UZAKTAN YAYIN ÇÖZÜMLERİ

Canon PTZ Kameralar ve Uzaktan Ağ Kameraları

Olağanüstü görüntü kalitesi ve hassas kontrol sunmanın yanı sıra çeşitli prodüksiyonlara ve uygulamalara uyacak şekilde tasarlanan 4K uzaktan kaydırma, eğme ve zoom yapma (PTZ) özellikli kamera serisi.
Canon CR-N500 PTZ Kamera

Prodüksiyon ve Akış

Benzersiz netlik ile mesafeleri aşın

Karşınızda en yeni nesil Canon uzaktan PTZ kameralar ve denetleyiciler. Canon'un çözümü tüm durumlar için uzaktan 4K prodüksiyon paketiyle iç ve dış mekan uygulamalarında olağanüstü görüntü kalitesinin yanı sıra yumuşak kaydırma ve eğme işlevi sunar. Donanım denetleyicimiz ve ücretsiz yazılım denetleyicimiz ise uzaktan kontrol etme ve ayarlama olanağı sağlar. Canon ayrıca prodüksiyonunuza ek bir otomatik unsur kazandırabilecek Otomatik Takip* gibi en yeni uygulamaları da destekler.

*Seçili modellerde mevcuttur. Ücretli lisans gereklidir.

Çok çeşitli durumlarda yüksek kaliteli görüntüler yakalayarak Canon'un Optik mirasını keşfedin.

Canon PTZ serisindeki tüm modeller

 • PTZ Kameralar

  CR-N700

  12G-SDI bağlantısının yanı sıra akıllı Otomatik Takip seçeneğiyle sınıfında lider otomatik odaklama özelliklerine sahip olağanüstü bir 4K60P profesyonel PTZ kamera.
 • PTZ Kameralar

  CR-X300

  4K çözünürlük ve 20x Optik Zoom'un yanı sıra pek çok uygulamaya yönelik kontrol ve IP akışı sunan kompakt IP65 sınıfı PTZ kamera.
 • PTZ Kameralar

  CR-X500

  Sağlam ve hava koşullarına dayanıklı bir muhafazanın yanı sıra 4K UHD çözünürlük, 15x optik zum, 12G-SDI ve Dual Pixel CMOS AF ile CR-X500, uzaktan kontrol edilen prodüksiyonlar ve izleme için ideal PTZ kameradır.
 • PTZ Kameralar

  CR-N500

  Akıllı Otomatik Takip* seçeneğiyle birlikte 15x optik zoom, 4K UHD çekim ve Dual Pixel Otomatik Odaklama özellikleriyle CR-N500, hassas kontrol ve sorunsuz IP akışı sunar ve olağanüstü sonuçlar elde etmenizi sağlar.
 • PTZ Kameralar

  CR-N300

  4K UHD çözünürlük, 20x optik zoom, akıllı Otomatik Takip seçeneğiyle birlikte Hibrit Otomatik Odaklama, çok sayıda IP akışı ve kontrol protokolü ile donatılmıştır, böylece kitlenizle yeni yollarla etkileşim kurabilirsiniz.
 • PTZ Kameralar

  CR-N100

  Geliştirilmiş otomatik odaklama, 20x optik zoom ve akıllı Otomatik Takip seçeneğine sahip çoklu IP protokolleri özellikleri olan çevik 4K PTZ kamera.
 • Her senaryoya ayak uydurabilen bir çözüm

  Canon PTZ çözümlerinin mükemmel görüntüleme teknolojimiz sayesinde çeşitli uygulamalarda nasıl kullanılabileceğini keşfedin.

 • Yayın ve TV Stüdyoları

 • Canlı Etkinlikler ve Müzik Performansları

 • Kurumsal Etkinlikler ve Sunumlar

 • Yüksek Öğrenim

 • İbadethaneler

 • Dış Mekan Yayını ve Spor Yayını

 • Temel aksesuarlar

  Sorunsuz uzaktan kullanım için donanım denetleyicimizi ve ücretsiz yazılım denetleyicimizi kullanarak Canon PTZ kameranızı uzaktan veya yerinde kontrol edin.

  CR-S700R

  Öne Çıkan Ürün

  Canon Robotik Kamera Sistemi CR-S700R

  Değiştirilebilir lensli kameralarla uyumlu olan, fotoğraf çekimine yönelik profesyonel kaydırma, eğme ve zum yapma uzaktan kontrol çözümü.

  Çözüm

  Canon'un PTZ Ağ serisini inceleyin

  Canon'un ağ kameraları serisi, denetimin oldukça önemli olduğu alanlarda benzersiz çözümler sunar. Kompakt ve aynı zamanda performans konusunda iddialı bu kameralar, güvenlik riskinin arttığı düşük ışıklı alanlarda bile olağanüstü görüntü kalitesi sağlar.

  Kolay kurulum ve geniş görüş alanı

  Canon'un PTZ denetleme kamerası serisi; trafik yönetimi, şehir denetimi ve alışveriş merkezi gibi uygulamalar için idealdir.

  vb-m50b
  Canon Camera

  Canon Profesyonel Videoyu keşfedin ve video ile neler yapabileceğinizi yeniden düşünün

  İster etkileyici bağımsız belgeseller ister sürükleyici kapalı dekor drama dizisi veya ödüllü sinema filmleri çekiyor olun, yaratıcılığınızı yeni seviyelere taşıyabilecek bir Canon Profesyonel Video ürünü bulunuyor.

  Hemen Kaydolun

  İlham alın, hemen kaydolun

  Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.