Canon EOS R5

Canon EOS R5

Profesyonel aynasız modeller yeniden tanımlandı

Yepyeni bir model şimdi sizi bekliyor

Canon Inc. EOS R5'un geliştirildiğini duyurdu. Fotoğrafçılara ve film yapımcılarına çığır açan yeni özellikler sunan, alanında lider profesyonel tam kare aynasız fotoğraf makinesi.

EOS R Sistemine kaydolun

EOS R5 ve yeni RF lenslerle ilgili en son güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

Hemen Kaydolun

Görüntü kalitesinde yeni bir çağ

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflarda yeni standartlar ve bu standartlarla uyumlu olağanüstü 8K video kalitesi. EOS R5, çarpıcı 20 fps elektronik deklanşör veya 12 fps mekanik deklanşör ile fotoğraf ve filmlerin görüntü kalitesini tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Olağanüstü performans sunacak şekilde geliştirilen EOS R5, zengin özelliklere ve incelikli bir tasarıma sahiptir.

A new era in image quality

Film yapımcılığı

En iyi çalışmalarınızı çarpıcı 8K videolara adayın ve yaratıcı çekimler için heyecan verici yeni olanakların tadını çıkarın. Böyle yüksek bir çözünürlükte EOS R5, film yapımcılığı dünyasını tamamen genişletmenize ve hikayenizi anlatmanın yeni dinamik yollarını keşfetmenize olanak tanır.

Be the filmmaker

Görüntü sabitlemede yeni standartlar

Bir Canon fotoğraf makinesinde ilk kez, titremeyen son derece net görüntüler ve filmler sunmak için IS özelliğinden yararlanan Canon RF lensleriyle uyumlu şekilde çalışan Dahili Görüntü Sabitleme özelliği sunuluyor. Her zaman en pürüzsüz ve en net sonucu elde edeceğinizi bilerek tripod kullanmadan çekim yapın.

New standards in stability

Bulut bağlantılı ve çok daha fazlası

Canon'un yepyeni image.canon hizmetine bağlanabilen dahili Wi-Fi sayesinde hareket halindeyken fotoğraf ve video çekin ve bunları aktarın. Otomatik Görüntü Aktarımı ile uyumlu olan EOS R5, hareket halindeyken çekim ve düzenleme yapmanızı ya da içeriği otomatik olarak ev bilgisayarınıza indirmenizi sağlar.

Cloud connected. And then some

Çok yönlü ve uyarlanabilir

Her şeyden önemli performans için görünenin ardına bakın. Çift Kart Yuvası çok daha uzun çekim süresi sağlar. Mükemmel kalite ve uyarlanabilirlik özellikleri sunan etkileyici RF yuvası ile olağanüstü EOS R ailesinin bir parçası olan EOS R5 ayrıca sorunsuz entegrasyona yönelik RF-EF adaptör seçenekleri sayesinde Canon'un inanılmaz EF lens serisiyle de uyumludur.

Versatile and adaptable

Kaydolmak ve Canon'un çığır açan yeni tam kare aynasız fotoğraf makinesi hakkında daha fazla bilgi almak için mavi düğmeye tıklayın.

Şimdi kaydolun

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Ürününüzü kaydettirin

Bize kendinizden bahsedin ve Canon'un ilham, haber, önerilerle dolu You Connect bültenine kaydolun.

Canon Profesyonel Hizmetleri

Üyeler, hem yerel hem de büyük etkinliklerde bünyesinde öncelikli onarım ve üyelik seviyesine göre değişen ücretsiz ödünç yedek ekipman hizmetini barındıran CPS desteği almaya hak kazanırlar.

Katılın

Daha fazla bilgi alın

Canon Professional Services