Canon EOS C300 PL

EOS C300 PL

Çığır açan nitelikte profesyonel bir sinema kamerası olan EOS C300 PL, Canon’un kanıtlanmış video teknolojisini ve lens tecrübesini EOS yaratıcılığıyla bir araya getirir. Değiştirilebilir lensler her hikayeyi anlatabilmek için benzersiz bir özgürlük verir.

Avantajlar

  • 8.3 MP Süper 35 mm CMOS sensörü; Full HD
  • Sektör standardı PL lens montajı
  • Kompakt, modüler, hafif
  • CF karta 50 Mbps MPEG-2 MXF
  • Yüksek hassasiyet, düşük parazit
  • Canon Log Gama
  • Film prodüksiyonu için 24.00p
  • Wi-Fi uzaktan kumanda
  • Sorunsuz iş akışı entegrasyonu

Detaylı Özellikler

Canon EOS C300 PL hakkında ayrıntılı bilgi edinin

8.3 MP Süper 35 mm CMOS sensörü; Full HD


Canon tarafından video kaydı için özel olarak tasarlanıp üretilen 8.3 MP Süper 35 mm CMOS sensörü, Full HD kayıt için 3ch RGB işleme sağlar. Canon’un sensör teknolojisi yüksek hassasiyet, az parazit, azaltılmış deklanşör kayması yapaylığı ve düşük güç tüketimi özellikli mükemmel yüksek çözünürlüklü görüntülerin yanı sıra güzel alan derinlik gibi büyük sensörlerin tipik avantajlarına da sahiptir.

Sektör standardı PL lens montajı


EOS C300 PL’nin sektör standardı montajı, halihazırda film prodüksiyon uzmanları tarafından kullanılan çok çeşitli değiştirilebilir lenslerin yanı sıra Canon’un kendi Sinema lensleriyle de uyumludur. 3 elektronik dahili ND filtresi çekimin çok yönlülüğünü artırır.

Kompakt, modüler, hafif


EOS C300 PL, yalnızca 1869 g ağırlığa sahip (lens hariç) basit bir kayıt düzeneği ile son derece kompakttır. Çıkarılabilir sap, tutma yeri ve çok açılı kontrol paneli bileşenleri maksimum manevra kabiliyeti sağlarken, sağlam ve su sıçramalarına dayanıklı gövdesi, sertlik ve dayanıklılığını artırmak için magnezyum alaşımlı bileşenler içerir.

CF karta 50 Mbps MPEG-2 MXF


İki CF bellek kartına 50 Mbps'de (4:2:2) yayına hazır MPEG-2 MXF dosyalar kaydedin; aktarmalı ve eşzamanlı kayıt seçenekleri mevcuttur. Sektör standardı çıktılar, HD-SDI'nın yanı sıra çoklu kamera çekimlerine yönelik Timecode, Genlock ve Senkronizasyon terminallerini içerir.

Yüksek hassasiyet, düşük parazit


EOS C300 PL özellikleri gelişmiş hassasiyete sahiptir: ISO 20000'e kadar düşük parazitli görüntüler kaydedilebilir ve böylece neredeyse her çekim koşulunda kullanılabilir.

Canon Log Gama


Kapsamlı görüntü özelleştirme, prodüksiyon sonrası maksimum özgürlük için geniş dinamik aralığa (%800) sahip nötr görüntü kalitesi veren dahili Canon Log Gama'yı içerir. 90'dan fazla görüntü değişkenini ayarlayın ve kamera içine ya da SD karta Özel Görüntü profilleri olarak kaydedin.

Film prodüksiyonu için 24.00p


Standart olarak sunulan PAL, NTSC ve 24.00p modları 23.98p ile 59.94i arasında kare hızları sağlar. Yaratıcı esneklik için 1 kare/sn'lik adımlarla yavaş ve hızlı çekim ayarı yapın.

Wi-Fi uzaktan kumanda


Tarayıcı tabanlı basit bir kullanıcı arabirimi kullanarak, bir dizüstü bilgisayardan, tabletten ya da Akıllı Telefondan kamera ayarlarını kablosuz olarak denetleyin. ND filtrelerini kontrol edin, çekim işaretleri ekleyin ve belirli bir mesafeden üst veriler yükleyin. (İsteğe bağlı kablosuz adaptör gerekir.)

Sorunsuz iş akışı entegrasyonu


Mevcut iş akışlarına sorunsuzca entegre olabilen EOS C300 PL filmler, en çok kullanılan profesyonel NLE yazılım paketleriyle uyumludur.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EOS C300 PL, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

CPN.jpeg

Profesyonel Canon Ağı

Tüm dünyadaki profesyonel Canon fotoğrafçıları ve videografi uzmanlarının yanı sıra, uzman düzeyindeki fotoğraf meraklıları için ilham, eğitim, ürün bilgisi ve haber güncellemeleri sunulur.

Önemli haber