Hero image
alt text goes here

PROFESYONEL
EKRANLAR

Yayın ve Film Prodüksiyonu için Geniş Renk Gamı ve Yüksek Dinamik Aralığa sahip Canon 4K Profesyonel Referans Monitörleri.

Olağanüstü kalite

Canon'un benzersiz görüntüleme uzmanlığı ve gelişmiş görüntüleme teknolojileri, doğru renk üretimi ve yüksek çözünürlüklü 4K görüntüler elde etmenizi sağlar.

DP-V3120

Canon DP-V3120

Sektör lideri 2000 cd/m2 değerine sahip 31 inç 4K HDR Profesyonel Ekran, HDR içerik üretimi iş akışı için üst düzey esneklik sunar.

DP-V3120

Tüm seri

Exceptional 4K capability

Benzersiz 4K özelliği

Bu ekran, mükemmel 4K UHD Yayın ve Film Prodüksiyonu için ihtiyaç duyulan yüksek parlaklık, derin siyah, doğru renk üretimi ve kapsamlı Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destek işlevlerini sunar.

HDR ve geniş renk gamı desteği

Yüksek Dinamik Aralık EOTF (PQ ve Hybrid Log-Gamma) desteği ve ITU-R BT.2020 ve DCI-P3 gibi geniş renk gamı, birçok 4K prodüksiyon iş akışı için idealdir.

HDR and wide colour gamut support

Aslında yakın renk üretimi

Canon'un yüksek bit derinliğine sahip yenilikçi görüntü işleme motoru ve IPS panel teknolojili arka aydınlatmalı kontrol sistemi, ekranın tamamında eşit parlaklık veren doğru renk üretimi ve geniş görüntüleme açıları elde etmenizi sağlar.

Faithful colour reproduction

Kolay kullanım ve geniş bağlantı seçenekleri

Döndürülebilir kadranlı dahili kontrol paneli ve atanabilir işlev düğmeleri kolay kullanım imkanı sunarken geniş bağlantı seçenekleri mevcut prodüksiyon sistemlerine sorunsuz entegrasyon sağlar.

Simple operation and wide connectivity

İlgili ürünler

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Canon Profesyonel Videoyu keşfedin ve video ile neler yapabileceğinizi yeniden düşünün

İster etkileyici bağımsız belgeseller ister sürükleyici kapalı dekor drama dizisi veya ödüllü sinema filmleri çekiyor olun, yaratıcılığınızı yeni seviyelere taşıyabilecek bir Canon Profesyonel Video ürünü bulunuyor.