyanın en hızlı Canlı Kontrol AF sistemi* 0,03 saniye kadar düşük bir değerde odaklama yaparak olağanüstü netlikte sonuçlar sunar.

Son derece hızlı

Hassas performans ve saniyede 6 fps sürekli çekim sayesinde anlık hareketleri yakalayabilirsiniz.

Perspektifinizi genişletin

Sahne kompozisyonu oluşturmak için EOS 800D'nin Değişken Açılı dokunmatik ekranını kullanarak aşağıdan veya yukarıdan fotoğraf ve film çekimi yapın. Tek bir dokunuşla odaklayın ve çekin.

EOS 800D
EOS 800D

Film çekimi artık çok kolay

Keskin bir şekilde odaklanmış hareketli nesnelere ve sabit görüntülere sahip Full HD filmler internette ve evinizdeki TV'de mükemmel görünür.

Videoyu İzleyin

Kablosuz basit paylaşım ve kontrol

Görüntüleri paylaşmak ve fotoğraf makinesini uzaktan kontrol etmek için uyumlu akıllı telefonunuza veya tabletinize hızlıca bağlayın.

EOS 800D

Yaratıcılığınızı kullanarak deneysel çekimler yapın

Rehberli kullanıcı arabirimi fotoğraf makinesi ayarlarının nasıl çalıştığını öğretir ve aynı anda muhteşem fotoğraflar çekmenizi sağlar.

EOS 800D

EOS sistemine hoş geldiniz

EOS 800D, dünyanın dört bir yanındaki fotoğrafçılar tarafından güvenilen fotoğraf makinesi, lens ve aksesuar sisteminin bir parçasıdır.

Şimdi Keşfedin

EOS 800D

Canon Fotoğraf Rehberi uygulaması

Hikayelerini görsel olarak anlatan herkes için ideal olan Fotoğraf Rehberi uygulamamız sayesinde hikayelerinize tam anlamıyla hayat verebilmek için özelleştirilmiş, uzman bilgi ve içeriklerine en çok ihtiyacınız olduğu anlarda erişebilirsiniz.

Daha fazlasını keşfedin

Canon Photo Companion app

Teknik Özellikler

EOS 800D

24,2 MP

APS-C Sensör

EOS 800D

45

Çapraz tip AF noktası

EOS 800D

Dual Pixel

Dual Pixel CMOS AF

EOS 800D

Wi-Fi

Wi-Fi, NFC ve Bluetooth®

EOS 800D

Vizör

Optik vizör

EOS 800D

Full HD

60p Full HD video

EOS 800D

6 FPS

6 fps sürekli çekim

EOS 800D

Değişken Açılı

Değişken açılı dokunmatik ekran

Tüm teknik özelliklere bakın.

EOS 800D
EOS 800D

Kutunun içeriği

EOS 800D Gövdesi

Eyecup Ef

Fotoğraf Makinesi Kapağı R-F-3

Geniş Askı EW-400D

Pil Paketi LP-E17

Pil Şarj Cihazı LC-E17E

AC Güç Kablosu (Eur)

Kullanıcı Kılavuzu Seti

Önerilen Lensler

Uyumlu Aksesuarlar

İlgili Ürünler

*Canon araştırmalarına göre 14 Şubat 2017'den itibaren görüntü düzleminde faz farklılığı algılama AF özellikli APS-C boyutlu sensörlere sahip değiştirilebilir lensli dijital fotoğraf makineleri arasında.

CIPA uyumlu yönergeler ve EF-S18-55mm F4-5.6 IS STM lens takılı şekilde merkez noktası seçiliyken 1 noktalı AF, tek çekim AF, deklanşör ile çekilmiş görüntülü Canlı Kontrol kullanılarak lens 55 mm'ye ayarlıyken dahili ölçüm yöntemi kullanılarak ölçülmüştür. Manuel modlar kullanımda; EV12 (oda sıcaklığında ISO 100).

**Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir. Bluetooth 4.0 (veya üzeri) sürümüne sahip akıllı cihaz gerektirir. Ayrıca kullanılan akıllı cihazdaki işletim sistemi iOS 8.4 (veya üzeri) ya da Android 5.0 (veya üzeri) olmalıdır