PROFESYONEL VİDEO ÇÖZÜMLERİ

Yayın

Yayın kalitesinde öncü ürün serimiz, tüm dünyanın izlediği anlarda mükemmel performans sunar.

Tüm dünya sizi izlerken

Canon'un sunduğu avantajları keşfedin. Son teknoloji ürünü lens, fotoğraf makinesi ve monitörlerimiz, elektronik ve optik tasarımdaki mirasımızla tasarlanıp üretilir. İster taç çizgisinden spor etkinliklerini ister diğer habercilerle birlikte son dakika haberlerini çekiyor olun, yayınlarda olağanüstü görüntü kalitesine sahip olacaksınız.

 • Spor

  Spor etkinliklerinde çekim yaparken ayrıntı olmazsa olmazdır. Tartışmaları, oyunun gidişatını değiştiren anları ve hatta dünya rekorlarını yakalayın.

 • Canlı Etkinlikler

  Profesyonel video ürünlerimiz, müzik festivallerinden opera ve tiyatrolara kadar tüm canlı etkinliklerde atmosferi ve duyguyu yakalamanıza yardımcı olur.

 • Stüdyo Prodüksiyonu

  Ekipmanlarımız, dikkatlice kontrol edilen stüdyo ortamlarına kolayca uyum sağlayarak prodüksiyonlarınızın görüntü kalitesini ve yaratıcılık düzeyini artırır.

 • Haber Toplama

  Yüksek tempolu elektronik haber toplama dünyasında güvenilirlik çok önemlidir. Bu nedenle, yayın ürünlerimiz çok yönlülük ve kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanmıştır.

 • Gazetecilik

  Haber ve belgesel çekimlerinde aksiyona odaklanabilmeniz için profesyonel fotoğraf makinesi ve lenslerimizin sezgisel ve kullanımı kolay olduğunu göreceksiniz.


İlgili makaleler

 • MAKALE

  En iyi Canon video kameralar: Temel kılavuzunuz

  Canlı yayın, haber yayıncılığı ve kurumsal ihtiyaçlarınız için en iyi profesyonel Canon video kamera hangisidir?

 • ARTICLE

  Filming Italian news on the CN-E70-200mm T4.4 L IS

  How the Canon Compact Cine Servo lens brought challenging walking interviews to the screen with flair.

 • ARTICLE

  Filming Nigella on Canon Cine Primes

  On celebrity chef Nigella Lawson's TV shows, the images are as rich as the food. DoP Robin Fox shares his shooting secrets.

 • ARTICLE

  Filming and grading for HDR video

  Filming for HDR delivery? Experts reveal which Canon cameras are best for HDR video, why good exposure is key, and how to plan an HDR workflow.

 • ARTICLE

  What a video camera brings to journalism

  Journalist and cinematographer Elisa Iannacone on what she looks for in a camera and her shooting experiences with the EOS C70 and XA55.

 • KIT

  Choosing the right 4K monitor

  If you work in video and post-production then you need a high-quality reference monitor. Find out about Canon's exciting and feature-packed range.


 • Canon Camera

  LENSLER

  Yayın Lensleri

  Üst düzey yayıncılık ve rakipsiz performans için birinci sınıf 4K optik kalitesine sahip lensler.

  Canon Camera

  VİDEO KAMERALAR

  Profesyonel Video Kameralar

  Olağanüstü performans, kolay kullanım.

  CANON CR-N700

  UZAKTAN PTZ

  PTZ Kameralar

  Çeşitli prodüksiyon ve uygulamalara uyacak şekilde tasarlanan ve olağanüstü görüntü kalitesi sunan 4K uzaktan kaydırma, eğme ve zoom yapma (PTZ) özellikli kamera serisi.

  Canon Camera

  VİDEO KAMERALAR

  Cinema EOS Fotoğraf Makineleri

  Eşsiz görüntü kalitesi, sınırsız yaratıcı kontrol.

  Canon Camera

  LENSLER

  Cinema EOS Lensler

  Canon'un Sinema lensleri; benzersiz optik performans, üstün yapı ve film prodüksiyonu gereksinimlerini karşılayan özellikler sunmak üzere geliştirilmiştir.

  broadcast

  REFERANS EKRANLAR

  Profesyonel Ekranlar

  Yayın ve Film Prodüksiyonu için Geniş Renk Gamı ve Yüksek Dinamik Aralığa sahip Canon 4K Profesyonel Referans ekranları.

  Hemen kaydolarak avantaj sağlayın

  Diğer profesyonellerin sunduğu ipuçlarını, sektör haberlerini, etkinlik davetlerini ve ürün yazılımı güncellemelerini almak için kaydolun.