Hero Image
Blank-Rect Image

PowerShot SX70 HS

DSLR görünümüne ve son teknoloji özelliklere sahip Canon'un köprü serisinin en üst seviyesinde bulunan PowerShot SX70 HS ile büyüleyici bir stile sahip çok özel anlar yakalayın.

Şimdi Satın Alın

DSLR görünümüne ve çok yönlü işlevselliğe sahip köprü fotoğraf makinesi

DSLR görünümünü ve tarzını, çok yönlü ve gelişmiş son teknoloji özelliklerle birleştiren üstün kaliteli, 65x zuma sahip hepsi bir arada fotoğraf makinesi. Fotoğraflarda RAW, 4K video, Bluetooth®, Wi-Fi desteği ve Uzaktan Canlı Kontrol ile çekim olanaklarınızı genişletin.

Tüm teknik özellikleri görün

Specification Intro

Şunlar için ideal bir fotoğraf makinesidir:

DSLR görünümü, sabit lens teknolojisi

DSLR görünümünü sabit lensli fotoğraf makinelerinin hafifliği ve esnekliğiyle bir araya getiren hepsi bir arada fotoğraf makinesi. Uzaktaki ayrıntılardan makro çekimlere kadar her şeyi lens değiştirmeden yakalayın.

Specification Intro
girl-sitting-on-bench-with-view-behind-her

Uzaktakini odağa taşıyın

Ne kadar uzakta olursanız olun, geniş açıdan ultra yakın çekimlere kadar çıplak gözle görülemeyecek ayrıntıları lensleri değiştirmenize gerek kalmadan yakalayın.

Videoyu İzleyin

4K ve RAW Formatları

RAW görüntülerle üretim sonrasına geçin veya doğrudan fotoğraf makinesinden net JPEG formatında görüntüler elde eldin. Yüksek kaliteli mikrofon girişiyle 4K ultra yüksek çözünürlüklü çarpıcı videolar çekin.

dad and son jumping into the ocean

Hızlı ve net otomatik odaklama

PowerShot SX70 HS'nin güvenilir otomatik odaklama özelliği sayesinde ön ve arka planı birbirinden ayırmak son derece kolay hale gelir. Uçup giden anları tüm ayrıntılarıyla yakalamak için sürekli otomatik odaklama.

Mükemmel ayrıntılarıyla korunan ömür boyu sürecek anılar

Anlık çekim fırsatlarında bile akıllıca optimum fotoğraf kadrajı sunan kompakt hepsi bir arada bir ürün.

Geniş bağlanabilirlik

Otomatik Görüntü Aktarma işlevini kullanarak resimlerinizi anında yedekleyin*. Uzaktan Canlı Kontrol, mobil cihaz ile çekim yapabilmenizi, fotoğraf makinesinin vizöründen bakabilmenizi ve ayarlara erişebilmenizi sağlar.

Specification Intro

Canon, 2050 yılına kadar iş faaliyetlerinde net sıfır CO2 emisyonlarına ulaşmayı amaçlıyor

Bu hedefe, ürün başına yaşam döngüsü CO2 emisyon iyileştirme endeksinde yılda ortalama %3 iyileşme sağlayarak ulaşacağız. Bu da, 2030 yılına kadar 2008 seviyesine kıyasla yaklaşık %50'lik bir azalma olması anlamına geliyor. Bu hedefimizi, Paris Anlaşması'nda belirtilen azaltma seviyesine uygun olarak belirledik.

Düşük karbon salınımı yapan bir topluma katkımızı kontrol etmenin bir yolu olarak, uzun vadeli bir bakış açısıyla hedeflerimizi gözden geçirmeye devam edeceğiz.

Daha fazlasını keşfedin

Teknik Özellikler

Icon 01

65x Optik Zum

Icon 02

20,3 Megapiksel

Icon 03

DIGIC 8

Icon 04

4K Film

Icon 01

10 fps

Icon 02

7,5 cm Değişken Açılı LCD

Tüm teknik özelliklere bakın

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Kutunun İçeriği

Dijital Fotoğraf Makinesi PowerShot SX70 HS

Lens Kapağı

Boyun Askısı NS-DC11

Pil Paketi LP-E12

LC-E12E Pil Şarj Cihazı

AC Kablosu

Kullanıcı Kılavuzu Seti

Uyumlu Aksesuarlar

İlgili ürünler

Canon PowerShot SX70 HS
Derecelendirmeler ve incelemeler

* Bluetooth® düşük enerji teknolojisi ile donatılmıştır. Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon Inc. tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir.