Canon CN-E35mm T1.5 L F

CN-E35mm T1.5 L F

Alan derinliği üzerinde mükemmel bir kontrole sahiptir ve düşük ışıkta harikadır, geniş açılı CN-E35 mm T1,5 L F hafif, kompakt EF yuvalı gövdede tam kare görüntü çemberiyle muhteşem 4K görüntü kalitesi sunar

Avantajlar

  • Kompakt 35 mm, T1,5 sabit lensler
  • Muhteşem 4K görüntü kalitesi
  • Tam kare görüntü çemberi
  • Sektör standardı manuel kontrol
  • Göz alıcı bulanıklaştırma için 11 yapraklı diyafram
  • 35 mm EF yuvası ve Süper 35 mm kameralar için tasarlandı

Detaylı Özellikler

Canon CN-E35mm T1.5 L F hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kompakt, hafif 35 mm geniş açılı lens


Kullanıcı dostu tasarımıyla kompakt ve hafif (1,1 kg) olan bu 35 mm sabit lens, geniş açılı çekimlere doğal bir perspektif getirir. Su sızdırmayan yapısı sayesinde zorlu çekim koşullarında kullanım için de uygundur ve film sektörünün çoğu standart aksesuarıyla ve mat kutularıyla kullanılabilir.

Geniş T1,5 diyafram


T1,5 değerinde geniş bir maksimum diyafram, düşük ışık koşullarında çekim için olağanüstü hız sağlar. Geniş diyafram açıklığı ayrıca alan derinliği üzerinde mükemmel bir kontrol sağlar.

EF yuvası uyumlu


CN-E35 mm T1,5 L F lens, EF yuvalı 35 mm ve Süper 35 mm kameralarla kullanım için tasarlanmıştır. Cinema EOS kameraları ve Canon EOS DSLR'lerinde mükemmel çalışır. EF yuvasındaki bir temas noktası kamera ile lens arasındaki iletişimi kolaylaştırır.

Üstün 4K optik performans


Tam kare görüntüleme çemberine sahip bir 4K lens, profesyonel çekim ortamlarında rakipsiz optik performans sunar. Geniş küresel olmayan lens öğeleri neredeyse her çekim durumunda keskin, tutarlı görüntüler sağlarken 11 yapraklı diyafram güzel bir bokeh efekti sunar. Yenilikçi cam yapısı, sıcaklığa göre belirlenmiş işaretleme tutarsızlıklarını önlemek için silindir genişlemesini ve daralmasını telafi eder.

Sektör standardı kontroller


Sektör standardı manuel kontrol halkaları, tutarlı çalıştırma torkuyla uygun direnç miktarı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Birleşik ön lens çapı ve dişlik konumları, film ekiplerinin lensleri donanım ayarlarını yapmadan hızlı bir şekilde değiştirebilmesini sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CN-E35mm T1.5 L F, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

CN-E35mm T1.5 L F Derecelendirmeler ve incelemeler

CPN.jpeg

Profesyonel Canon Ağı

Tüm dünyadaki profesyonel Canon fotoğrafçıları ve videografi uzmanlarının yanı sıra, uzman düzeyindeki fotoğraf meraklıları için ilham, eğitim, ürün bilgisi ve haber güncellemeleri sunulur.

EXPLORE EOS EOS dijital sürüm

iOS ve Android tablet cihazlar için EXPLORE EOS broşürünün dijital sürümünü indirin

Canon Brochures