Canon Camera

GELİŞTİRME DUYURUSU

Üst düzey takip hızı.

Üst düzey performans.

İmkansız olduğunu düşündüğünüz yöntemler sayesinde bu fotoğraf makinesiyle uçup giden anları zamanında yakalayın. Karşınızda EOS R3. Yeni yüksek performanslı, yüksek hızlı aynasız fotoğraf makinemiz spor, vahşi yaşam, basın fotoğrafçıları ve yaratıcı film yapımcıları için yeni bir çağı başlatıyor. Çok yakında.

Profesyoneller için üretilen aynasız fotoğraf makinesinden benzersiz hız ve performans.

En hızlı hareketleri yakalamak için tasarlanmış bir fotoğraf makinesi. Ultra hızlı tepki kabiliyeti, yüksek hassasiyet, güvenilirlik ve dayanıklılık ile yüksek hızda hareket eden nesneleri yakalamak için özel olarak tasarlandı ve profesyonel fotoğrafçıların standartlarını tam olarak karşılayacak şekilde üretildi.

Şimdi kaydolun

EOS R3 ile ilgili en son güncellemelerden ilk siz haberdar olun ve diğer haberleri anında öğrenmek için iletişimde kalın.
EOS R3

30 kare/sn ile inanılmaz hız.

EOS R3'ün kalbinde, birinci sınıf DIGIC X görüntü işlemcimizle uyumlu şekilde çalışan yepyeni arkadan aydınlatmalı istiflenmiş sensör bulunuyor. İkisi birlikte üstün kaliteli RAW dosyaların AF/AE takibi ile 30 kare/sn hızda yakalanmasını sağlıyor.

Ayrıca fotoğraf makinesinin yeni sensörünün nefes kesici hızı, elektronik deklanşörün kabiliyetlerini yeniden tanımlıyor. Flaş senkronizasyonu, harici Speedlite kullanımıyla mümkündür. Hızlı hareket eden konuların bozulması tamamen ortadan kaldırılır.

xyz

Hareket konusunda uzman.

EOS R3'ün kadrajdaki hareketli nesneleri takip etme ve net odaklama becerisi benzersizdir. 30 kare/sn hızda RAW çekim yaparken dahi yeni nesil Dual Pixel CMOS AF, konuları güvenli şekilde takip eder.

Nesne izleme kabiliyetini yepyeni bir düzeye çıkardık. EOS R5 ve EOS R6 fotoğraf makinelerimizde bulunan insan ve hayvan (kuş dahil) AF takip modlarının yanı sıra EOS R3, yarış arabalarını ve motosikletleri de takip eder. Bu yönüyle motor sporu çekimleri için mükemmeldir.

Koşullar zorlaştığında fotoğraf makinesi, -7 EV1 veya daha düşük ışık seviyelerinde, oldukça karanlık şartlarda odaklama sağlar.

EOS R3

Görün. Tepki Gösterin. Yanıt Verin.

O kadar gelişmiş bir fotoğraf makinesi ki aklınızı okuduğunu sanacaksınız. Benzersiz Göz Kontrollü otomatik odaklama teknolojimiz sayesinde EOS R3, nereye bakıyorsanız oraya odaklanır. Bu emsalsiz AF kontrolü, fotoğraf makinesinin sizin kadar hızlı şekilde tepki vermesine imkan tanıyarak sürekli değişen sahnelere hemen yanıt vermesini sağlar.

Çığır açan Görüntü Sabitleyici (IS) teknolojimiz sayesinde düşük ışık koşullarında EOS R3, fotoğraf makinesinin titremesine2 karşı sekiz stop'a kadar koruma sağlar. Fotoğraf makinesinin kendi sensör kaydırmalı IS özelliği pek çok RF yuvalı lense ekli olan optik IS ile birlikte çalışır. Sonuç olarak çok loş ışıkta elde veya hareketi kasıtlı şekilde bulanıklaştırmak için yüksek enstantane hızları kullanarak çekim yapmanıza imkan tanır.

EOS R3 Arkadan görünümü

Video için üretildi.

EOS R3, fotoğraf çekiminin yanı sıra sinematik video çekimini de başarıyla yapar. Film yapımcılarını yeni bir yaratıcılık seviyesine taşıyacak özelliklere sahip fotoğraf makinesi, CFexpress kartında dahili olarak yüksek hızda örneklenen 4K veya RAW videolar çekebilir. Canon Log 3, daha geniş dinamik aralık ve renk tonlaması olanakları sunar.

En önemlisi de fotoğrafçılara sunulan nesne tanıma özelliğinin, videografikerlere de sağlanmasıdır. Bu sayede, kadrajdaki hareketli nesneleri takip edebilir ve çalışırken dahi net bir odaklama elde edebilirsiniz

RF 600mm F4 L IS USM lens ile EOS R3 yandan görünümü

Profesyoneller için geliştirildi.

EOS R3, günlük profesyonel kullanımda karşılaşılan zorluklarının üstesinden gelecek şekilde tasarlanmıştır. Dayanıklı, magnezyum alaşımlı gövde, efsanevi EOS-1D serisi fotoğraf makinelerimizle aynı derecede dayanıklıdır. Böylece zorlu koşullarda toz ve suya karşı koyabilir. Çift kart yuvası, görüntü dosyalarının SD veya CFexpress medyalarına yazılmasına imkan tanır.

Fotoğraf makinesi, EOS-1DX III fotoğraf makinemizde de görebileceğiniz yüksek kapasiteli LP-E19 pille çalışır. Böylece EOS R3, mevcut ekipmanlarınıza uyum sağlar. Halihazırda sahip olduğunuz yedek pilleri de kullanabilirsiniz.

Hatta daha önce EOS-1 serisi bir fotoğraf makinesi kullandıysanız EOS R3'ün pek çok kontrolü size tanıdık gelecektir. Kullanmadıysanız makinenin kontrollerinin sezgisel konumuna ve ergonomik tutma yerine bayılacaksınız.

Fotoğraf makinesi, tamamen sezgisel bir kullanım sunmak üzere baş parmağınızın ulaşabileceği yerlerde hem çoklu hem de akıllı kontroller dahil kontrol seçenekleri sunar. Fotoğraf makinesindeki üç özelleştirilebilir kadran ve her bir RF yuvalı lenste bulunan Lens Kontrol halkası, gözünüz fotoğraf makinesindeyken enstantane hızı, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisini kolayca ayarlamanızı sağlar. EOS R3, yaratıcı perspektiflerden kompozisyonunuzu kolayca ayarlamanıza imkan tanıyan Değişken Açılı ekrana sahiptir.

EOS R3

Gelişmiş bağlantı.

Bağlantı, spor ve basın fotoğrafçıları için çok önemlidir. EOS R3 kablolu LAN soketi ve 5 GHz Wi-Fi3 kullanarak hızlı ve pratik görüntü paylaşımı için bilgisayar ağları, dizüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlarla iletişim kurar. EOS R3, Mobile File Transfer uygulamamızla da uyumludur. Uygulama, Wi-Fi bağlantısı mevcut değilken profesyonel fotoğrafçıların akıllı telefondan meta veriler eklemesine ve görüntü aktarımı yapmasına olanak tanır.

EOS R3, veri iletişimi ve fotoğraf makinesine takıldığında yeni aksesuarlara güç sağlayan yeni bir aksesuar yuvasına sahiptir.

EOS R3

EOS R'nin gücü.

EOS R3'teki RF lens yuvasını kullanmak, benzersiz optik mükemmeliyet ve eşsiz AF performansı gibi daha önce mümkün olmayan olanaklar sunar. EOS R3, bu muazzam performans avantajlarını dünyaca ünlü EOS-1D fotoğraf makinelerimizin tanıdık tasarımı ve dayanıklı yapısıyla bir araya getiriyor. Sonuç hem yaratıcılığınızı dönüştürür hem de halihazırda kullandığınız ve güvendiğiniz lensler, fotoğraf makineleri ve Speedlite'larla birlikte mevcut sisteminize uyum sağlar.

Şimdi kaydolun

EOS R3 ile ilgili en son güncellemelerden ilk siz haberdar olun ve diğer haberleri anında öğrenmek için iletişimde kalın.

Canon'dan yeni RF lensler

EOS R3 ve tüm EOS R fotoğraf makineleriyle kusursuz bir şekilde çalışmak için tasarlanmış, R Sistemine yönelik bu yeni lensleri keşfederek fotoğrafçılık ve film çekimi becerilerinizi daha önce mümkün olmayan seviyelere çıkarın.

Daha fazlasını keşfedin

Canon EOS R Sistemi; geniş sensörler ve görüntü işleme gücünün tüm avantajlarından ve üst düzey optik teknolojiden yararlanarak olağanüstü kaliteye sahip eksiksiz bir tam kare RF lens serisi sunar.

  1. Odak dışı Düzleştirme (DS) kaplamalı RF lensler hariç yalnızca f/1,2 lensle, merkez AF noktası kullanılarak ve oda sıcaklığında ISO 100 ayarıyla kullanılan Tek Çekim AF özelliğiyle çekilen fotoğraflar içindir.
  2. CIPA standartlarına göre 105 mm odak uzaklığında eğim sapma yönüne göre ölçüldü, RF 24-105mm F4 L IS USM kullanıldı.
  3. Yalnızca 5 GHz Wi-Fi uyumlu modeller. Teknik özellikler, ülke ve bölgeye bağlı olarak değişebilir.