Canon Information Management Solutions logo

CANON BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

Canon Bilgi Yönetimi Çözümleri ile dijital geleceğinizi inşa edin. Dijital belgelerinizi yönetmek ve iş süreçlerinizi otomatikleştirmek, büyümeyi hızlandırmanıza, verimliliği artırmanıza ve riski azaltmanıza yardımcı olmak için ihtiyacınız olan teknolojileri ve hizmetleri sunuyoruz.

 • Uzmanlığımız

  İşinizdeki zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için bilgi yönetimi uzmanlığını ve pazar lideri teknolojileri nasıl harmanladığımızı keşfedin.

 • Çözümlerimiz

  Faturaları işleme, İK iş akışlarını modernleştirme veya müşterilerinizle etkileşim kurma gibi işlerinizi olabildiğince otomatikleştirmek için sunduğumuz çözümler hakkında bilgi edinin.

 • Yaklaşımımız

  Canon Bilgi Yönetimi Çözümleri, danışmanlık yaklaşımımız ve katma değerli hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİJİTAL SİSTEMLERE ÖNCELİK VEREN DÜNYANIN ZORLUKLARI

Çığır açan dijital teknolojiler, kuruluşları daha çevik ve üretken kılıyor. Ancak bu gelişmeler, yeni zorluklar ile yeni beklentilerin yönetilmesini de beraberinde getiriyor.
Work professional accessing information and services through digital devices

MÜŞTERİLER

Dijital olarak etkin

Dijital tüketim alışkanlıklarını beslemek ve yanıt hızı talebini teşvik etmek amacıyla hem tüketiciler hem de müşteriler, dijital cihazlar aracılığıyla bilgi ve hizmetlere anında erişmeyi bekler.

ÇALIŞANLAR

Dijital beceriler ve alışkanlıklar

Çalışanlar, istedikleri yerden çalışabilme ve iş birliği yapmalarına ve daha üretken olmalarına yardımcı olacak güçlü yeni araçlar benimseme imkanına sahip olmak ister. Dijital çözümlerden faydalanarak esneklik ve verimlilik sağlayan işverenleri arar.

Canon Information Management Solutions
Information compliance and secure process management.

TOPLUM

Düzenlemeler ve uyumluluk

Toplumda dijitalleşmenin ve veri kullanımının artması, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu(KVKK) gibi yeni yasaların sunulmasına önayak olmaktadır. Sonuç olarak, kuruluşlar artık gelişmiş bilgi uyumluluğuna ve güvenli süreç yönetimine ihtiyaç duyarlar.

Daha Fazlasını Keşfedin

 • RAPOR

  Ön Saflarda Bilgi Yönetimi

  Bilgi, entegrasyon, yenilik: Bilgi yönetiminde neler oluyor?
  Bunu öğrenmek için Avrupa'nın dört bir yanından binlerce BT karar alıcılarının iş süreçlerinin nasıl geliştiğini, bilgileri verimli ve güvenli bir şekilde yönetmeye yönelik zorlukları ve yeni teknolojileri benimseme konusunda karşılaştıkları engelleri sorduk.

 • İŞLETME DÖNÜŞÜMÜ

  Bilginin gücünden faydalanın

  Daha verimli, doğru veri yakalama ve işleme sağlayan araçları keşfedin.

 • RAPOR

  Müşteri çağında iletişimleri optimize etme

  Teknik ve taktiksel yaklaşımınızı müşteri deneyimine dönüştürün.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Canon Bilgi Yönetimi Çözümlerinin dijital geleceğinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.