Canon Camera

GELİŞTİRME DUYURUSU

Üst düzey takip hızı.

Üst düzey performans.

Hızı daha önce mümkün olmayan bir şekilde yakalayın. Profesyonel spor fotoğrafçılığı ve film çekiminde çığır açacak yeni yüksek performanslı, yüksek hızlı aynasız fotoğraf makinesi EOS R3 çok yakında kullanıma sunulacak.

Yeni yüksek performanslı, yüksek hızlı aynasız profesyonel fotoğraf makinesi.

Daha önce gerçek olabileceğine ihtimal vermediğiniz bir şekilde, en hızlı hareketleri yakalamak için tasarlanmış bir fotoğraf makinesi. Yüksek hızda hareket eden nesneleri yakalamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ultra hızlı tepki kabiliyeti, yüksek hassasiyet, güvenilirlik ve dayanıklılık ile profesyonel spor fotoğrafçılığı kullanıcılarının taleplerini karşılamak için geliştirilmiştir.

Şimdi kaydolun

EOS R3 ile ilgili en son güncellemelerden ilk siz haberdar olun ve diğer haberleri anında öğrenmek için iletişimde kalın.
EOS R3

Olağanüstü hız

EOS R3 çok yakında kullanıcısıyla buluşacak. Canon tarafından geliştirilmiş tamamen yeni bir istiflenmiş BSI CMOS sensöre ve DIGIC X görüntü işlemcisinin gücüne sahip ilk EOS fotoğraf makinesi. Yüksek hızlı fotoğrafçılık ve film çekiminde yepyeni bir boyut hayal edin. Elektronik deklanşör kullanırken AF/AE takibi ve minimum düzeyde görüntü bozulması ile 30 kare/sn hızda çekim yapın.

EOS R3

Hareket konusunda uzman

EOS R3'ün odaklama özelliği yepyeni bir seviyeye çıktı ve artık daha hızlı hareketleri doğru bir şekilde takip edip odaklayabiliyor. Yeni nesil Dual Pixel CMOS AF, tam 30 kare/sn'ye varan hızda konuları güvenilir bir şekilde takip edebilir. Canon, EOS R3'te AF takibi özelliğine yeni bir konu eklemekten heyecan duyar.

EOS R3

Ultra hızlı tepki kabiliyeti

Yeni nesil fotoğrafçıları Canon'un olağanüstü düzeyde çığır açan Göz Kontrollü AF sistemi ile tanıştırıyoruz. Bu AF kontrol sistemi, 21. yüzyıla uyum sağlaması için baştan sonra özel olarak geliştirildi. EOS R3'ün vizörünü kullanarak gözünüzle AF noktasını seçip hareket ettirebilmeyi hayal edin. Canon'un Göz Kontrollü AF sistemi, AF üzerinden benzersiz kontrol sunar. EOS R3'ün EOS-1D serisinden ilham alan gövdesi, en zorlu profesyonel durumlarda ultra sezgisel kontrol sunar.

EOS R3

Profesyoneller için geliştirildi

EOS-1D serisi ile aynı düzeyde toz ve su geçirmezlik performansına sahip EOS R3, profesyonel fotoğrafçıların düzenli olarak karşı karşıya geldiği zorlu hava koşullarına dayanması için hava koşullarına karşı profesyonel seviyede dirence sahiptir. Dahası, EOS-1D serisi kullanıcılarının severek ve güvenle kullandığı entegre tutma yerine sahiptir.

EOS R3

Gelişmiş bağlantı

EOS R3, yeni duyurulan Mobil Dosya Aktarımı akıllı telefon uygulaması ile tamamen uyumludur ve bu sayede hareket halindeyken görüntüleri aktarmak için yeni bir yol sunar.

EOS R3

Yeni nesil sistem

EOS R3'teki RF yuvasını kullanmak; benzersiz optik mükemmeliyet ve eşsiz AF performansı gibi daha önce mümkün olmayan olanaklar sunar.

Şimdi kaydolun

EOS R3 ile ilgili en son güncellemelerden ilk siz haberdar olun ve diğer haberleri anında öğrenmek için iletişimde kalın.

Canon'dan yeni RF lensler

EOS R3 ve tüm EOS R fotoğraf makineleriyle kusursuz bir şekilde çalışmak için tasarlanmış, R Sistemine yönelik bu yeni lensleri keşfederek fotoğrafçılık ve film çekimi becerilerinizi daha önce mümkün olmayan seviyelere çıkarın.

Daha fazlasını keşfedin

Canon EOS R Sistemi; geniş sensörler ve görüntü işleme gücünün tüm avantajlarından ve üst düzey optik teknolojiden yararlanarak olağanüstü kaliteye sahip eksiksiz bir tam kare RF lens serisi sunar.