Canon EOS R5

Canon EOS R5

Profesyonel aynasız modeller yeniden tanımlandı

Yepyeni bir model şimdi sizi bekliyor

Canon Inc. EOS R5'un geliştirildiğini duyurdu. Fotoğrafçılara ve film yapımcılarına çığır açan yeni özellikler sunan, alanında lider profesyonel tam kare aynasız fotoğraf makinesi.

EOS R Sistemine kaydolun

EOS R5 ve yeni RF lenslerle ilgili en son güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

Hemen Kaydolun

Görüntü kalitesinde yeni bir çağ

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflarda yeni standartlar ve bu standartlarla uyumlu olağanüstü 8K video kalitesi. EOS R5, çarpıcı 20 fps elektronik deklanşör veya 12 fps mekanik deklanşör ile fotoğraf ve filmlerin görüntü kalitesini tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Olağanüstü performans sunacak şekilde geliştirilen EOS R5, zengin özelliklere ve incelikli bir tasarıma sahiptir.

A new era in image quality

Film yapımcılığı

En iyi çalışmalarınızı çarpıcı 8K videolara adayın ve yaratıcı çekimler için heyecan verici yeni olanakların tadını çıkarın. 4:2:2 10 bit Canon Log veya 4:2:2 10 bit HDR PQ modunda 29,97 fps'de tam sensör genişlikli 8K dahili RAW kayıt; 119,88 fps'de* ise 4K kayıt sunan EOS R5, film yapımcılığına bakış açınızı tamamen genişletmenize ve hikayenizi anlatmanın yeni dinamik yollarını keşfetmenize olanak tanır.

*Harici kayıt yalnızca 4K 59,94 fps'ye kadar gerçekleştirilebilir

Be the filmmaker

Nominal değerinden çok daha fazlası

Artık her şeye odaklanabilirsiniz. Gelişmiş hayvan takipli otomatik odaklama özelliği ile EOS R5, öznenin gövdesini, yüzünü veya gözlerini algılayarak köpekleri, kedileri ve kuşları tanıyabilir.

More than face value

Görüntü sabitlemede yeni standartlar

Bir Canon fotoğraf makinesinde ilk kez, titremeyen ve son derece net görüntüler ve videolar ele etmek için Optik ve Dahili Görüntü Sabitleme özelliklerini bir araya getirmek amacıyla Canon RF lenslerle uyum içinde çalışan 5 eksenli Dahili sensör hareketi Görüntü Sabitleme özelliği sunuluyor.

New standards in stability

Bulut bağlantılı ve çok daha fazlası

Canon'un yepyeni image.canon hizmetine bağlanabilen dahili Wi-Fi sayesinde hareket halindeyken fotoğraf ve video çekin ve bunları aktarın. Otomatik Görüntü Aktarımı ile uyumlu olan EOS R5, hareket halindeyken çekim ve düzenleme yapmanızı ya da içeriği otomatik olarak ev bilgisayarınıza indirmenizi sağlar.

Cloud connected. And then some

Çok yönlü ve uyarlanabilir

Her şeyden önemli performans için görünenin ardına bakın. CFexpress ve SD UHS-II kart yuvalarının güçlü birleşimi sayesinde daha uzun süre çekim yapabilirsiniz. Mükemmel kalite ve uyarlanabilirlik özellikleri sunan etkileyici RF yuvası ile olağanüstü EOS R ailesinin bir parçası olan EOS R5, ayrıca sorunsuz entegrasyona yönelik RF-EF adaptör seçenekleri sayesinde Canon'un inanılmaz EF lens serisiyle de uyumludur.

Versatile and adaptable

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Canon Profesyonel Hizmetleri

Üyeler, hem yerel hem de büyük etkinliklerde bünyesinde öncelikli onarım ve üyelik seviyesine göre değişen ücretsiz ödünç yedek ekipman hizmetini barındıran CPS desteği almaya hak kazanırlar.

Katılın

Daha fazla bilgi alın

Canon Professional Services