Geniş Açılı Lensler

Canon geniş açılı lens serimizle büyüleyici bir fotoğrafçılık ve film yapımcılığı dünyasına adım atın. Kapsamlı sahnelerde fotoğraf çekin ve video kaydı yapın. Derinlik izlenimini bozarak ön plandaki konuların göz alıcı ve dikkat çekici olmasını sağlayın.
Canon Camera

RF ve RF-S Lensler

EOS R Sistemi fotoğraf makineleri için tasarlanan RF ve RF-S lensler, üstün optik teknolojisi ve tasarımı sayesinde daha yüksek kalite, hız ve çalışma performansı sunar.

EF, TS-E, MP-E Lensleri

Canon DSLR fotoğraf makinelerimiz için yüksek kaliteli, hızlı ve güvenilir EF lensleri keşfedin. EF yuvalı lensler, doğru lens adaptörüyle birlikte kullanıldığında yeni EOS R Sistemi ve EOS M serisi de dahil olmak üzere bugüne kadar üretilen tüm EOS fotoğraf makineleriyle uyumludur.

EF-S lensler

APS-C sensörlü DSLR fotoğraf makineleri için mükemmel görüntüler sağlayan hafif EF-S lensler, uygun lens adaptörüyle kullanıldığında EOS R Sistemi ve EOS M serisi fotoğraf makineleriyle de uyumludur.

EF-M lensler

Taşınabilir ve hafif EF-M lensler, EOS M serisi fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanmıştır.

İlginizi çekebilir:

 • Lens Uyumluluğu

  Farklı Canon fotoğraf makinesi lens türleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve bunların fotoğraf makinenize uyup uymayacağını nasıl anlayacağınızı öğrenin.

 • Lens seçici

  Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

 • Speedlite Serisi

  Speedlite flaş serimizle ışığı fotoğraf makinesinden ve harici olarak kontrol edin.

 • EOS R Sistemi

  EOS R Sistemi lens yuvası, her anı yakalamanız için daha yaratıcı olanaklar sunar.

 • EOS DSLR Fotoğraf Makineleri

  Uzmanlık seviyeniz ne olursa olsun, DSLR fotoğraf makinelerine yönelik EOS serimiz size olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

 • EOS M Fotoğraf Makineleri

  Kompakt APS-C aynasız fotoğraf makinesi gövdesinde DSLR gücü.