RF ve RF-S Lensler

Canon Camera

Yeni çağa uygun lensler

Sahip olduğu üstün optik teknoloji ve tasarım sayesinde RF ve RF-S lensleri daha yüksek kalite, hız ve kullanım sunar. Daha gelişmiş video özellikleriyle geleceğe yönelik tasarlanan seri, kontrol halkası ve daha kompakt boyutuyla daha kolay bir kullanıma sahiptir.
Lens uyumluluk kılavuzu

Canon RF 50mm F1.8 STM

Geniş f/1,8 diyafram açıklığına sahip kompakt, sessiz ve hafif 50 mm RF sabit lens, yaratıcılığınızı çalışmalarınıza dökmek için idealdir.

ŞİMDİ KEŞFEDİN
rf 50mm f1.8 stm

Sisteminizi kurun ve lenslerinizi kullanın

Yaratıcı kontrolü daha da güçlendiren benzersiz EOS R Sistemi adaptörler, fotoğrafçıların ve film yapımcılarının mevcut EF ve EF-S lenslerini tam uyumluluk içerisinde ve performanstan ödün vermeden kullanmalarına olanak sağlar.
Daha fazla bilgi edinin

EOS R Sistemini Keşfedin

Otuz yıldan uzun süredir kesintisiz devam eden EOS yeniliğine dayanarak oluşturulan EOS R Sistemi, daha çok yaratıcı olanak ve her anı yakalamak için daha fazla sezgisel yöntem sunan öncü bir lens yuvası etrafında geliştirilmiştir.

Profesyonellerin ellerinde

EOS R, pek çok profesyonel fotoğrafçı ve film yapımcısı tarafından anında beğenildi. Bu fotoğraf makinesinin tüm özelliklerini sınayarak asla mümkün olmadığını düşündükleri görüntüleri ve filmleri nasıl elde ettiklerini keşfedin.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

İlham alın, hemen kaydolun

Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.