PROFESYONEL VİDEO ÇÖZÜMLERİ

Film Çekimi

Tutkunuzu açığa çıkarın ve tüm dünyayı sinemaya uyarlayın. Film yapımcıları, yaratıcılığın önemli olduğu durumlarda üstün görüntü kalitesi ve kontrol için Cinema EOS serisini tercih ediyor.

Neler çekiyorsunuz?

Güçlü sinema kameraları ve lenslerden oluşan serimiz, hangi projede çalışırsanız çalışın benzersiz çok yönlülük sunar ve daha yaratıcı olmanıza yardımcı olur.

 • Sinema

  Yaratıcılığın her şeyden önemli olduğu durumlarda Cinema EOS sisteminin sunduğu esneklik ve performans, yaratıcı vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olur.

 • Ticari

  Müşterilerinizin mükemmeli istediği zorlu anlarda etkileyici sonuçlar sunması için Canon Profesyonel Video çözümlerine güvenebilirsiniz.

 • Müzik Klibi

  Müzik sektörüyle yapılan yaratıcı iş birlikleri özel yetenek ve Canon video çözümlerinin çok yönlülüğünü gerektirir.

 • Belgesel

  Sürekli değişen etkinliklere ve öngörülemeyen hikayelere hızlı tepki verin. Hikayenizi istediğiniz gibi anlatın.

 • Bağımsız Film

  İster yaratıcı kariyerinizin başında ister deneyimli bir film yapımcısı olun, Canon'un Cinema EOS sistemiyle yaratıcı vizyonunuzu hayata geçirebilirsiniz.

 • Doğa/Vahşi Yaşam

  Dünyadaki en muhteşem manzaralardan bazıları doğadan gelir. Tek bir şansınız olduğunda o anı Canon fotoğraf makinesi ve lenslerle yakalayın.

 • Post Prodüksiyon

  Referans ekranlarımız, muhteşem sonuçlar elde etmek için ihtiyacınız olan esnekliği sunan çığır açıcı araçlara sahiptir.


Son makaleler

 • ARTICLE

  A decade of Canon Cinema EOS

  Discover how Cinema EOS – from the EOS C300 through to the EOS C70 – has enabled the making of 10 diverse productions over the past 10 years.

 • ARTICLE

  B-cams for filmmakers – which is right for you?

  Discover the best B-cams in the Canon ecosystem – from Cinema EOS and mirrorless EOS to pro camcorders and PTZ.

 • ARTICLE

  Exploring the magic of Canon cinema lenses

  Multi-award-winning DoP Martin Christ looks back over a career accompanied by Canon.

 • ARTICLE

  Seeing in the dark with the Canon ME20F-SH and EOS R5

  How underwater specialist DoP Peter Zuccarini was able to film in pitch-black conditions with Canon's speciality low-light video camera.

 • ARTICLE

  How to use 3D LUTs on the Canon EOS C70

  The EOS C70's Look File function enables you to apply 3D LUTs to your videos for outstanding creative control. Find out how they work and how to set them up.

 • ARTICLE

  What matters to future filmmakers?

  Embracing challenges, collaboration and moving beyond the gatekeepers, young creatives Ashleigh Jadee, Jack Harries and Irene Cruz are pushing the boundaries of film.

 • FILMMAKING

  Creative colour: how Canon Log enhances filmmaking

  Cinematographer Ivan D'Antonio describes how he uses Canon Log to get the best from his cameras, refine his footage and realise his personal vision.

 • ARTICLE

  Filming a Nollywood hit on the EOS C500 Mark II

  To create a cinematic look for his Netflix hit Citation, director and filmmaker Kunle Afolayan turned to Cinema EOS and a set of Sumire Primes.


 • Canon Camera

  VİDEO KAMERALAR

  Cinema EOS Fotoğraf Makineleri

  Eşsiz görüntü kalitesi, sınırsız yaratıcı kontrol.

  Canon Camera

  LENSLER

  Cinema EOS Lensler

  Canon'un Sinema lensleri; benzersiz optik performans, üstün yapı ve film prodüksiyonu gereksinimlerini karşılayan özellikler sunmak üzere geliştirilmiştir.

  Interchangeable Lens Cameras

  FOTOĞRAF MAKİNELERİ

  Değiştirilebilir Lensli Fotoğraf Makineleri

  Canon'un Değiştirilebilir Lensli Fotoğraf Makinelerini keşfedin ve konunuzu fotoğraflamanın yeni yaratıcı yollarını deneyin.

  broadcast

  REFERANS EKRANLAR

  Profesyonel Ekranlar

  Yayın ve Film Prodüksiyonu için Geniş Renk Gamı ve Yüksek Dinamik Aralığa sahip Canon 4K Profesyonel Referans ekranları.

  Hemen kaydolarak avantaj sağlayın

  Diğer profesyonellerin sunduğu ipuçlarını, sektör haberlerini, etkinlik davetlerini ve ürün yazılımı güncellemelerini almak için kaydolun.