Full Frame DSLR Camera

Tam Kare DSLR ve Aynasız

Muhteşem görüntü kalitesi ile olağanüstü performansı bir araya getirir.

Tam kare fotoğraf makineleriyle her rengi ve ayrıntıyı yakalayın

Canon'un Tam Kare fotoğraf makineleri; vurgulardaki ve gölgelerdeki ayrıntıları koruyan geniş dinamik aralık, çekim sırasında doğrudan elde edebileceğiniz düşük kumlanmaya sahip görüntüler ve olağanüstü portreler için sığ alan derinliği sunar. Her çekimde profesyonel sonuçlar sunması için tasarlanmıştır.

Capture every colour and detail with Full-Frame cameras

Mükemmel Canon fotoğraf makinenizi bulmanıza yardımcı olalım

Fotoğraf makinesi bulma aracımız fotoğraf makinesi modellerimiz konusunda rehberlik sağlar ve sizin için ideal modeli bulmanıza yardımcı olur.

Seçmeme yardım et

Tam kare aynasız fotoğraf makineleriyle yaratıcılığınızı daha ileriye taşıyın

Canon’un Tam Kare Aynasız fotoğraf makineleri, yeni nesil optik ve hızlı odaklama teknolojisiyle öne çıkar. Düşük ışıkta bile yüksek görüntü kalitesine sahip Tam Kare lensin avantajlarını sunar.

Tam Kare DSLR Fotoğraf Makinelerimiz

Tam Kare DSLR serimizi keşfedin ve benzersiz özelliklerini ve avantajlarını tanıyın.

EOS 5D Mark IV

EOS 5D Mark IV

Kaliteden ödün vermeyen çok yönlü profesyonel performans.

Daha fazla bilgi edinin

Tam Kare DSLR

Neden Canon'un Tam Kare özelliği?

Geleceği Yakalayın

EOS R Sistemi, daha çok yaratıcı olanak ve her anı yakalamak için daha fazla dinamik yöntem sunan öncü bir lens yuvası etrafında geliştirilmiştir. Sistem, fotoğrafçılık ve film yapımcılığının sınırlarını yeniden tanımlar.

Daha fazla bilgi edinin

EOS R system shot in front of an orange wall

Tüm detayları yakalayın

Canon Tam Kare CMOS sensörleri, vurgulardaki veya gölgelerdeki detay kaybını en aza indiren geniş dinamik aralık özelliği sayesinde zengin görünüme ve hissiyata sahip görüntüler yakalamanıza imkan tanır. Geniş pozlama toleransı sayesinde de üretim sonrası süreçte dosyalarınızla daha fazla oynama olanağına sahip olursunuz.

Capture all the details

Minimum kumlanma ile karanlık koşullarda çekim yapın

Canon Tam Kare özellikli fotoğraf makinesinin mümkün olabildiğince fazla ışık yakalayan büyük sensörleri ve çekimdeki bozulmaları azaltan DIGIC işlemcileri sayesinde düşük kumlanmaya ve yüksek netliğe sahip görüntüler elde etmek çocuk oyuncağı.

Shoot in dark conditions with minimal noise

Baş döndürücü portreler çekin

Canon'un tam kare fotoğraf makinesi serisi, daha küçük sensörlere sahip fotoğraf makinelerine kıyasla çok daha sığ bir alan derinliği sağlar. Bu sayede portre çekimleri sırasında güzel şekilde biçimlendirilmiş profesyonel görünümlü fotoğraflar elde etmek için yumuşak bir arka plan önündeki oldukça keskin bir nesneyi izole edebilirsiniz.

Produce stunning portraits

Tüm Lensler

Canon lensler, yüksek renk ve kontrast değerlerine sahip son derece keskin, net ve güzel görüntüler sunma konusunda dünyaca ünlüdür. İnce işçilik ve en yeni optik teknolojilerini aynı potada eriterek olağanüstü kalitede fotoğraflar ve filmler ortaya çıkarır.

Daha fazlasını keşfedin

Canon lens koleksiyonu

Size en uygun sistemi bulun

30 yılı aşkın süredir efsanevi EOS sistemi, fotoğrafçılara ve film yapımcılarına gelişmiş teknoloji sunuyor. Fotoğraf makinesi ve lens serimizle daha fazla yaratıcılığa giden yol hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Daha fazla bilgi edinin

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R ve EOS M50

Profesyonellerin ellerinde

EOS R, pek çok profesyonel fotoğrafçı ve film yapımcısı tarafından anında beğenildi. Bu fotoğraf makinesinin tüm özelliklerini sınayarak asla mümkün olmadığını düşündükleri görüntüleri ve filmleri nasıl elde ettiklerini keşfedin.

Tüm makaleleri görüntüleyin

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Canon Professional Services

Members get access to CPS Priority Support, both locally and at major events; a priority Fast Track repair service; and — depending on your level of membership — free back-up equipment loans plus return shipping and discounts on maintenance. They can also enjoy exclusive members’ offers.

Join

Learn more

Canon Professional Services