GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

Biyometrik veriler

Kimlik belgeleri, güvenlik kartları ve İK uygulamaları için yüz çekimi, doğru ve güvenilir bilgilere dayanır. Yüksek çözünürlüklü sensörleri ve üstün lens serisi ile Canon fotoğraf makineleri, iş akışı çözümlerine uyum sağlayarak bu işi kolay ve verimli hale getirir.
Canon Camera

Tanımlama ve kimlik doğrulama

Biyometrik bilgiler, parolaların aksine unutulamaz, takas edilemez veya taklit edilemez. İnsan yüzünün başarılı bir şekilde yakalanması, tek bir düğmeye basarak hızlı sonuçlar elde edilmesini sağlayan mükemmel yazılımla kanıtlanmış görüntüleme teknolojilerinin bir araya gelmesine dayanır. Bu nedenle Canon fotoğraf makineleri, flaş sistemleri, SELPHY yazıcıları ve lensleri; dünya çapındaki birçok kuruluş ve şirket tarafından İK departmanları, güvenlik ve ziyaretçi kartları için yüz verileri toplamak amacıyla kullanılır. Ayrıca birlikte kullanıldığında süreci mümkün olduğunca basit hale getirmek için iş akışı çözümlerine entegre edilebilen kimlik belgelerini taramaya yönelik tarayıcılar da kullanılır.

 • AVANTAJLAR

  Tüm ayrıntıları alın

  Yüksek çözünürlüklü sensörlerimiz sayesinde gerçekçi renklere ve üstün netliğe sahip görüntüler yakalayın ve SELPHY yazıcılarla konuyu doğru bir şekilde yazdırın.

 • AVANTAJLAR

  Üstün iş akışı çözümleri

  Fotoğraf makinesini ihtiyaçlarınıza göre uyarlayan SDK çözümlerimiz sayesinde mevcut iş akışınızla mükemmel entegrasyon sağlayabilirsiniz.

 • AVANTAJLAR

  Zahmetsiz kontrol ile bağlantı özelliği

  Fotoğraf Makinesi Kontrolü API'miz (CCAPI) sayesinde akıllı telefon üzerinden hassas senkronizasyon ve uzaktan çalışma özelliklerine sahip USB aracılığıyla sürekli açık kaynaklı SDK ile kusursuz fotoğraf makinesi kontrolünün keyfini çıkarın.

Biyometrik veriler işinize nasıl yardımcı olabilir?

Fotoğraf makinelerimizin biyometrik görüntüler yakalayıp güvenliği artırabileceği birçok uygulamaya göz atın.

 • SEKTÖR

  Güvenlik kartları

  Güvenlik etiketleri için personelin ve ziyaretçilerin ayrıntılı, net ve keskin görüntülerini üretin.

 • AVANTAJLAR

  Kimlik belgeleri

  Yönetmeliklere uyum sağlayan ve daha geniş bir biyometrik yakalama iş akışına entegre olan basit görüntüleme çözümü.

 • AVANTAJLAR

  Fotoğraflı kimlik hizmetleri

  Canon ve SELPHY yazıcılar; pasaportlar, sürücü lisansları ve benzer perakende materyalleri için bir kimlik çözümü sunar.

 • AVANTAJLAR

  Etkinlik kartları

  Canon'un fotoğraf makineleri, yazıcıları ve tüm hava şartlarında çalışan lensleri ile etkinlik kartları üretin.

 • Neden Canon?

  Canon, görüntüleme teknolojileri alanında öncü isimdir ve 80 yılı aşkın süredir bu konumunu korumaktadır. Benzersiz bir yedekleme ve destek hizmeti sunan; ticari, kamusal ve medikal kullanım alanları için SDK uygulamalarından profesyonel fotoğraf makinelerine ve lenslere kadar tüketici, işletmeler arası ve endüstriyel odaklı dijital görüntüleme teknolojilerinin bir numaralı sağlayıcısıyız.

  İlgili çözümler

  Canon, tamamen otomatik hepsi bir arada ticari iş akışlarından tıbbi görüntüleme ve taramaya kadar endüstriyel, kurumsal ve ticari fotoğrafçılığın her alanında büyük bir deneyime sahiptir.

 • GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

  Canon Geliştirici Programı

  İster işletme çözümleri ister dijital görüntüleme amacıyla olsun Canon'un en yeni geliştirici destek web sitesi, yazılım geliştirici topluluğu için kullanışlı kaynaklarla dopdolu.

 • GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

  3D Fotogrametri

  3D Fotogrametri, fotoğraflardan ölçüm yapma işlemidir ve fiziksel öğeleri hızlı ve kolay bir şekilde taramanıza, düzenlemenize ve kopyalamanıza olanak tanır.

 • GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

  Fotoğraf kabini

  Fotoğraf kabinleri, çok çeşitli etkinlikler ve işlevler genelinde portre çekimi için hızlı ve kolay bir yöntem sağlayan, hepsi bir arada görüntüleme istasyonlarıdır. Kabinde poz verip düğmeye bastıktan birkaç saniye sonra fotoğraf çıktısını alabilirsiniz.

 • GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

  Ticari Fotoğrafçılık ve Videografi

  Moda sektörünün, her gün binlerce ikna edici ürün fotoğrafını nasıl ürettiğini keşfedin.

 • GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

  Canon Medical

  Canon Medical Europe; BT, MR, Röntgen, Ultrason ve Sağlık İnformatikleri dahil olmak üzere eksiksiz bir teşhis amaçlı tıbbi görüntüleme çözümleri serisi sunar.

 • İlgili ürünler

 • DSLR Fotoğraf Makineleri

  EOS 2000D

  Üstün 24,1 megapiksel fotoğrafların ve Full HD videoların tadına varın. Bu eğlenceli ve kullanımı kolay DSLR ile yaratıcılığınızı geliştirin.
 • Ev Yazıcıları

  SELPHY CP1300

  Uyumlu akıllı cihazlardan ve fotoğraf makinelerinden muhteşem kablosuz baskılar ve vesikalık fotoğraflar alabileceğiniz şık ve taşınabilir yazıcı.
 • Canon Camera

  MÜREKKEP VE KAĞIT

  SELPHY yazıcınız için yüksek kaliteli renkli mürekkep ve kağıt seti kartpostal boyutuyla yazdırın.
 • DSLR Lensleri

  EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM

  Rahat taşınabilir standart zoom lensi ile EOS makinenizi gittiğiniz her yere götürün.
 • Canon Camera

  KURUMSAL TARAYICI

  Kompakt, uygun maliyetli ve basit CanoScan LiDE 300, ev veya ofis için ideal bir tarayıcıdır. Kolay, sorunsuz tarama imkanı için 4 adet EZ işlem düğmesine ve Otomatik Tarama teknolojisine sahip zarif tasarımlı, hafif, düz yataklı tarayıcı.
 • DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

  Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

  Canon'un iş çözümlerini daha ayrıntılı olarak anlamak istiyorsanız lütfen Canon ile iletişime geçin bağlantısını takip edin, bilgileri doldurun ve Profesyonel Görüntüleme Ürünleri için özel B2B Segmenti ekibimizin bir üyesi sizinle iletişime geçecektir.