Canon EOS C300 Mark II

Yaratıcı film yapımcılığının standartlarını değiştiriyor

Dayanıklı, güçlü ve kullanımı kolay! EOS C300 Mark II, yaratıcı vizyonunuzu gerçekleştirmenize yardımcı olan 15 adımlı inanılmaz Dinamik Aralık, harici RAW çıkışı ve Canon Log2 özelliğiyle muhteşem 4K/Full HD videolar çeker.

0%

  Karşınızda EOS C300 Mark II

  Görüntü kalitesinde yeni seviyeleri yakalayın ve görün

  capture and see

  Muhteşem yüksek çözünürlüklü görüntüler çekin

  Canon tarafından video çekimi için özel olarak tasarlanan 8,85 MP Süper 35 mm CMOS sensör, yüksek hassasiyet, düşük gürültü ve olağanüstü ayrıntılara sahip mükemmel yüksek çözünürlüklü görüntüler sunar.

  Full control

  capture and see

  Çok yönlü XF-AVC kodeki

  Son derece çok yönlü XF-AVC H.264 kodekle çeşitli yüksek kaliteli ve yaratıcı çekim seçeneklerinin keyfini çıkarın. Mevcut 4K iş akışlarına kolay entegrasyon için 410 Mbps/10 bit değerine kadar muhteşem 4K videolar çekin ve ürününüze en uygun olan çözünürlük ve kodek türü kombinasyonunu kolayca belirleyin.

  Gelişmiş Full HD görüntü işleme

  Yüksek Hızda Örneklemeli HD İşleme, görüntü işleme için Full HD kaydın üstün 4K görüntü yakalama gücünü etkin şekilde kullanan gelişmiş bir renk oluşturma algoritmasıdır. Kamera 4K görüntü yakalar. RGB kanalları üç bağımsız 8 megapiksel 4K sinyaline ayrılır ve 4K RGB sinyalleri daha sonra dahili olarak çoğaltılarak Full HD (1920x1080) sinyali kalitesine indirgenir. Bu durum algılanan çözünürlüğü geliştirir ve çok daha net Full HD görüntü kaydedilmesine olanak sağlar.

  bayer

  Canon Log 3*, Log 2, Log ve Geniş DA Gamma ile Yüksek Dinamik Aralıklı görüntüler

  hdr tab hdr tab

  Canon Log Gamma eğrileri

  Canon log
  eos c300

  Canon Log

  Orijinal Canon Log ayarı, Cinema EOS serisindeki tüm kameralarda yüklüdür. 12 kademeye kadar dinamik aralık sunar ve nispeten basit derecelendirmeyle muhteşem sonuçlar ortaya çıkarır.

  Canon Log 2

  Canon Log 2, dinamik aralığı 15 kademeye kadar artırır. Bu eğri, maksimum derecelendirme esnekliği için iyi yapılandırılmış Cineon iş akışlarıyla son derece uyumludur ve özellikle gölge detayını korumada uzmandır.

  hdr on
  c500 30-300mm cine zoom & codex camera

  Canon Log 3*

  Canon Log 3, 14 kademeye kadar genişletilmiş Dinamik Aralık sunar ve daha fazla vurgu ayrıntısının korunmasını sağlamanın yanı sıra orijinal Canon Log'un nispeten basit derecelendirme özelliklerine sahiptir.

  *Ürün yazılımı güncellemesi gerektirebilir.

  Dual DIGIC DV5 ile gelişmiş işleme gücü

  Canon İkili DIGIC DV5 işlemcileri kullanan EOS C300 Mark II, önceki modele göre işleme gücünde önemli miktarda artış sağlar. Bu yeni bileşen, yüksek bit hızına sahip 4K filmlerin Canon Log2 Gamma desteği ve birçok diğer önemli kamera işleviyle birlikte kaydedilmesini sağlar.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  Hareket eden nesneleri daha net yakalayın

  Önemli oranda iyileştirilen sensör okuma hızı, rolling shutter bozukluklarını azaltır. Böylelikle hareket eden nesnelerin şekli çekimde korunabilir.

  Görüşünüzü yükseltin

  Opsiyonel EVF-V70 vizör, geniş renk gamıyla birlikte 1920x1080 piksel OLED ekranından muhteşem bir görüntü kalitesi sunar. Önemli 4K projeleri için mükemmel bir seçimdir. Büyütme modu kritik odaklama için son derece önemlidir ve zebra özelliği pozlamanın ölçülmesine yardım eder.

  Dört atanabilir düğme ve sezgisel menü kumanda kolu, kontrolü parmaklarınızın ucuna getirerek önünüzdeki sahneye odaklanmanızı sağlar.

  eos c700 evf

  Yaratıcı vizyonunuzu kolayca gerçeğe dönüştürün

  EOS C300 Mark II

  Dahili olarak muhteşem 4K görüntüler çekin

  Etkileyici 4K/UHD görüntüleri Minimum 130 Mbps* sürekli yazma hızı sunan VPG130 standardından yararlanan çift dahili CFast 2.0™ hafıza kartına, 410 Mbps/10 bit'e kadar hızda eş zamanlı olarak kaydedebilirsiniz.* Verimli bir iş akışı için 2K proxy dosyaları SD karta ve 4K RAW çekim çıkışları harici cihazlara kaydedilebilir. Yüksek hızda HD işleme sayesinde yüksek kalite ve önemli oranda daha temiz sonuçlarla Full HD kayıtlarda 4K görüntü çekiminin çeşitli avantajlarından faydalanın.

  * Ürün yazılımı güncellemesi gerektirebilir. Daha Fazla Bilgi…

  • Canon, bazı ülkelerde kaydedilebilen CFast 2.0™ ticari markasının yetkili lisans sahibidir.

  Otomatik özellikler: Elinize alın ve çekin!

  EOS C300 Mark II'nin yenilikçi otomatik özellikleri, maceraya odaklanmanızı sağlar. Bu otomatik özellikler arasında hiçbir kareyi kaçırmamanızı sağlayan %80 dikey ve %80 yatay kapsamlı, Dual Pixel CMOS AF, Yüz Algılamalı AF (uyumlu lenslerle) ve Otomatik beyaz ayarı bulunur. Gelişmiş AF, odaklamanın daha doğal olması için AF hızını (uyumlu lenslerle) ve AF nesne takibi özelliklerini seçme imkanı sunar.

  Her ışıkta güven içinde çekim yapın

  Gelişmiş hassasiyet ve benzersiz düşük ışık performansı sağlayan ISO 102.400'e kadar geniş ISO aralığı sayesinde her türlü zorlu çekim koşullarında, istediğiniz yerde düşük gürültülü çekimler yapın. Dahili ND filtreleri parlak ışıklarda veya geniş diyafram gerektiğinde olası bir 10 adım daha pozlama kontrolü (genişleme modunda) sağlar.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  CD'den yüksek kaliteli ses

  EOS C300 Mark II kamera, CD'den daha iyi bir ses kalitesi sağlamak için LPCM 24 bit/48 kHz sesi destekler. 4 kanallı giriş, mikrofon jakı, dahili tek kanallı mikrofon ve bir ambiyans algısıyla ses kaydetmek için çoklu ses kaynakların seçilmesini ve karıştırılmasını sağlayan iki XLR terminali sunar.

  Zengin değiştirilebilir lens seçenekleri, EF ve PL yuvalar

  90'ın üzerinde Canon değiştirilebilir EF ve EF Sinema lensiyle çekim yaparak yaratıcı seçeneklerinizi genişletin. Servo zum desteği çekimin çok yönlülüğünü arttırır. Kameranın EF lens yuvası, yetkili bir Canon servis merkezi tarafından Cinema Lock özellikli EF yuvaya veya PL yuvaya dönüştürülüp geri alınabilir.

  EOS C300 Mark II

  Profesyonel iş akışlarıyla sorunsuz entegrasyon

  Kolay entegrasyon için XF-AVC formatı

  Yeni geliştirilen XF-AVC 4K dosya formatı mevcut iş akışlarına kolayca entegre edilebilir. SD karta aynı formatta eşzamanlı 2K veya Full HD Proxy dosya kaydı ise üretim sonrasında verimliliği daha da artırır.

  Geniş renk gamı yelpazesi

  EOS C300 Mark II kamera, iş akışınıza ve nihai çıkış aracınıza göre çeşitli renk gamları sunar (BT.2020, Canon Sinema Gamı ve DCI-P3 dahildir).

  Video Galerisi

  EOS C300 Mark II

  Sahne arkası

  Münih'in Şehir Sörfçüleri Çekimi

  İlham Alın

  Teknik Özellikler

  4K

  2K

  Full HD 1080

  İkili DIGIC DV5

  Dual Pixel CMOS AF

  XF AFC

  XF AVC 422

  Geniş DR Gama

  CFast 2.0

  Yüksek Hızda Örnekleme

  Yüz Algılama Teknolojisi

  • Canon, bazı ülkelerde kaydedilebilen CFast 2.0™ ticari markasının yetkili lisans sahibidir.
  Kutunun içeriği

  Sizin için seçtiklerimiz